Шкода дієти на активованому вугіллі | 40 КГ | ВКонтакте

Шкода дієти на активованому вугіллі | 40 КГ | ВКонтакте

В Інтернеті наполегливо курсує принадний пораду: «приймай чорні таблетки і худни». Дієта на активованому вугіллі – це одне з новомодних віянь в схудненні. Її творець, на жаль, залишився для медиків і дієтологів невідомий, але, судячи з описів дієти, що дають в різних інтерпретаціях в різних

виданнях – був людиною, далекою від медицини і навіть анатомії.

Опис методики схуднення і способу дії препарату далеко від анатомічної і фізіологічної реальності, а сама методика може мати для тих, що худнуть досить плачевні результати. Предлагаем обговорити методику схуднення і розвіяти деякі міфи і помилки.

Що за речовина?

Активоване вугілля відноситься до лікарських препаратів, що продається в аптеках в безрецептурних відділах. Але це не означає, що він нешкідливий, і його можна застосовувати без рекомендації лікаря – це протидіарейні засіб і сорбент, він збирає на свою поверхню велику частину органічних речовин.

Препарат отримують шляхом органічного синтезу з різних речовин – деревного вугілля, коксу, кокоса, горіха або навіть нафти. Залежно від способу виробництва, його активність різниться.

Як альтернатива чорному вугіллю, що виглядають неестетично, пропонується також методика схуднення за допомогою білого вугілля. До складу препарату «білий вугілля» виробники фармпрепаратів вкладають що завгодно – це може бути і діоксид кремнію з целюлозою, і полифепан (препарат з групи сорбентів).

Суть методики

На думку винахідника даного методу схуднення, активоване вугілля допоможе схуднути тільки тим, у кого в організмі є шлаки, порушені процеси дефекації, є здуття живота і проблеми на шкірі у вигляді висипів і дерматитів. Тим самим, автор методики описує прояви харчової алергії і диспепсії, але ніяк не зайвої ваги.

Автори вважають, що 98% людей мають зайву вагу через проблеми з кишечником. Далі в описі дієти слід довге і розлоге опис картин роздування петель кишечника, які нібито і роблять наші животи товстими.

На думку винахідника методики «схуднення на вугіллі», таблетки активованого вугілля очищають кишечник виключно від шлаків і токсинів, вбирають у себе всі зайві гази, і тому ви будете набагато краще відчувати себе і через два тижні станете стрункі, як кипарис! ;

Як пропонують худнути

Автори методики пропонують худнути на чорному вугіллі. На їх думку, при попаданні в шлунок активоване вугілля збирає залишки їжі, які там затрималися довше покладеного, і за рахунок цього нібито усувається здуття шлунка.

Однак, з фізіології травлення, здуття відбувається в результаті мікробного розщеплення глюкози, якої в шлунку взагалі бути не може – там відбувається розщеплення білка соляною кислотою і пепсином, а при такій реакції ніяких газів не утворюється. Здувати шлунок може від прийому газованої води і розмов за столом. Однак це цілком вирішується фізіологічним механізмом відрижки – на стрункості талії це не відбивається.

Далі вугілля, на думку автора, спускається в кишечник, збираючи там шлаки і бактерії, припиняються процеси гниття, зникають гази, які псують талію. На жаль, анатомія говорить про інше: гази ці псують тільки навколишнє повітря, неможливо безболісно для організму роздути петлі кишечника так, щоб це візуально дало товстий живіт! Всі дефекти талії – це не гази, а надлишки харчування. Але автор вперто вірить у те, що варто зібрати ці гази і токсини – і живіт постройнеет.

Пропонується з метою схуднення використовувати таблетки активованого вугілля, але не просто так, а зі спеціальною підготовкою. Рекомендується починати схуднення за розвантажувального дня, який, по суті, є голодуванням – автор дозволяє пити тільки воду. Наприкінці дня пропонують випити залпом десять таблеток препарату, попередньо подрібненого в порошок, і запити половиною склянки води.

  • чи реально за рік похудати на 50 кг

Comments are closed!

_0.31MB/0.02414 sec