Шейпінг харчування

Шейпінг харчування Шейпінг харчування

Чудово, якщо ти займаєшся шейпінгом. Але щоб результати були повними, тобі необхідно дізнатися про основи правильного харчування. Також рекомендуємо почитати статтю про спортивному харчуванні для жінок.

В основній

формулі обміну речовин для функціонування одного кілограма ваги людського тіла на одну годину необхідна 1 кілокалорія. Тому в кожному виді шейпінгу виділяють свої особливості харчування.

Раціон харчування при катаболічних тренуваннях

Катаболические тренування спрямовані на зниження ваги для осіб, які досягли 18 років.

    Можливо вживання овочів і рослинних білків за три години до занять, а білків тваринного походження – за п’ять годин; виняток цукру в вживаної рідини; після закінчення заняття протягом трьох годин не приймати їжу, допускається випивати рідину без цукру; після закінчення трьох годин можна з’їсти ягоди, фрукти або овочі, що мають загальну енергетичну цінність не більше 100 ккал; під час приготування їжі використовувати щадну готування і виключити копчену і гостру їжу, спеції, прянощі.

Раціон харчування при анаболічних тренуваннях

Анаболічні тренування спрямовані на зміцнення і збільшення м’язової маси. Такий вид тренувань вимагає:

    харчування до п’яти-шести разів на день; поєднання овочів і фруктів з їжею тваринного походження. Також такий раціон необхідно доповнювати вітамінами; прийом їжі припиняється, щонайменше, за півтори години до початку тренування; дотримуватися правильний і регулярний режим харчування.

Продукти на добу

Для будь-якого виду занять шейпінгом визначений найменший набір продуктів на одну добу:

    зелень і овочі – 400 г, ягоди та фрукти – 300 г, кисломолочні продукти і молоко – 200 – 300 мл, чорний хліб – 100 г, рослинне масло – 15 – 20 г, риба, птиця та м’ясо – 50 – 60 г, картоплі – 200 – 300 г, круп – 40 – 60 р.

Основна порада – пити рідину кожні 15-20 хвилин. Але вода повинна бути охолодженою, можна мінеральну воду. Солодкі чаї, соки і газованої води заборонені. За допомогою рідини поліпшується обмін речовин під час тренування.

При дотриманні таких простих принципів шейпінг харчування можна дістатися до мети приємніше і швидше, а головне знайти відмінне здоров’я! Головне, пам’ятати про власний внутрішній стан, адже саме воно має здатність відображати зовнішній стан!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00809 sec