Щи без м’яса – основа дієти на тиждень для швидкого схуднення

Щи без м’яса – основа дієти на тиждень для швидкого схуднення Вплив способу життя на здоров’я: особистий досвід і консультації лікарів Щи без м’яса – основа дієти на тиждень для швидкого схуднення

Щи без м’яса

Чим більше ви з’їсте щей без м’яса . приготованих за наведеним нижче рецептом, тим більше втратите вагу. Строго дотримуючись пропонованої дієти на тиждень для швидкого схуднення . ви не зможете їсти все, що завгодно, і щі без м’яса будуть вашою основною їжею протягом усього тижня.

Як приготувати щі?

Виберіть пару середніх цибулин, 2 зелених болгарських перцю, 1 середній качан (або 2 невеликих) свіжої капусти, 2 пакети томатної пасти або соусу, сіль і чорний перець за перевагою, 1 бульйонний кубик Кнорр, листовий селера, пекучий перець (якщо ви любите гостру їжу) і петрушку.

Вимити і нарізати всі овочі, завантажити їх з усіма інгредієнтами в каструлю, заповнену такою кількістю води, щоб її було достатньо тільки для покриття овочів. Варити 10 хвилин на сильному вогні, а потім протягом 2 годин – на слабкому вогні.

Їжте ці щі стільки, скільки можете з’їсти. Щи поживні і досить смачні.

Дієта на тиждень

Цю дієту рекомендується використовувати тільки протягом 7 днів. Якщо ви будете строго, без найменших послаблень, виконувати всі рекомендації, то наприкінці тижня втратите від 5 до 7 кілограмів ваги тіла.

• У перший день, поряд з щами, вам дозволяється їсти фруктів стільки, скільки хочете, пити НЕ солодкі напої та багато простої води.

• Наступного дня поєднуйте щі з овочами і водою, але уникайте таких рослинних продуктів, як квасоля, горох, картопля і кукурудза.

• На третій день ви можете їсти тільки фрукти і овочі. Пийте багато води.

• У четвертий день їжте щі і можете з’їсти 3 банани. Не забувайте про воду.

• У п’ятий день ви можете з’їсти 800 г яловичини або курки з щами. Пийте багато води.

• У шостий день можна їсти варений рис разом з щами, до яких ви вже звикли, плюс вода.

• У сьомий (останній) день ви можете з’їсти деяку кількість риби і, звичайно, побільше щей.

Якщо ви відчуєте, що втрачаєте занадто багато ваги в перші дні, вийдіть з дієти на 2 дні, а потім знову увійдіть в дієту з самого початку.

Цю дієту краще не використовувати на термін, що перевищує 7 днів. Якщо ви хочете втратити більше 7 кілограмів, зробіть перерву на тиждень, а потім почніть все спочатку.

Удачи!

Джерело англійською: http://www. folkremedies. net/2011/05/cabbage-soup-diet. html

Переклад: http://budzdorovstarina. ru/

Comments are closed!