Шоколадна дієта для схуднення – переваги, недоліки, відгуки | Центр молодості

Шоколадна дієта для схуднення – переваги, недоліки, відгуки | Центр молодості Шоколадна дієта для схуднення – переваги, недоліки, відгуки

Сучасний світ встановлює певні стандарти краси, і спроби відповідати їм провокують розробку самих різних способів виглядати ідеально. Здоровий спосіб життя, збалансоване харчування і фізичні

навантаження дозволяють підтримувати форму, але часом обставини змушують приймати більш кардинальні рішення. Як схуднути в найкоротші терміни? Не голодувати ж, справді…

Чи не голодування, але жорстке обмеження пропонують нам дієти, і, вибираючи одну з них, ми керуємося не тільки думкою тих, хто практикує подібні методи, а й власним ставленням до продуктів, які тепер складуть наш раціон.

Наприклад, шоколадна дієта відгуки зібрала достатньо суперечливі. З одного боку, для ласунів вона порятунок, адже більшість дієт виключають зі свого меню шоколад . А з іншого боку, назріває питання: чи не здобувають чи гору над перевагами такої дієти її недоліки? Розглянемо детальніше цей вид дієти, в самій назві якої криється парадокс.

Деякий час тому в одному з інтерв’ю співачка Алсу розповіла про свою чудесної дієті, результати якої не змусили себе довго чекати. Використовуючи такий метод, як шоколадна дієта, схудла Алсу буквально за кілька днів. Проте, хвалебних промов на адресу дієти не було, навпаки, дівчина скаржилася на те, що під час дієти відчувала дискомфорт, супроводжуваний запамороченнями і постійним відчуттям голоду. Однак, одкровення співачки відразу зробили популярним такий спосіб схуднути, тим більше що шоколадна дієта результати дала дійсно якісні: всі ми бачили перетворюючої співачку. З тих пір шоколадна дієта Алсу набуває нових прихильників, згодних із твердженням, що краса вимагає жертв.

Сенс подібної дієти полягає в тому, що кількість споживаного шоколаду зовсім не великий: близько 90 г на день. Деякі джерела повідомляють, що денна порція може коливатися від 80 до 100 м. Порцію можна ділити на три частини по 30 г, але це зовсім не обов’язково. Шоколадна дієта для схуднення – дійсно ефективний спосіб, якщо ви хочете скинути до 7 кг за 7 днів . Запиваючи шоколад несолодким кави. ви тим самим стимулюєте обмін речовин. Ніякої іншої рідини, виключаючи воду, пити не рекомендується: соки, напої, газована вода знаходяться під забороною. Зате звичайну воду можна споживати в будь-яких кількостях, але лише через 3 години після прийому їжі. Під суворою забороною також фрукти, що містять цукор і сіль продукти, а також алкоголь.

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, захоплення даним методом може їх посилити, особливо це стосується гіпертоніків, а також тих, хто схильний до захворювань печінки і нирок. Зрозуміло, для страждаючих діабетом або алергією така дієта теж не вихід. Втім, навіть для здорової людини шоколадна дієта, результати та відгуки про яку дозволяють простежити, наскільки часом непросто обмежувати себе мінімумом не надто корисних і поживних продуктів, здатна стати справжнім випробуванням. А тому, перш ніж приступити до шоколадно-кавового забіжу, варто проконсультуватися з компетентним фахівцем.

Окремої розмови заслуговує вихід з шоколадної дієти. Проблема в тому, що після досить короткого часу після дієти зайві кілограми, як правило, повертаються. Тому колишній режим харчування не рекомендується. Слід розробити для себе новий звід правил, і для цього, знову таки, необхідно поговорити з лікарем. З’ясувавши, як виходити з шоколадної дієти для вас зручніше, ви зможете повторити курс, але не раніше, ніж через місяць, оскільки значний стрес для організму має місце бути.

Таким чином, висновок напрошується сам: шоколадна дієта для схуднення є результативним засобом, і в боротьбі за тонку талію їй немає рівних, але вона має масу протипоказань . Втім, шоколад володіє такими потрібними і корисними якостями, як наявність глюкози і антиоксидантів. До того ж, основна перевага шоколадної дієти – це, все-таки, швидкий результат, і якщо вам належить швидка поїздка, торжество або іншу важливу подію, це засіб допоможе виглядати на всі сто. Але знову ж, набуває шоколадна дієта відгуки не завжди втішні, а тому розстановка акцентів та визначення, що важливіше, краса або здоров’я, – особиста справа кожного.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00519 sec