Щитовидний метаболічний тип

Щитовидний метаболічний тип

Щитовидний метаболічний тип

Ви любите вчити і спілкуватися. Ви легко запам’ятовуєте нову інформацію, але також швидко її забуваєте. Ви – перфекционистка і ви маєте тенденцію бути в курсі всього. Ви також дуже мінливі

– ви тільки були енергійні і веселі, як в наступний момент ви втомлені і опущені.

Фото 1 – Нормальна вага Фото 2 – Надмірна вага

Нормальна вага – не гладка шия, видно ключиці, плечі і стегна приблизно однакової ширини, середнього розміру груди, добре позначена талія, прогин у спині, довгі руки і ноги.

Надмірна вага – прогин у спині, набір ваги нижче пупка, набір ваги найбільше у верхній частині ніг і в животі, відвислі сідниці, як би не одужувала, видна талія.

Дієта і план фізичних занять для щитовидного типу

Щитовидний тип має тенденцію їсти солодощі для підтримки рівня енергії. Ви повинні уникати цукерок, білого борошна, фруктових соків і кофеїну. Щоб підтримати рівень енергії на стабільному рівні і уникнути тяги до перекусу збільште кількість білка і складних вуглеводів у вашому раціоні.

Дієта для щитовидного типу: Невелика їжа кожні 4 години.

Що їсти щодня: Нежирні білки, включаючи білки яєць, птицю, рибу, тофу (180-240г);

Овочі, що дозрівають вище землі, такі як гарбуз, гриби, перець (3-4 чашки), Крохмалисті овочі і боби (1-2 чашки);

Мононенасичені жири, такі як в оливках, авокадо, горіхах (4-5 ст. л); Нежирні молочні продукти (2-3 чашки.

Є помірно: Каші, хліб (1-2 порції), фрукти (1-2 штуки).

Якщо хочеться чогось з’їсти: Їжте білки, такі як білкові шоколадки або горіхи, але дивіться за порцією, т. к. вони мають багато жиру.

План тренувань: Ви маєте хороший метаболізм від природи, тому вам досить робити кардиотренировки 30 хвилин 3-4 рази на тиждень. Щитовидний тип любить займатися занадто інтенсивно, тому стежте за пульсом. Включайте інтервал-тренінг (30 секунд дуже високої інтенсивності кожні 5 хвилин тренування). Силовий тренінг 2-3 рази на тиждень, робіть 2 підходи по 12-15 повторень. Робіть вправи на розтягування 3-4 рази на тиждень.

www. yamama. ru

Щитовидний метаболічний тип

надниркових метаболічний тип

Оваріотомний метаболічний тип

Comments are closed!

_0.31MB/0.00812 sec