Щоб схуднути, можна «сісти на картоплю» » www. Zabolel. net – методики лікування захворювань | народні засоби | лікарі доктора медичних наук

Щоб схуднути, можна «сісти на картоплю» » www. Zabolel. net – методики лікування захворювань | народні засоби | лікарі доктора медичних наук. Щоб схуднути, можна «сісти на картоплю»

Більшість дієт рішуче відкидає картопля, вважаючи його занадто калорійним. І все ж, цей овоч, який за своїми поживними властивостями

здатний досить довгий час замінювати навіть хліб, цілком придатний для того, щоб стати основою харчового раціону, за допомогою якого можна скинути близько двох кілограм за тиждень, звичайно, якщо не нехтувати фізичними вправами.

З картопляної дієтою відмінно поєднується гімнастика, біг і плавання, причому приділяти фізичній активності потрібно не менше півгодини на день. Дана дієта підходить лише дорослим, здоровим людям, і її не варто пробувати годуючим матерям і вагітним жінкам. Також необхідно порадитися з дієтологом. Один з важливих моментів – відсутність алергії на картоплю.

Картопляну дієту не рекомендується продовжувати довше двох тижнів, і повторювати частіше, ніж раз на три місяці. Суть цієї дієти проста: основу раціону складає картоплю. Його спожите кількість на добу має дорівнювати 0.5% від вашої ваги. Наприклад, якщо ви важите 80 кг, то 1% від вашої ваги буде дорівнювати 800 грам, а картоплі слід взяти 400 грам на день.

Картоплю можна варити, пекти або тушкувати. Жарка виключається. Разом з картоплею можна їсти будь-які овочі і фрукти крім бананів, але не більше 200 грамів на день, або ж не більше 150-ти грам курячого або яловичого м’яса, або ж таку ж кількість нежирної риби, або ж 100 грам молочних продуктів. Від солі і різних соусів доведеться відмовитися, зате рослинні спеції вітаються.

Запивати їжу можна натуральними соками (не більше 100 мл. на добу), водою, зеленим або чорним чаєм або кавою без цукру. Замість цукру, можливо додати мед – одну чайну ложку на чашку, не більше двох чайних ложок меду на добу. При даній дієті необхідно стежити за стільцем, і припинити її, в разі розладу шлунка. Також, якщо буде потрібно – приймати вітаміни.

/ / http://allrhinoplasty. info

Comments are closed!

_0.31MB/0.00982 sec