Що потрібно робити, якщо прагнете схуднути?

Що потрібно робити, якщо прагнете схуднути? Що потрібно робити, якщо прагнете схуднути?

Будь-який з нас треба відчувати себе красивою. А оскільки, як відомо, краса вимагає жертв, жінки ради неї готові на все. Якщо дівчину хоч трохи турбує надмірну вагу, то в певний час в її голові з’явиться думка – хочу схуднути. І вона

зробить все, перепробує всі методи, щоб від нього позбутися. Правда, ніщо не робиться швидко, процес схуднення – не виняток. Звичайно, це справа вимагає грунтовного підходу і терпіння.

Практичні рекомендації, які допомагають пройти шлях до фігури вашої мрії, стати стрункою і подобатися… самі знаєте, кому.

Розділити цілі

Для початку, необхідно розділити цілі. Зрозуміло, у вас є велика мета – схуднути на стільки-то кілограм, змінити розмір одягу на 2-3-4 – … розміри. Розбийте її на невеликі етапи. Досягнення будь-який з них стане вашим маленьким успіхом на дорозі до великої мети – буде чому радіти. Можете зробити список цілей, додавши до них свої – і повісити на холодильник.

До питання схуднення варто підійти з розумом. Професіонали ВООЗ (Всесвітньої організації здоров’я) вважають, що найбільш оптимальний спосіб схуднення – це скидання 500-600 г на тиждень. Багато хто не знає того, що корекція ваги повинна відбуватися поступово, тому що стрімке схуднення не приводить ні до чого хорошого. Після того, як за короткий проміжок часу ви втратите пару кілограмів, ви їх наберете ще швидше і може навіть більше ніж було.

Харчування

Так як же правильно харчуватися.

    Важливо зробити спеціальний зошит, в яку можна буде записувати продукти, які захочеться з’їсти, це може збити бажання. Навчіться рахувати – скільки калорій у ваших їжі та напоях. Мета – не перевищувати цифру в 1500 ккал щодня. До подальших дій непогано стимулює щоденні зважування. Результати треба відзначати на графіку. Безумовно, солодкого не місце в процесі схуднення, але якщо вам так непросто відмовитися від цукерок та інших солодощів, не треба переступати через себе. Можна балувати себе маленькою порцією солодкого раз на кілька днів. Харчуватися часто, але мало – це запорука нормального обміну речовин. До того ж, до цього нетяжело звикнути. Чи готуєте їжу – не пробуйте її. Можете непомітно для себе отримати сотню-іншу зайвих калорій. Часто одягайте купальник і стаєте перед дзеркалом – воно не бреше. І відвертає від зайвого походу до холодильника.

Фізична активність

Всім відомо, що фізична активність – найбільш чудовий спосіб скинути обридлі кілограми. Збираючись в спортзал, будьте впевнені, що в ньому знаходяться такі ж люди, як і ви, з такими ж проблемами і комплексами. І вони, як і ви, вживають різні засоби для схуднення: тайські пігулки, капсули і жіросжігателі.

речі, добре було б знайти фітнес-клуб, який знаходиться недалеко від вашого місця проживання – час на дорогу йтиме набагато менше і більше сил залишиться для занять.

Краще придбати абонемент відразу на рік або хоча б на пів року. У такому випадку можна бути впевненою, що лінь вас не здолає, та того ж, заощадите гроші. І, до місця, не забувайте про велосипед і роликах – чудовий засіб для схуднення.

Зауважте, добре чергувати види спорту. Наприклад, біг, потім плавання, потім фітнес. Це чергування означає, що займатися спортом вам не набридне. До того ж, ваша фігура буде змінюватися гармонійно. Пам’ятайте, що кожен день необхідно щось робити, прагнути до самовдосконалення. Успіх залежить тільки від вас

Дійте прямо зараз!

  • як стати впевненою и схуднути

Comments are closed!