Шкідлива їжа. Що не можна їсти, щоб схуднути?

Шкідлива їжа. Що не можна їсти, щоб схуднути? Шкідлива їжа. Що не можна їсти, щоб схуднути?

Що не можна їсти, щоб схуднути? Нижче представлена??шкідлива їжа, вживаючи яку, ви наносите шкоду своєму здоров’ю та набираєте зайву вагу.

  Фаст фуд продукти (все, що готуватися в Макдональдсі та інших подібних закладах)

Це основна

причина появи зайвої ваги. Фаст фуд порушує баланс гормонів в організмі, які відповідають за відчуття ситості. Обід в таких закладах 1500-2000 калорій. Добова потреба людини. Але в перебігу дня ви ще кілька разів їсте. Крім того, в такій їжі містяться транс-жири. які допомагають нам товстіти. Забудьте про таку їжу взагалі, якщо хочете скинути вагу.

  Газована та інші подібні напої (Кока кола і т. д.)

Газована порушує кислотно-лужний баланс за великої кількості лимонної кислоти. У такі напої як кока-кола додається кармін. Крім того, в них додають жаждоусілітелі. Це дуже шкідливо для здоров’я.

  Чіпси, сухарики і т. д.

Щоб картопля, яка в чіпсах, хрумтіла, не псувалася і була смачна в неї додано величезна кількість хімічних речовин. У тому числі глутамат натрію. У сухариках містяться консерванти. ароматизатори. роздільники. Крім цього, в чіпсах та сухариках міститься акриламід. З 2007 року їх заборонили продавати у шкільних їдальнях та кафе. Також в них містяться вище-згадані транс-жири.

  Локшина, пюре, супи швидкого приготування і т. д. (Доширак, Ролтон і т. д.).

Наготовлюючи такі продукти, ви отримуєте багаторазове посилення екстракції канцерогенних речовин з такої упаковки. Для збільшення терміну зберігання такої їжі, в неї додають хімічні речовини. Це не натуральна їжа!

  Куплені кури-гриль, шаурма, пиріжки, хот-доги і т. д

У більшості наметів, де це продається, повністю відсутні санітарні норми і гігієна. Шаурма це взагалі каллосодержащій продукт. Купівельна курка гриль смачніше і поджарістая, ніж та, що ви приготуєте вдома. Це тому, що в неї додають підсилювачі смаку. Готуйте курку-гриль будинку. А про всякі пиріжках, чебуреках, хот-доги і т. д. краще забути.

  Молочні вироби, у яких великий термін зберігання (молоко, кефір, йогурти тощо)

Ті, хто був хоч раз у селі, знають, що натуральне молоко кисне через 3 дні! Тому багато таких продуктів не можна віднести до корисних через сучасних технологій. Для більшого терміну зберігання таких виробів використовують асептичні упаковки. Які обробляють антибіотиками або сильно знезаражуючими речовинами. А в самі продукти додають консерванти і стабілізатори. Вони теж шкідливі для здоров’я.

  Сосиски, сардельки, ковбаси і т. д.

В таких продуктах м’яса майже немає. Також в них додані підсилювачі смаку, підсилювачі ваги, каррагеніни. Все це збір хімічних речовин зі смаком м’яса.

  Куплені кетчупи, соуси, кубики для бульйону та інші приправи.

У багатьох таких продуктах міститься глутамат натрію E 621! Це дуже шкідлива добавка. Про яку вже писалося вище.

  Імпортні фрукти і овочі.

Вони завжди виглядають смачніше, красивіше і смачніше ніж вітчизняні. Але в природі немає нічого рівного! Тому вони піддаються хімічній обробці. Для того, щоб були зрілими, красивими і не псувалися. Це шкідливо для здоров’я.

  Торти, тістечка, кекси, еклери та інші подібні вироби.

Майже всі такі вироби містять транс-жири. Так, що якщо хочете скинути зайву вагу, треба забути про такі солодощах.

Чому ця їжа шкідлива? Чому її не можна їсти, щоб схуднути?

Це все шкідлива їжа, тому що більшість таких продуктів хімічні та генномодифіковані. Тому її не можна їсти, щоб схуднути! Перш, ніж купувати щось, уважно вивчіть склад продукту. І задумайтеся про його натуральності.

Все це заслуга генної інженерії. Переставши вживати таку їжу, ви зможете схуднути без дієт і таблеток! Назавжди!

Більш докладно про все це можна подивитися у фільмі “Обережно – Еда!”. Подивившись його, ви дізнаєтеся, що стало з людиною за 2 тижні, який вживав вище-згадані продукти. Обов’язково подивіться його. Дві години витрачені на фільм не пройдуть дарма.

 • що не можна істи щоб схуднути
 • Чи можна похудати якщо перестати пити кока колу?
 • чому шкідливо вживати чіпси сухарики кока-колу
 • чому шкідливо їсти чіпси сухарики кока колу
 • які сухарики не шкідливі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00538 sec