Що потрібно їсти, щоб набрати м’язову масу: кілька порад

Що потрібно їсти, щоб набрати м’язову масу: кілька порад Що потрібно їсти, щоб набрати м’язову масу: кілька порад

Привіт всім, любителям спорту і здорового способу життя. У даній статті, я спробую розповісти вам про те, що потрібно їсти, щоб наростити

м’язову масу. У будь-якому тренажерному залі, та й просто, будь-яка людина, яка хоч як – то пов’язаний зі спортом, скаже вам: «Жери як чортів сучий син! Їж усе, що бачиш! ».

Частково з такими висловлюваннями я згоден, проте я не згоден з твердженням, що «треба їсти все, що бачиш». Адже, пожираючи все, що трапляється вам на очі, ви разом з м’язовою масою, у вашому організмі буде накопичуватися жир. Ну а кому потрібні м’язи, яких все одно не видно, з – за підшкірного жиру товщиною в кілька сантиметрів. Тому я скажу вам інше твердження: «Їжте багато, але їжте правильно».

Нижче я розписав невеликий список порад, які допоможуть вам зрозуміти, як харчуватися, щоб набрати м’язову масу. Ну а ще нижче, ви знайдете список продуктів, якими ви можете закидати свій організм хоч цілий день.

Основні правила харчування для набору м’язової маси Не женіться за вагою

Перше і дуже важливе правило. Не звертайте увагу на показники вагів, важливо те, що ви бачите в дзеркалі. У вас повинен бути рельєфний прес, а не шматок сала на животі. Ваші м’язи повинні бути промальовані, нехай вони і не великі. Женучись за вагою, намагаючись набрати якомога більше, ви починаєте жерти, що попало, аби досягти заповітної планки, а в результаті з 10 вами набраних кілограм, 7 з них жир.

Білок

160 грамів білка. Багато білка міститься в таких продуктах, як: яловичина, свинина, курка, сир, молоко, протеїнові порошки, риба, яйця, бобові.

Вуглеводи

Тарілка вівсянки – найкращий початок дня

Вуглеводи, особливо, «погані вуглеводи», на мій погляд, головний ворог людства. Безумовно, вуглеводи, це величезне джерело енергії. Якщо білок – це будівельний матеріал, то вуглеводи – це будівельники, які його укладають. Але вуглеводи повинні бути правильні. Якщо хочете набирати якісну м’язову масу, виключіть зі свого раціону «погані вуглеводи» – всілякі булочки, фаст – фуди, солодке, білий хліб, і все те, що здається вам таким смачним. Ваш раціон повинен складатися на сто відсотків з «правильних вуглеводів» – це каші, крупи та овочі. З’їдайте 3 грами вуглеводів на один кілограм вашої ваги. Також, ви повинні намагатися вживати вуглеводи до тренування і відразу після неї, всі інші прийоми їжі повинні складатися в основному з білка.

Але якщо, у вас маніакальна потреба в солодкому, виберіть два дні на тиждень, в які ви зможете дозволити собі трохи поласувати. Причому, бажано, щоб ці дні були тренувальними. З’їжте трохи вашої улюбленої шоколадки або улюбленої булочки, відразу після важкого тренування, повірте, організм це не помітить.

Калорії

Ні для кого вже не секрет, що для того, щоб нарощувати м’язову масу, потрібно вживати калорій більше, ніж ви витрачаєте. Але не сприймайте цю фразу з ентузіазмом, зайві калорії ще нікого до добра не доводили. З’ясуйте, скільки калорій вам необхідно для підтримки вашої життєдіяльності, і додайте до цього числа 400, це і буде ваша добова норма калорій. Припустимо, якщо ви важите 80 кілограмів, і ви тренуєтеся 3 – 4 рази на тиждень, ви повинні щодня вживати, приблизно, 3000 калорій.

Вітаміни та добавки

Не бійтеся добавок, єдине, чого варто в них боятися, так це ціна. Якщо у вас є 2500 зайвих рублів, сміливо купуйте протеїновий порошок, він дуже здорово вас виручить, коли ви не встигнете під час пообідати або після тренування, коли вашим м’язам так необхідний сироватковий протеїн.

Також зверніть увагу на креатин. Це відмінна добавка, завдяки якій, ви спалите збільшувати свої силові показники, а, отримуючи велике навантаження, ваші м’язи буде сильніше відгукуватися і швидше рости. З вітамінів увагу варто звернути на риб’ячий жир, вітаміни А, Е і С, а також на кальцій.

Пийте більше води

Ми складаємося на 80% з води і у вас ще є сумніви з приводу того, пити вам багато води чи ні. Пийте багато води, пийте її при будь-якому зручному випадку. Починайте свій день зі склянки питної води.

Це нехитрі поради, які повинні стати способом вашого життя. Це запорука вашого успіху в гонитві за красивим і спортивною статурою.

Продукти, які потрібно їсти, щоб набрати м’язову масу

Для вас ми склали невелику таблицю, в якій розташували основні продукти, які допоможуть вам наростити значну м’язову масу, при цьому, не набравши велику кількість підшкірного жиру. Не забувайте про правила, які написали вище і харчуйтеся хорошими продуктами.

  • що пити щоб спалити жир і набрати мишечну масу
  • як швидко набрати мязову масу
  • як бистро накачать мишечну масу таблиця тренування
  • Вуглеводні продукти які заставлять ваші мязи рости швидше
  • добова норма жирів і білків для того щоб набрати вес
  • как бисто можно нагнать мишечну масу
  • Яки пити витамини щоб набрати вес
  • продукти щоб набрати мишечну массу
  • Чи варто відокремити від свого раціону булочки хліб
  • що їсти щоб набрати масу?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00712 sec