Щитовидний тип тіла (A) – “Домінуюча заліза – щитовидка ….” – блог “Юліша”

Щитовидний тип тіла (A) – “Домінуюча заліза – щитовидка….” – блог “Юліша”

Домінуюча заліза – щитовидка.

Ви любите вчити і спілкуватися. Ви легко запам’ятовуєте нову інформацію, але також швидко її забуваєте. Ви – перфекционистка і ви маєте

тенденцію бути в курсі всього. Ви також дуже мінливі – ви тільки були енергійні і веселі, як в наступний момент ви втомлені і опущені.

Нормальна вага – не гладка шия, видно ключиці, плечі і стегна приблизно однакової ширини, середнього розміру груди, добре позначена талія, прогин у спині, довгі руки і ноги (не довгі)

Надмірна вага – прогин у спині, набір ваги нижче пупка, набір ваги найбільше у верхній частині ніг і в животі, відвислі сідниці (вони округлі у мене), як би не одужувала, видна талія.

Жінки цього типу страждають від низької вироблення естрогену. Тому вони худнуть зазвичай не там, де «треба», – у них зменшується груди, сідниці, вони в цілому втрачають свої жіночі округлості.

Менопауза часто настає раніше покладеного віку. Якщо люди цього типу будуть робити вправи, які стимулюють роботу щитовидки і надниркових залоз, то вони можуть страждати від хронічної втоми і ніколи не розлучитися із зайвою вагою. Дієта і план фізичних занять для щитовидного типу

Щитовидний тип має тенденцію їсти солодощі для підтримки рівня енергії. Ви повинні уникати цукерок, білого борошна, фруктових соків і кофеїну. Щоб підтримати рівень енергії на стабільному рівні і уникнути тяги до перекусу збільште кількість білка і складних вуглеводів у вашому раціоні. Дієта для щитовидного типу

Невелика їжа кожні 4 години

Що їсти щодня

Нежирні білки, включаючи білки яєць, птицю, рибу, тофу (180-240г);

Овочі, що дозрівають вище землі, такі як гарбуз, гриби, перець (3-4 чашки),

Крохмалисті овочі і боби (1-2 чашки);

Мононенасичені жири, такі як в оливках, авокадо, горіхах (4-5 ст. л);

Нежирні молочні продукти (2-3 чашки)

Є помірно

Каші, хліб (1-2 порції). фрукти (1-2 штуки)

Якщо хочеться чогось з’їсти

Їжте білки, такі як білкові шоколадки або горіхи, але дивіться за порцією, т. к. вони мають багато жиру. План тренувань

Вправлятися треба всім обов’язково і регулярно. Це необхідно для зміцнення кісток і перетворення маси жиру в м’язи, а також поліпшення кровообігу. Найкраще займатися швидкою ходьбою, катанням на ковзанах, танцями, особливо балетом, художньою гімнастикою, верховою їздою. Плавати треба стилями «батерфляй», «брас» і на спині. Гарні заняття китайською гімнастикою тай-чи і цигун, а також різноманітними бойовими мистецтвами.

Фітнес

Ви маєте гарний метаболізм від природи, тому вам досить робити кардиотренировки 30 хвилин 3-4 рази на тиждень. Кардиотренировках ми будемо називати тренування з підвищеним пульсом в районі 130-140 ударів на хвилину. Максимальна частота пульсу під час тренування не повинна перевищувати різницю 180 і вашого віку. Розрахувати свій діапазон пульсу при тренуванні можна тут http://www. fitnesru. com/component/option, com_wrapper / Itemid, 88888905 /

Щитовидний тип любить займатися занадто інтенсивно, тому стежте за пульсом. Включайте інтервал-тренінг (30 секунд дуже високої інтенсивності кожні 5 хвилин тренування). Силовий тренінг 2-3 рази на тиждень, робіть 2 підходи по 12-15 повторень. Робіть вправи на розтягування 3-4 рази на тиждень.

Кардиотренировки-поширені помилки Якщо ви цікавилися принципами кардиотренировок, то напевно чули, що хтось радить тренуватися з низькою інтенсивністю, хтось радить не їсти перед тренуванням і т. д. Навіть професіонали фітнесу часто сперечаються між собою, захищаючи свої методики тренувань.

Ми постараємося виділити найбільш поширені помилки, пов’язані з кардіотренуваннями. Тривала тренування з низькою інтенсивністю

Поки ваш пульс не піднявся до 60-80% від максимального, ви будете тренуватися з мінімальною ефективністю.

Однією з найефективніших кардиотренировок є інтервальна тренування. На 1 хвилину (наприклад) ви максимально прискорюєтеся, потім 2 хвилини рухаєтеся в помірному темпі. Це дозволяє розігнати метаболізм до такого ступеня, що калорії будуть спалюватися ще протягом кількох годин після тренування. Неправильний вибір навантаження в кардиотренажерах

Більшість сучасних кардиотренажеров дозволяють автоматично формувати навантаження залежно від таких параметрів як вага, зріст, вік, частота пульсу. Якщо ви точно знаєте свій ріст і вік, то вага має властивість змінюватися. Найкраще вимірювати його вранці до прийому їжі.

Швидка тренування в надії спалити жир

Якщо ваша мета – спалювання жиру, врахуйте, що цей процес почнеться тільки через 15-20 хвилин після початку тренування. Чи можна прискорити процес? – Можна! Перші дві хвилини (розминка) займайтеся з невеликою інтенсивністю, потім 10 хвилин середньої інтенсивності, потім знову 2 хвилини низького навантаження, потім 5 хвилин з максимальною інтенсивністю, після цього 5 хвилин середньої і 2 хвилини низької інтенсивності. Разом – 26 хвилин.

В даному випадку максимальна інтенсивність – це максимальний темп бігу по біговій доріжці (велотренажер, еліпсоїд теж підходять), який ви зможете тримати протягом 5 хвилин.

Слід зазначити, що людині спалює жир потрібно більше кардиотренировок (до 5 на тиждень по 20-40 хвилин), ніж людині “працює на масу”. Прийом до тренування вуглеводної добавки

Тим самим ви віддаліть час спалювання жиру. В якості енергії організм буде використовувати надійшли вуглеводи і лише при зникненні їх запасів візьметься за жирові відкладення. Рекомендуємо за годину до тренування трохи перекусити. Відмінно підійде яблуко або низькокалорійний йогурт. Цих калорій якраз вистачить, щоб дійти до залу…

Тренування на голодний шлунок

Багато хто думає, що таким чином відразу почнуть спалювати жир. Це помилка! Дієтологи Спортивній клініки в г. Ріверсайд (Каліфорнія, США) сходяться на думці, що не варто мучити себе голодуванням – досить не їсти за 45-60 хвилин до тренування. Це пов’язано з тим, що вуглеводам потрібно до 1 години, щоб засвоїться, жирам – до 4 годин. Причому, на перетравлення їжі організм також витрачає калорії, тільки бере він їх із уже наявних, а не з тих, що тільки вчинили.

Чим більше поту, тим ефективніше процес жіросжіганія

Багато хто вірить в те, що чим більше пітливість під час тренування, тим більше згорає калорій. Дуже часто перед змаганнями спортсмени бігають у щільних костюмах, щоб за рахунок випаровування скинути вагу і потрапити в потрібну вагову категорію. Їм вдається скинути кілька кілограмів, але заповнити дефіцит рідини, вага повертається до колишнього. Тому не варто гнатися за швидким результатом.

Кардиотренировки компенсують нездоровий спосіб життя

Якщо ви не стежите за харчуванням, часто випиваєте спиртне, курите, приділяєте мало часу на сон і при цьому ще багато працюєте, не сподівайтеся, що тренування принесуть вам хоч якусь користь. Цього не буде! Тільки строгий режим харчування, тренувань та відпочинку принесуть результат. І вже тим більше забудьте про спиртне і сигарети!

Кардиотренировки заважають набрати масу

Якщо метою ваших тренувань є набір м’язової маси, не варто бояться кардиотренировок. Серцю варто давати не тільки анаеробну навантаження, а й аеробну. 1-2 легких кардиотренировки на тиждень будуть в самий раз, тим більше їх можна поєднати з силовими тренуваннями.

Наприкінці ще раз відзначимо важливі складові успішних кардиотренировок:

* Коротка, але інтенсивне навантаження (інтервальний тренінг)

* Своєчасне запобігання обезвоженності організму

* Правильне харчування

* Здоровий сон не менше 8 годин на добу

  • дуже видно ключиці це добре?
  • схуднення щоб видно було ключиці
  • чому сідниці відвисли

Comments are closed!