Що потрібно їсти, щоб схуднути за тиждень | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки

Що потрібно їсти, щоб схуднути за тиждень | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки Що потрібно їсти, щоб схуднути за тиждень

Неможливо заснути пампушкою, а на ранок прокинутися королевою – стрункою і підтягнутою. Але за сім днів,

чи то пак за тиждень, можна скинути від двох до восьми кілограм, дотримуючись так званої “моно компонентної” дієти. Таку дієту витримати складно, але найважчими вважаються перший день-два, потім вже починаючи з третього дня організм охоче перебудовується і звикає до деякого обмеження в їжі.

Всі сім днів можна пити води скільки завгодно, можна заглушати голод водою мінеральної або чаєм чорним, зеленим, але цукор або мед не можна додавати в напій. Соки фруктові під забороною, як власне і будь-які інші напої, як сильно б їх не хотілося. На кожен день своє власне меню і ні чого, крім зазначених продуктів (і кількість) не можна вживати.

Історія, як Віка схудла на 3кг за один тиждень

Перший день рисовий.

Необхідно ще з вечора один стакан рису (круглий, довго зернистий) залити великою кількістю холодної води. На ранок цю водичку треба злити, вона буде білою, це вийшов крохмаль з рису. Залити знову водою рис, до кипіння довести без солі і, як тільки закипить, злити воду, рис промити. Знову фільтровану воду наливаємо, що не солимо, до кипіння доводимо і зливаємо. Потім знову повторюємо процедуру і так в сукупності слід зробити не менше п’яти разів. Тільки після цього довести до готовності рис і можна снідати. Всю отриману порцію бажано на чотири невеликих розділити, першу порцію на перший сніданок з’їсти, другу порцію на другий сніданок, третя порція з’їдається за обід і четверта за вечерю. Тільки рис + рідина і більше нічого.

Другий день картопляний.

Беремо велику картоплю, шість штук відварюємо прямо в шкірці (можна запікати), так само на чотири порції ділимо і їмо на перший і другий сніданок в сукупності чотири картоплини, на обід одну і на вечерю теж одну.

Третій день сирний.

Бажано купити не жирний або знежирений сирок, з’їсти пів кілограма за день, розділивши весь обсяг на чотири порції. Не можна цукор і фрукти додавати. Навіть якщо сир дуже сухий – є його необхідно в чистому вигляді. Спробуйте запивати сирок кави, виходить дуже смачно і не нудотно.

Четвертий день м’ясної.

Ура, можна ситно поїсти м’яса, але ви повинні пам’ятати, його не можна солити. Відварюємо пів кілограма будь-якого виду м’яса і ділимо на чотири порції, поїдаючи велику його частину за першою і другий сніданок, меншу частину залишивши на обід і вечерю.

П’ятий день яєчний.

Курячі будь-якого розміру яйця в кількості шість штук потрібно відварити круто. Чотири яйця бажано з’їсти знову ж таки без солі до обіду (перший і другий сніданки), що залишилися два яйця з’їсти відповідно на обід і на вечерю.

Шостий день найприємніший – фруктовий.

Вибираємо будь-які солодкі або кислі фрукти (неодмінно свіжі), закуповуємо їх в обсязі одне кіло і з’їдаємо радісно за цілий день. Більшу частину знову ж з’їдаємо по можливості до обіду і меншу частину фруктів ділимо між обідом і вечерею.

Сьомий день – на вибір меню будь-якого з шести днів.

Те їсть можна просидіти день або на м’ясі, або на сирі або ж на картоплі, що більше подобається.

Хотілося б попередити: таке харчування призводить до швидкого схуднення . тому шкіра до кінця тижня втрачає свою еластичність і пружність. Для того, щоб до кінця дієти виглядати супер красиво, необхідно щодня мінімум 15 робити фізичні вправи (прес качати, віджиматися, “велосипед” на спині крутити), можна плавати або бігати. На восьмий день не намагайтеся наїсться і от’ест за всі дні, це призведе до швидкої набирання ваги. Їжте помірно, відмовляючись від їжі після семи вечора.

Що потрібно їсти, щоб схуднути за тиждень фото:

Перший день можна їсти тільки рис

  • що потрібно їсти щоб схуднути за тиждень
  • шо бажано неїсти щоб схуднути
  • скільки можна просидіти на воді
  • що істи щоб схуднути відгуки
  • що потрібно їсти на сніданок обід і вечерю щоб похудати

Comments are closed!

_0.31MB/0.19001 sec