Що краще для схуднення: кардиотренировки або заняття в тренажерному залі з обтяженнями? | Фітнес Секрети

Що краще для схуднення: кардиотренировки або заняття в тренажерному залі з обтяженнями? | Фітнес Секрети Що краще для схуднення: кардиотренировки або заняття в тренажерному залі з обтяженнями?

Якщо ви хочете схуднути, то, швидше за все, ставите питанням: «Краще зосередитися

на кардіо або на заняттях у тренажерке?».

Для тих, хто хоче швидкої відповіді: треба поєднувати ці види тренувань. Велике значення має той факт, як ви тренуєтеся, за якою системою і ваш спосіб життя.

Питання протистояння кардіо і силових тренувань виникає з тих днів, коли під кардіотренуваннями малися на увазі аеробні класи низької інтенсивності, а під силовими тренуваннями – 2 години занять з вільними вагами, обговорюючи зі своїми друзями хто крутіший.

У наші дні найчастіше програми тренувань включають обидва види навантаження в одному тренуванні. Більшість кардиотренировок включають елемент тренування з обтяженнями у вигляді додаткової ваги або плиометрических рухів, в той час як робота з залізом містить кардіо елемент під час кругових тренувань.

Зустрічаються два міфи, що стосуються сьогоднішньої теми. Перший полягає в тому, що силові тренування зроблять вас громіздким. Другий, що кардіо не дозволить наростити м’язи. Давайте розвіємо їх раз і назавжди.

Міф 1: Силові тренування зроблять вас громіздким

Набір м’язової маси – дуже складний процес. Потрібно тренуватися до сьомого поту, правильно і багато їсти, E4отримуватися режиму. І все це для набору декількох кг сухої м’язової маси. У тих, хто все це дотримується, викликає нервовий сміх заяви тих, хто затверджує не спробувавши: «Заняття з залізом зроблять мене громіздким / ой».

Величезна кількість енергії витрачається на побудову м’язів. На початкових етапах будь-якого роду інтенсивних тренувань, особливо в той момент, коли ви ще не звикли до навантаження, ваш організм виробляє надмірну кількість гормону кортизолу, який сприяє збереженню води. Деякі люди думають, що вони стали більше, коли, насправді, це просто тіло адаптується до навчання. Як тільки ваше тіло пристосовується до нового навантаження, вироблення великого обсягу кортизолу припиняється, і ваше тіло виводить зайву воду.

Висновок: не бійтеся силових тренувань, слонопотами ви не станете.

Міф 2: Кардіо не дозволить наростити м’язи

Другий міф складніше. Низкоинтенсивние аеробні тренування атрофують м’язи, так що це може бути правдою. Зараз «кардіо» – широкий термін і означає будь-яку тренування, яка підвищує частоту серцевих скорочень під час всього тренування.

У наші дні, все більше і більше силових занять проходять в круговому режимі і пульс залишається підвищеним протягом усього тренування. Сучасні кардиотренировки майже завжди є відгалуженням інтервальних тренувань і є міксом аеробних і анаеробних (силових) тренувань. І це будує м’язи.

Який найкращий спосіб схуднути?

Кращий спосіб схуднути – це чітко слідувати системі тренувань, призначеної для зниження ваги.

Система враховує ваш спосіб життя, тренування, дієту, сон і добавки. Чому? Оскільки всі ці речі впливають на здатність вашого організму змінитися.

Ключ до втрати ваги – змінити свій обмін речовин. Хоча легше змінити обмін речовин шляхом силових тренувань, ніж кардіо, обидва типи повинні бути присутніми, якщо хочете розвиватися гармонійно.

Ключове слово – інтенсивність. Збільшуючи інтенсивність, ви підвищуєте рівень споживання кисню і підвищуєте швидкість обмінних процесів в організмі.

Нагадаємо, орієнтовані чи ваші тренування на кардіо або силові тренування, це має мало спільного з втратою зайвої ваги. Кращі програми тренувань мають як аеробні, таки і анаеробні елементи.

Не варто забувати про такі важливі фактори для втрати ваги, як:

    виходити за межі своєї зони комфорту, тобто підвищувати інтенсивність, є достатньо, щоб відновитися, але не дуже багато, і досить відпочивати між тренуваннями.

Баланс цих факторів дозволить позбутися зайвої ваги.

  • кардіо слім тринажор
  • схуднення силові і кардіо тринажери
  • що краще поможе схуднути фитнес або тринажери

Comments are closed!

_0.31MB/0.00387 sec