Шейпінг для схуднення: міфи і реальність

Шейпінг для схуднення: міфи і реальність Шейпінг для схуднення

Для багатьох ідея схуднення стає мало не метою номер один. А деякі худнуть все життя. Часто у «вічно» худнуть жінок є свої улюблені дієти або інші «перевірені» способи. Але от наскільки вони ефективні і довготривалі – велике питання.

Отже, вам терміново

необхідно схуднути, і ви не знаєте з чого почати…. Сьогодні сайт Худеем без проблем розповість, як можна схуднути й оздоровитися, займаючись шейпінгом за спеціальною програмою.

Сьогодні шейпінг. як різновид фізкультури, відносять до оригінальним і самодостатнім системам фізичного розвитку. У його завдання входять не тільки загальне оздоровлення організму, але і корекція фігури і, звичайно, схуднення. Мало хто знає, але шейпінг був придуманий в Росії радянськими лікарями. І сьогодні цей вид гімнастики в нашій країні визнаний як офіційний вид спорту. У шейпінгу, як у виду спорту, є своя Федерація, його викладають у російських спортивних клубах повсюдно, а також за кордоном.

Будь-який бажаючий зайнятися шейпінгом для схуднення може влаштувати міні-клуб у себе вдома і скористатися послугою «віртуального шейпінг-клубу». Для цього достатньо лише скачати програму з сайту Федерації, що є офіційним.

Ніяких чудес – тільки реальність

Шейпінг для схуднення як програма дуже популярний в силу своєї ефективності. Він являє собою симбіоз двох складових – інтенсивні аеробні тренування плюс розумна дієта. І ніяких чудес! Всі науково обгрунтовано, перевірено і доведено. Але без праці…. Тому при заняттях шейпінгом для схуднення потрібен рішучий настрій та інтенсивне «потіння». А як компенсацію за працю будь-яка отримає змарніле, постройневшей, пружне тіло, яке, до того ж, стане жіночним і здоровим.

На відео: 1 тиждень занять шейпінгом

Шейпінг або фітнес: з двох «зол» вибираємо ефективне

В основі шейпінгу для схуднення лежить облік витрати калорій під час аеробних тренувань, а саме, його підвищення. Під час занять шейпінгом відбувається глибока проробка м’язів за рахунок постійної і повторюваного навантаження, а значить, – спалюється жир.

Програма «Шейпінг для схуднення» складається з 11 фундаментальних вправ, що охоплюють всі самі великі групи м’язів. Більше того, велика частина занять проходить в прискореному темпі з великою кількістю повторень.

Саме цей режим – найкращий помічник у підтягуванні проблемних зон, що виключає зайве нарощування м’язової тканини. Пара тренувань на тиждень протягом місяця позбавлять від 5-6 обридлих кілограмів. І це тільки середні показники!

Інакше кажучи, ефективність шейпінгу порівнянна з ефективністю фітнесу. Але є й різниця!

Кожен жіночий сайт вам скаже, що заняття фітнесом мають зовсім іншу мету, ніж шейпінг. Одне із завдань фітнес-вправ полягає в ущільненні м’язової тканини і в збільшенні її об’єму з єдиною метою, яка виражається у набутті спортивного вигляду, збільшенні м’язової маси та отримання м’язового рельєфу. Причому спалювання жиру в даному випадку відбувається за рахунок прискорення метаболізму. У шейпінгу, як це вже зазначалося, схуднення відбувається завдяки дієті і високим енерговитратами. Інакше кажучи, ці два види один від одного радикально відрізняються. Тому, якщо немає необхідності в нарощуванні рельєфу, то кращий вибір для схуднення – шейпінг.

На відео: заняття шейпінгом

Харчування і рамки

На відміну від п’ятиразового високобілкового харчування, допустимого в фітнесі, шейпінг відрізняється достатньою строгістю. Може це і є причиною для здивування, зате який результат! Основним інгредієнтом дієти в шейпінгу виступають овочі. Обмеження стосується як протеїнів, так і складних вуглеводів. Хоча обмеження не є повна заборона, що і радує. Але якщо є прагнення до модельної худорбі, то харчування в рамках суворої дієти укупі з регулярними тренуваннями видадуть «бажане за дійсне».

Шейпінг – очима фітнес-тренера

Інструктори допускаються до роботи після проходження базового навчання у сфері дієтології. Крім того, вони користуються спеціально розробленою програмою для підбору раціону, в індивідуальному порядку. Найчастіше такий підхід, з точки зору вартості, є єдино можливим варіантом правильного підбору дієти і розумного складання тренувального плану. Зазвичай ціна занять в шейпінг-класах не перевищує 50 $ на місяць, причому у вартість включено розробка дієти і плану тренувань. Відмінна економія на поході до дієтолога!

  • Чи худають від шейпінгу

Comments are closed!

_0.31MB/0.00663 sec