Що таке амфетамін

Що таке амфетамін Що таке амфетамін

Амфетаміни – стимулятори, які приймаються тільки за призначенням лікаря. Але, ось вже більше більше 70 років амфетаміни є не тільки лікарськими препаратами. Так які наслідки від вживання і зловживання амфетаминами?

У перші

амфетамін стали використовувати в 1932 році. Це лікарський засіб підноситься, як чудодійний, оскільки результати дії препарату були проривом в медицині на той час: він підвищує розумову діяльність мозку, людина ставала витривалішими фізично. проходила депресія, а найголовніше сприяє схудненню, так як знижувалося відчуття апетиту.

Спочатку амфетаміни увійшли в життя при військовому застосуванні. Під час Другої Світової війни амфетаміни давали американським льотчикам і морякам для боротьби зі сном і засіб для зняття втоми під час несення служби, також для підвищення пильності. Після війни, в окупованій американцями Японії, амфетаміни поширюються серед місцевого населення, зокрема підлітків. До 1953 року більше 120 тисяч підлітків зловживають амфетаминами.

З Японії захоплення амфетаминами перейшло в США, потім до Європи, особливо Швецію і Англію. Почалося хід по світу “підліткової наркоманії”. Також захоплення амфетаминами знайшло поширення серед жіночої половини населення світу. Відсутність апетиту, здавалося жінкам зручною формою дієти. Можна було схуднути не відчуваючи мук голоду.

Використання амфетаміну в медицині

У медицині амфетамін допомагав боротися з нарколепсією. Це захворювання пов’язане з постійним і несподіваним засипанням людини. Крім того, засіб допомагало людям при депресіях, хронічному прогресуючим дегенеративне захворювання центральної нервової системи і для протидії гнітючого дії барбітуратів (снодійні препарати) і алкоголю. Також, медики визначили, що амфетамін надає допомогу гіперактивним дітям і хворим на енурез.

Але незабаром було виявлено, що дози доводилося збільшувати і хворі починали звикати до препарату. Потім, як наслідок, почали відбуватися порушення в фізіології хворих і психіці. Після цього медики стали обмежувати застосування препарату.

Як діє амфетамін?

Амфетамін по своїй хімічній суті схожий з природним гормоном організму – адреналіном, і в загальному його можна розглядати, як замінник цього гормону. У людини під впливом страху, активної фізичної діяльності, сильних емоцій виділення гормону адреналіну відбувається природно – це захисна реакція на стрес. Ту ж функцію виконує амфетамін. Без виділення адреналіну неможливе виділення іншого стимулюючого гормону – допоміна (стимулюючий нейромедіатор). У сучасній медицині є теорія, що одним з факторів появи шизофренії є надлишок допаміну. ??

Організм людини, довгий час приймаючого амфетамін, знижує виділення допаміну. І коли людина перестає приймати амфетамін, він страждає від різних порушень, у вигляді абстинентного синдрому, зокрема, таких, як депресія і летаргія.

Підвищення розумової діяльності, фізична активність, швидке і часте дихання, підвищення розумових здібностей, підвищення рівня IQ (коефіцієнт розумового розвитку) відбувається при стимуляції певних ділянок мозку під впливом амфетаміну. У цьому і полягає головна дія амфетаміну. Також можлива зміна фізичних можливостей організму, наприклад: придушення апетиту, скорочення кишечника, шлунка, сечового міхура, розширення зіниць.

Екстазі – похідна амфетаміну

На сьогоднішній день екстазі є найбільш популярним стимулюючим наркотиком. Він є похідним амфетаміну. Побічні дії екстазі, за своїм характером, схожі з дією чистого амфетаміну. При цьому виникає втрата апетиту, дратівливість, дуже швидка мова, ненормальне Екстравертований поведінку, бруксизм (скрегіт зубами під час сну), частішає пульс, відбуваються відхилення в роботі серця, виникають параноїдальні реакції (манія переслідування), галюцинації, з’являється депресія і нерідкі випадки крововиливу в головний мозок.

Однак після тривалого застосування екстазі відбуваються більш серйозні впливу на організм. У результаті надмірної фізичної активності, яка проявляється в результаті піднесеного настрою, створюваного наркотиком, ці дії можуть бути непередбачуваними. Були випадки, коли під дією екстазі дуже енергійні танці приводили до складних фізіологічним порушень, включаючи неконтрольований стан з пошкодженням різних ділянок головного мозку, епілепсії, ниркової недостатності, руйнувань м’язової тканини (некроз скелетних м’язів) і згортанню крові в артеріях і венах. Ці порушення досить часто приводили до смертельних наслідків.

Залежність амфітоміна та її наслідки

Дуже часто жертви нещасних випадків – це люди залежні від амфетаміну. У них спостерігається підвищена агресія і запальність, виникають психічні зриви, що призводять до бреду і різним галюцинацій. При хронічній залежності від амфетаміну виникають симптоми, вельми схожі на симптоми шизофренії, при якій відбувається глибока зміна особистості.

Також, нерідкі випадки виникнення параноїдального психозу, який настає раптово і супроводжується зоровими, слуховими галюцинаціями, а також страхом.

Звичайно, зловживання якими лікарськими препаратами веде до негативних наслідків, зокрема амфетаминами. Але амфетаміни і раніше застосовують у медицині при лікуванні нарколепсії і порушення, пов’язаного з дефіцитом уваги та підвищеною рухливістю (гіперкінез) у дітей. Вони також застосовуються для зняття болю і зменшення кількості наркотиків, які дають безнадійно хворим для зняття седативного ефекту. Також ефективні амфетаміни при лікуванні важкої депресії (Веллбутрін).

Проте головне, що важливо пам’ятати, що стимулятори, такі, як амфетамін, ніколи не можна застосовувати без призначення лікаря, а при призначенні – тільки в запропонованої дозуванні.

Що таке амфетамін – Питання та відповіді

  • амфетаміни
  • амфітамін побічні дії
  • амфетамін
  • що таке амфетамін
  • амфітаміни
  • амфетамін вплив
  • амфетамін час роботи
  • амфетамин
  • амфетамин в домашних умовах
  • амфетамини вигляд

Comments are closed!

_0.31MB/0.07949 sec