Школа правильного харчування в Харкові: відгуки

Школа правильного харчування в Харкові: відгуки Відгуки про школу харчування

Тетяна ЛИТВИНЕНКО

Ольга БІРЮКОВА

Моє близьке знайомство з вітамакс, а потім і зі «Школою правиль-ного харчування» почалося вже більше року тому з моєї особистої проблеми.

Справа в тому, що після операції, що порушила мій гормональний фон, застосовуючи ЗГТ, я стала стрімко набирати вагу. Мої речі тріщали по всіх швах на мені, в інші я не влазив зовсім, своє відображення в дзеркалі я зненавиділа. Із зайвою вагою я намагалася впоратися самостійно. Я не сиділа на Дие-тах, т. к. розуміла, що вони не виправлять мій гормональний статус. Просто брала продукцію ВІТАМАКС і перечитувала всі статті, пов’язані з моєю «хворий» темою, робила висновки, накопичувала знання. І тут як відповідь на мої питання в компанії організувалася «Школа корекції ваги». Про-слухав курс лекцій про правильне харчування, я отримала значний багаж знань, який об’єднався з моїми власними і впорядкованими, майже стрункими рядами влігся на полички в моїй голові. Тепер я точно знаю, що мені потрібно, що мені можна і чого не можна їсти, а головне – чому. Сама я настільки захопилася темою зайвої ваги, що це стало практично моєю другою роботою. Сьогодні я теж читаю лекції в нашій «Школі», про-воджу веллнесс-оцінку.

Тетяна Пікалова

Я, Пікалова Тетяна, ходила в школу з правильного харчування, залишилася дуже задоволена. Я вдячна за те, що мене запросили, дуже добре проводилися лекції, все зрозуміло і доступно кожному. Спасибі за ці добрі і чуйні серця: завжди підкажуть, підтримають, направлять на правильний шлях, а разом завжди веселіше! Спасибі величезне всім викладачам!

Радченко Оксана

Правильно харчуватися: складно або легко.

Однозначно відповісти відразу складно, а через 13 занять у школі: ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ стає способом життя!

Загалом, багато принципів мені і раніше були відомі, але в черговий раз, повторювала одні й ті ж помилки, порушувала безліч заборон… У результаті: зайвих 25кг. і почали проявлятися проблеми зі здоров’ям.

Курс дуже інформативний, переконливий, а головне ефективний! Величезний плюс ШКОЛИ: дух змагальності! Кожен усвідомлює, що раз на тиждень, доведеться проаналізувати не тільки вагу, але і свою поведінку за тиждень. Правильно розставлені акценти на певних продуктах – запорука успіху, а головне – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я! Група – дисциплінує, націлює на результативність! Приємно бачити зміну своєї фігури, відкидати великі речі, і здобувати нові на один-два розміри менше! У результаті: мінус 12 кг – за 3 місяці. Придбання звички продумувати заздалегідь тижневий раціон, і повне заперечення продуктів із серії фаст-фуд. Також винесла для себе постулат: їжа кращої якості (натуральна) – витісняє їжу сумнівного походження (минулий складний технологічний процес). ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ творцям ШКОЛИ, за створення цього проекту та їх бажання, і вміння донести до свідомості мислячих людей прості, але дуже цінні істини, а відповідно змінити наше життя на краще!

Ірина Гугля. Про школу правильного харчування хочеться сказати багато теплих слів. Це дуже корисний для життя проект. Особисто моє життя він змінив в корені. Завдяки школі я навчилася снідати, пити воду, дізналася дуже багато про корисні продукти харчування. Тепер, заходячи за покупками в супермаркет, я знаю, що мені необхідно купити корисне і смачне для своєї родини. Все своє свідоме життя я пропрацювала в громадському харчуванні, закінчила інститут громадського харчування і думала, що про продукти знаю все, а то й більше. Але я глибоко помилялася. Завдяки досвідченим лекторам, які відкривали тему за темою, я, дійсно, дізналася дуже багато цікавого і корисного для життя.

Мені дуже сподобалися лекції Страшко Ольги, Іващенко Наталії, а загалом весь колектив доброзичливий і чуйний. Мій велнес-консультант Кріпак Оксана завжди була рада прийти на допомогу, відповідала на всі мої запитання, щиро раділа моїм перемогам, заспокоювала коли щось у мене не виходило. Пройшов місяць, після того, як я закінчила школу харчування, і всі придбані мною знання я перетворила на звички. Перебудувала свій спосіб життя: почала пити воду (2 л на день), правильно харчуватися і найголовніше – пішла в спорт-зал (на заняття пілатес + каланетика). Після того як я скинула 12 кг у мене з’явилося, скільки енергії, що захотілося додаткового фізичного навантаження. Величезне спасибі творцю цієї школи Страшко Ользі Едуардівні і всьому колективу!

  • відгуки про лекції о здоров\я

Comments are closed!

_0.31MB/0.00607 sec