Шейпінг для схуднення: НІ целюліту, ТАК красивого тіла

Шейпінг для схуднення: НІ целюліту, ТАК красивого тіла Шейпінг для схуднення: НІ целюліту, ТАК красивого тіла

Планета Жінки> Фітнес Вправи> Шейпінг для схуднення: НІ целюліту, ТАК красивого тіла

Що таке шейпінг? Для тих, хто ще не знає, шейпінг – система здорового життя, яка включає в себе чотири основних елементи:

вправи правильне харчування грамотний підхід до відновлення організму після тренування емоційний настрій

Така

система покращує не тільки фігуру, знижуючи вагу, але і сприяє оздоровленню всього організму на фізичному і духовному рівнях. Грубо кажучи, ви не тільки знаходите зовнішність моделі, а й стаєте більш впевненим, енергійним і життєрадісним чоловіком. Коли схуднення стає метою всього життя (адже багато просиджують на дієтах і в спортзалах півжиття), шейпінг для схуднення – ідеальний варіант.

Три в одному

За своєю суттю, шейпінг-вправи – сукупність трьох спосіб впливу на людський організм: за допомогою тренування, здорової дієти і масажу. Якщо скласти все докупи, ви отримуєте найефективніший спосіб схуднення і поліпшення самопочуття.

Для кожної вправи характерна своя цілеспрямованість. Отримана енергія буквально розтікається по вашим проблемним зонам, забезпечуючи необхідну корекцію. Один з головних плюсів системи – ніяких обмежень. Інтенсивна навантаження має тривати протягом 40 хвилин 2-3 рази на тиждень. Систематичність і правильність вправ забезпечують шейпінг відео уроки.

Шейпінг – вітчизняний аналог фітнесу?

І так, і ні. Ефективність таких вправ можна порівняти з ефективністю фітнесу, але і тут існує маса відмінностей.

Почнемо, мабуть, з того, що ці вправи мають абсолютно різну задачу. Фітнес ущільнює і збільшує обсяг м’язової тканини. Результат – спортивний вигляд і м’язовий рельєф. Процес спалювання калорій здійснюється за рахунок прискорення метаболізму. У разі шейпінгу, схуднення можливо за рахунок витрати енергії, а також правильної дієти. Такі тренування не нарощують рельєф.

Професіонали рекомендую починати заняття в групах. Чому? Тому що з вами завжди будуть працювати тренери, завдання яких – стежити за технікою виконуваних вправ. Таким способом новачки зможуть уникнути травм. До всього іншого, групові заняття забезпечують:

  психологічну підтримку з боку займаються і тренера контроль інтенсивності тренування грамотність в розстановці періодів навантаження і відпочинку дисциплінуючий ефект

Про деякі особливості шейпінгу для схуднення

Багато хто вважає, що шейпінг – просто комплекс вправ, спрямованих на зниження маси тіла. Насправді ж, це не десяток вправ, а ціла система, яка стоїть на трьох стовпах:

  регулярності тренувань з додатком максимуму зусиль і старань індивідуальній роботі з тренером індивідуальному підборі необхідних вправ і режиму харчування, заснованому на способі життя, типі фігури і станом здоров’я

Варто відзначити і такий нюанс: ефективність шейпінг-тренувань безпосередньо залежить від того, наскільки старанно ви займаєтеся, і наскільки правильно підібрана програма, згідно з якою ви займаєтеся з інструктором. Шейпінг для схуднення відео дуже допомагає під час тренувань: по той бік екрану людина, якій освоїв потрібну техніку і демонструє вправи, які ви повинні повторити; а за вашою спиною інструктор, завдання якого – простежити за технікою виконання і підкоригувати її у випадках необхідності.

Шейпінг вправи допомагають позбавитися від зайвої ваги і целюліту, запобігаючи його повторне появу. В ході занять ви опрацьовує всі групи м’язів так званої зони ризику – талії, грудей, стегон і сідниць. На цих ділянках целюліт проявляється найчастіше, і тільки шейпінг може допомогти вам впоратися з ним.

У вас ще є сумніви? Залиште їх далеко позаду, разом із зайвими кілограмами, невпевненістю і скутістю. Якщо боротьба із зайвою вагою стала нестерпною і нескінченної борошном, займіться шейпінгом, і ви будете здивовані результатами.

Шейпінг для схуднення: відео

 • шейпінг як спосіб схуднення
 • вправи із шейпінгу
 • вправи для шейпінгу
 • вправи шейпінг від інструктора
 • на скільки можна схуднути на шейпінзі
 • шейпінг відео
 • шейпінг вправи
 • шейпінг вправи для схуднення відео
 • шейпинг ви

Comments are closed!

_0.31MB/0.01027 sec