Щоденне годування цуценя

Щоденне годування цуценя Ваш щеня. Факти та коментарі.

Далі буде.

Щеня потрапляє до вас у віці близько одного місяця. Подбайте про те, щоб його раціон різко не змінився, навіть якщо заводчики прикормлювали малюка неправильно. Наприклад, супами, кашами та іншими дурницями. У перші дні малюк повинен отримувати ту ж їжу.

Різка зміна раціону може привести до розладу шлунку, відрижки, відмови від годування. Привчайте до нової їжі поступово: підмішувати сире м’ясо, сир, від разу до разу збільшуючи порцію потрібного вам продукту.

Наводимо один з можливих варіантів щоденного годування натуральною їжею

З 30 днів до 2 місяців (5 разів на день)

Тепле молоко (на 1 л кип’яченого молока один жовток і 1 ч. л. меду.) або кефір, або ацидофілін. Сир чи сир, замішаний на кисломолочний продукт. Каша молочна, сметаноподібної консистенції. Фруктово-овочевий салат (капуста, буряк, морква, подрібнений салат, гарбуз, яблуко) з ч. л. соняшникової олії або ч. л. сметани і м’ясом. Мелкопосеченное м’ясо з мінеральною підгодівлею. Дотримуйтесь дозування підгодівлі!

2-4 місяці (4 рази на день)

Сир на Ацидофілін. Каша з м’ясом. Фруктово-овочевий салат з олією або сметаною. М’ясо з підгодівлею.

4-8 місяців (3-4 рази на день)

Сир на Ацидофілін. Каша або овочі з маслом або сметаною (чергуйте). М’ясо з морквиною або гарбузом і з підгодівлею. Сир на Ацидофілін.

8-15 місяців (2-3 рази на день)

Сир на Ацидофілін або молочна каша. М’ясо з овочами і підгодівлею. Сир на Ацидофілін або молочна каша.

Старше 15 місяців (2 рази на день)

Сир або каша М’ясо з овочами або каша з м’ясом.

До 8 місяців щеня досягає розмірів дорослого собаки, але організм ще бурхливо розвивається. Потреба в їжі вище, ніж у дорослого собаки. Після досягнення півторарічного віку кількість корму треба зменшити, хоча меню залишається колишнім.

Ці рекомендації розраховані на середню собаку, господар якої хоче, щоб його вихованець ріс сильним, здоровим, активним. У домашніх умовах ви побачите потреба конкретного ерделя в їжі. Доза може бути більше або менше, але кількість годувань на добу бажано дотримуватися. Визначте час і дотримуйтеся його. Скорочувати число годувань краще тоді, коли щеня сам кілька днів поспіль відмовляється від них. Кожен раз їжа в мисці повинна бути з’їдена повністю. Якщо щеня не доїв – наступного дня в це годування треба дати настільки менше їжі, наскільки він не доїв.

Comments are closed!