Що б таке випити, щоб заспокоїтися? Заспокійливі засоби на рослинній основі

Що б таке випити, щоб заспокоїтися? Заспокійливі засоби на рослинній основі Що б таке випити, щоб заспокоїтися? Заспокійливі засоби на рослинній основі

Життя – складна штука і часто буває так, що проблеми в сім’ї, з батьками, робота,

побут змушують нас постійно думати про це і викликають почуття тривоги і депресію, що не дозволяє людині нормально розслабитися, відпочити і зосередитися на роботі. З кожним днем??симптоми стресовій ситуації тільки посилюються, а як знайти з неї вихід людина не знає.

Перестати турбуватися про сімейні проблеми – неможливо, звільнитися з роботи і поїхати від всіх подалі – не варіант, і приходить в голову єдиний спосіб заспокоєння – взяти і напитися. Як це не сумно, але найчастіше саме алкоголь, дозволяє багатьом людям забути все погане і заснути міцним сном. Етанол, як і всі заспокійливі засоби, призводить до загальмованості і сонливості. Але сон після прийняття алкоголю не приносить довгого полегшення, вже на ранок ваш організм буде мучитися від похмілля, який характеризується головним болем, розбитістю і неврологічним розладом.

Регулярно знімаючи симптоми похмілля повторним прийомом алкоголю, людина стає залежною від спиртного і поступово деградує. Алкоголь – потужний засіб, гнітюче нервову систему, тому приймати його для зняття стресу і заспокоєння не слід. Алкоголізм дуже важко піддається лікуванню.

Зняти напругу в нервовій системі можна, приймаючи заспокійливі таблетки, які продаються в аптеці. Але просто прийти в аптеку і попросити відпустити заспокійливий засіб немає сенсу. Всі сильнодіючі седативні ліки сьогодні відпускаються тільки за рецептом, а вільно можна придбати тільки настій валеріани, пустирника, Корвалол, Валокордин, Валоседан, Успокой, Афабозол, Ново-Пасит, Саносон, Персей форте, лайкать, нервофлукс та інші. Ефективність цих препаратів може бути незначною, якщо тривоги і стрес вже міцно увійшли у ваше життя.

При наявності більш вираженою невротичної симптоматики седативні препарати на рослинній основі, що відпускаються без рецептів, не варто приймати у великих дозах, краще їх відразу відкинути як неефективні і звернутися за допомогою до лікаря, який призначить вам прийом сильних заспокійливих таблеток. До таких відносяться транквілізатори, анксиолитики, барбітурати та антидепресанти. Найпопулярніші з них Діазепам, Феназепам, Гідазепам, Антілепсін, Медазепам, Нозепам, Триазолам, Лібріум, алпрозалам, Реланиум, Фенобарбітал, амітал, Естімал, Нембутал та інші. Препарати проти алергії, також надають заспокійливий ефект. Це Димедрол, Супрастин, Донорміл і багато інших антигістамінні ліки. Але не варто забувати про те, що всі ці препарати не тільки заспокоюють нервову систему, але і надають безліч побічних дій організму.

Вже через пару місяців регулярного застосування вони викликають залежність, як і алкоголь. Щоб відчути ефект від прийому ліків, з часом треба буде підвищувати дозу, а припинення їх прийому загрожує розвитком синдрому відміни. Тому приймати заспокійливі ліки сильної дії слід тільки за призначенням лікаря, а якщо вам вдалося їх придбати без рецепта, то ні в якому разі не пийте їх без консультації з невропатологом.

Багато люди приймають заспокійливі таблетки абсолютно необгрунтовано. Наприклад, варто людині один раз в стані сильного стресу випити заспокійливий засіб, запропоноване кимсь, так він продовжує вдаватися до нього і далі, набуваючи його без призначення лікаря просто тому, що воно йому вперше відмінно допомогло. А між тим, заспокійливі засоби для кожної людини повинні підбиратися суворо індивідуально. Деяким людям достатньо змінити свій спосіб життя, відпочити на природі і переглянути своє ставлення до життя, так відразу всі його проблеми і вирішуються. Альтернативою заспокійливим таблеткам в таких випадках може служити рослинна сировина, з якого готують чаї, настоянки і відвари.

Дуже добре заспокоює нервову систему чай з м’яти, коріння валеріани, пустирника, материнки, меліси, буркуну, ромашки, звіробою, іван-чаю і чабреци. Найкраще пити чаї з лікарських трав з медом, мед дуже корисно для боротьби з підвищеною збудливістю.

Настої плодів шипшини, глоду і шишок хмелю також добре допомагають при зайвій дратівливості і нервозності. Чудовим заспокійливим засобом здавна вважався буряковий сік наполовину змішаний з медом. Приймаючи його по півсклянки вранці і ввечері можна надовго забути про стрес і депресіях.

Ліки та настоянки . виготовлені на основі валеріани, пустирника, глоду та інших заспокійливих трав, можна придбати без рецепта в аптеці. Наприклад, купіть настоянку валеріани, пустирника, глоду і корвалол. Кожен день вранці і ввечері приймайте їх по 15 крапель, попередньо змішавши їх разом і розбавивши невеликою кількістю води. Курс лікування – 10 днів.

  • заспокійливе
  • сильнодіюче заспокійливе
  • заспокійливі таблетки
  • заспокійливі ліки
  • що буде якщо випити багато таблеток
  • заспокийливи препарати
  • заспокійливі при алкоголізмі
  • сильні заспокійливі без рецепта
  • заспокійливі засоби
  • сильне заспокійливе без рецепту

Comments are closed!

_0.31MB/0.00439 sec