Шоколадна дієта – меню, відгуки, поради – Шоколадна дієта для схуднення | Леді@Mail. Ru

Шоколадна дієта – меню, відгуки, поради – Шоколадна дієта для схуднення | Леді@Mail. Ru Шоколадна дієта

У чому суть: це не щасливий сон ласуни, а сама що ні на є правда. Сім днів (приблизно стільки триває дієта) ви будете їсти шоколад. У чорному гіркому шоколаді, виготовленому з какао-бобів з мінімальною кількістю молока і цукру, так само як і в зеленому чаї, міститься велика кількість катехінів, що поліпшують обмін речовин.

На час дієти обмежуємо споживання солі, за рахунок чого з організму виходить вся зайва застояна вода. Одна плитка гіркого шоколаду – це приблизно 540 ккал. За добу людина витрачає 2000 ккал. Отже, відсутні 1500 спалюватимуться за світло жирової тканини.

Кажуть, що завдяки елементам шоколадної дієти в своєму раціоні співачка Алсу втратила 5 кілограм всього за шість днів. Ось як харчувалася зірка: перший день – 300 г курки. другий день – 300 г рису, третій день – риба, потім – яблучний день і наступний за ним – гречаний. А гіркий шоколад – на перекушування.

Якщо ви противник радикальних дієт, можете продовжуватися харчуватися за своєю схемою. Просто замініть кекси, булочки і печенюшки в кава-паузах на гіркий шоколад – результат вас приємно здивує.

Що в тарілці: гіркий шоколад і тільки він. Якщо це монодієта, то вам вважається стандартна 100-грамова плитка – відламуємо по шматочку і їмо протягом дня. Запиваємо шоколад чашкою хорошого свежезаваренного кави без цукру (можна з молоком). Якщо дієта комбінована, то плюсуйте сюди овочі і нежирне м’ясо. Не забуваємо пити воду – але не раніше, ніж через три години після їжі.

Особливості: обмежте сіль і повністю виключіть цукор (він і так є в шоколаді). Пийте багато води (через годину після їжі). Якщо є проблеми з шлунком, печінкою, якщо у вас алергія або цукровий діабет, шоколадна дієта не для вас. Слід бути уважним і гіпертонікам – адже під час дієти шоколадку треба запивати кавою. Також пам’ятайте, що співвідношення білків, жирів і вуглеводів в такій дієті, м’яко кажучи, не ідеально: приблизно 7% – 36% – 55%. А норма при змішаному харчуванні – приблизно 20% – 20% – 60%. Тому довгоиграючими дієтам краще все-таки віддати перевагу шоколадні розвантажувальні дні.

Шоколадна дієта: зразкове меню

  • шоколад для схуднення
  • Леді шоколад

Comments are closed!