Шоколадна дієта для схуднення: найсолодший спосіб схуднути … Ефективність і протипоказання шоколадної дієти

Шоколадна дієта для схуднення: найсолодший спосіб схуднути… Ефективність і протипоказання шоколадної дієти. Шоколадна дієта для схуднення: як стати стрункою, залишаючись ласункою?

жаль, але в шоколадній дієті для схуднення немає місця цукерковому різноманітності

з безліччю начинок. Шоколад для дієти підходить тільки гіркий (або темний), без будь-яких добавок.

Правила шоколадної дієти для схуднення

Шоколадна дієта для схуднення обіцяє втрату 3-7 кілограм за тиждень! І це не дивно, адже, незважаючи на те, що в її основі лежить шоколад – продукт далеко не дієтичний, шоколадна дієта є дуже суворою системою харчування. Всього в день дозволяється з’їдати. тільки 100г шоколаду, поділених на 2-3 прийомів їжі, причому, не білого (у ньому майже немає какао-масла), а чорного. З шоколадом можна випивати невелику чашку кави з 1% молоком, так як кава має властивість прискорювати метаболізм. Але не переборщіть – кава піднімає тиск.

У чому секрет? У низькій калорійності дієти. Адже енергетична цінність 100г шоколаду без добавок – всього 500-600 калорій. Це означає, що як би абсурдно це не виглядало, дієту з гірким шоколадом можна сміливо зарахувати до найбільш ефективних дієт для схуднення.

Плюси і мінуси шоколадної дієти для схуднення

Шоколадна дієта для схуднення допоможе вам отримати швидкий результат в найкоротші терміни, її правила легко дотримуватися, не потрібно витрачати час на приготування їжі і нескладно взяти з собою шоколад, вирушаючи в гості або на роботу, щоб дотримуватися дієти і там. Така дієта дуже підходить любителькам солодкого – адже заборона на шоколад для них, часом, просто нездійсненний! Та й з мозковою активністю у вас все буде гаразд – шоколад чудово стимулює розумову діяльність.

І все ж, через її добової калорійності не рекомендується дотримуватися шоколадну дієту для схуднення більше 3-х днів – ви, звичайно, втратите зайву вагу, але, швидше за все, ціною свого здоров’я. Втім, будь-яка моно-і низькокалорійна дієта можуть завдати вам шкоди, якщо дотримуватися їх протягом тривалого часу. Шоколадну дієту для схуднення також не можна вважати збалансованою – співвідношення білків, жирів і вуглеводів в ній становить 1:5:8 замість загальноприйнятих 1:1:4.

Пам’ятайте, що шоколадна дієта для схуднення протипоказана діабетикам, алергікам, людям із захворюваннями печінки і жовчного міхура і при гіпертонії, так як в дієту входить кава, що підвищують артеріальний тиск. В іншому, без значної шкоди для здоров’я, ви можете використовувати правила дієти для розвантажувальних днів.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00928 sec