Що робити в спортзалі дівчатам, щоб не накачатися і схуднути

Що робити в спортзалі дівчатам, щоб не накачатися і схуднути Що робити в спортзалі дівчатам

Поширена ситуація серед дівчат. Захотіла схуднути, вирішила займатися в тренажерному залі. Відмінна ж ідея! Багато тренажерів, гантелей, гир і штанг, щоб спалювати калорії. Але що ж з цим всім робити, для того, щоб схуднути

і на накачатися, як чоловіки? Давайте розглянемо вправи, які відмінно для цього підійдуть.

Запорука успіху – невеликі ваги

Чоловіки, щоб накачатися в тренажерному залі, набрати по-більше м’язової маси, використовують у своїх тренуваннях великі ваги на штангах, тренажерах і іншому. Вправи з великими вагами збільшують їх силу і дають ефективні ріст м’язових волокон. Дівчатам же потрібно використовувати дуже незначні ваги. Завдяки цьому, ви будете тренувати свою витривалість і підтримувати м’язи в тонусі – НЕ нарощуючи великі м’язи. Ви можете робити практично все ті ж вправи, що і чоловіки, але з маленькою вагою і при цьому не боячись накачатися.

кардіовправ – те що потрібно дівчатам

До кардіовправ можна віднести біг по біговій доріжці, їзда на імітаторі велосипеда та інших подібних тренажерах. Кардіовправи посилять вашу серцево-судинну систему. А так же, це відмінні жиросжигающие вправи. Починайте кожну вашу тренування з пробіжки хоча б 1 км. на біговій доріжці і збільшуйте цю дистанцію з часом.

Робота з власною вагою

Багато з тренажерів у залі напредусматрівают роботу з власною вагою. Ці вправи відмінно підійдуть для дівчат. На них можна качати прес, спину та інше.

Наприклад, коли ви тримаєтеся руками, і піднімаєте ноги вгору. Це вправа відмінно підходить для нижньої частини преса. У ньому допускається трохи згинати ноги.

Ще одна вправа на прес – це згинання (скручування) на похилій лавці з фіксацією ніг. У ньому важливо дотримувати правильну техніку, щоб максимально впливати на м’язи преса і не включати інші. Для цього потрібно робити вправу з невеликою амплітудою. Не до кінця розгинатися і не до кінця згинатися. Не потрібно лягати на лавку коли розгібаешся (тільки до рівня паралельно підлозі), а згинатися на до самих колін, а до рівня перпендикулярно підлозі.

Також, можна робити скручування на рівних лавках без фіксації ніг.

Вправа для м’язів, протилежних пресу – спини. Ви впираєтеся тазом на тренажер і фіксуєте ноги. Опускаєте корпус максимально вниз і потім піднімаєте його до рівня, коли тіло створює рівну лінію і так далі.

На чому робити акцент дівчатам у спортзалі

Залежно від того, що ви хочете отримати від тренувань, потрібно вибрати на чому робити акцент в цей час. Якщо ваше основне завдання – скинути вагу, то в першу чергу потрібно зробити акцент на кардіупражненіях. Можете починати тренування з тривалого бігу, потім працювати на тренажерах і закінчувати знову кардіо – їзді на велосипеді.

Робота на тренажерах і з гантелями теж дуже корисна. Її основним завданням буде підтримка в тонусі всіх ваших м’язів, тому не нехтуйте нею. У ній зробіть акцент більше на великих м’язових групах – ногах, сідницях, спині. За відповідними посиланнями ви можете знайти вправи для ніг. вправи для сідниць і вправи для спини. Чому на великих м’язових групах робити акцент? Тому, що чим більше м’яз, тим більше вимагає енергії для роботи, тим більше калорій ви спалюєте при її тренуванні.

Як побудувати своє тренування

Дуже важливий момент для багатьох дівчат, це як побудувати тренування з тренажерному залі. Начебто все зрозуміло, а прийшла в зал, все забула, не знаєш що робити. А іноді й тренера немає, щоб запитати. Для любителів шаблонів, пропонуємо вам кілька готових варіантів.

Тренування ніг, спини і преса дівчатам

1. Біг (10-15 хв.)

2. Присідання з вагою (3 підходи по 10-15 разів)

3. Прес (3 підходи по 10-15 разів)

4. Спина (3 підходи по 10-15 разів)

  • дівчата в спортзалі
  • які вправи робити в спортзалі щоб похудати
  • які вправи робити для дівчат в спортзалі?
  • як схуднути але не накачатись
  • як схуднути в ногах в залі
  • як схуднути а не накачатися
  • як правильно робити вправи в спортзалі
  • як правильно качати прес щоб швидко схуднути?
  • програма для спортзалах для дівчини
  • вправи в залі для пресі і ніг

Comments are closed!

_0.31MB/0.01464 sec