Шарпей – все про породу, історія породи, лікування, харчування, щенята Шарпей – House-Dog. Ru

Шарпей – все про породу, історія породи, лікування, харчування, щенята Шарпей – House-Dog. Ru Шарпей – все про породу, історія породи, лікування, харчування, щенята Шарпей

Перша згадка про породу шарпей ( Shar Pei . Chinese Fighting Dog з англ.) відноситься до 206 р. до н. е. – 220 р. до н. е. У ті часи їх предки використовувалися в Китаї як бійцівські собаки. Зображення шарпеев прикрашають твори мистецтва династії китайських імператорів Хань.

Стародавні шарпей жили в Тибеті ще 20 століть тому, тоді їх спеціально провокували на прояв агресії й нацьковували з іншими собаками. Порода шарпей була виведена в результаті багаторічних схрещувань північних порід і представників породи догів. Як і чау-чау вони також є володарями чорно-синього язика. Але особливою рисою всіх шарпеев є їх шкура, обсяги якої в кілька разів перевищують обсяги тіла собаки. Вона утворює складки по всьому тілу, особливо в області морди і верхньої частини тулуба. Раніше, коли шарпей використовувалися як бійцівські собаки, великі шкірясті складки захищали тіло собак від серйозних травм.

Шарпей – це розумна і ласкава собака, що володіє добрим поступливим характером. Але, не дивлячись на свою прихильність до господаря, шарпей досить самостійні, незалежні і самодостатні. Вони прекрасно уживаються з усіма членами сім’ї та іншими представниками тваринного світу. Завдяки відмінному уму їх можна використовувати як сторожових собак.

У незнайомій обстановці і з сторонніми людьми шарпей, не дивлячись на свій добродушний вигляд, поводяться обережно і трохи зарозуміло. Але щасливі власники цих кумедних тварин знають що за зовнішньою зарозуміло криється ласкава і добра душа, всі грані якої він розкриває тільки перед самими близькими і люблячими його людьми. Кожен шарпей індивідуаліст, кожен з них володіє неповторним характером і манерами, які часом зазнають кардинальних змін під час дорослішання. З кожним днем, прожитим разом, Ви будете все краще і краще дізнаватися свого вихованця, і за довгі роки початкова симпатія, безсумнівно, переросте в справжню міцну дружбу.

Шарп дуже прихильно ставляться до дітей, і прощаю їм будь-які витівки. Собаки цієї породи дуже стримані і терплячі, і можуть проявити агресію тільки у разі крайньої необхідності. Шарпей дуже відданий своїй сім’ї, але маніпулювати ним просто не вийде, оскільки він любити подумати, оцінити ситуацію, і після цього зробивши висновки зробити все по-своєму. Існує думка, що шарпей погано піддаються дресурі, але це не так. Вони дуже швидко запам’ятовують всі команди, але виконувати їх люблять за настроєм. Так, якщо у Вашого вихованця сьогодні настрою немає, то, скільки б Ви не повторювали йому команди, робити він нічого не буде.

Дуже хороший зір дозволяє шарпея нічого не випускати з уваги, і тримати ситуацію під контролем. Під час прогулянок на природі вони люблять полювати за голубами, кішками або ж просто за літаючими за вітром листочками.

Виховання шарпея в чому схоже на виховання маленької дитини. Варто все робити за правилами: забороняти все шкідливе, але при цьому залишати великий простір для самореалізації, і особливо не обмежувати. Тільки в цьому випадку Ви отримаєте розумну добру собаку, яка любитиме Вас і ніколи не проявить агресію у Вашу сторону.

Продаж щенят шарпея в розпліднику:

1. Розплідник “Свіжий Вітер” – Перейти

2. Розплідник “Чорний Чиж” – Перейти

Купити цуценя шарпея можна також у приватних заводчиків. Середня ціна на цуценя породи Шарпей становить: 19975 руб . Оголошення з купівлі / продажу шарпеев можна знайти або розмістити на дошці оголошення.

  • все про породу шарпей
  • Шкірясті пси
  • історія породи шарпей
  • ціна на щенятко шарпея
  • ціни породи шарпей
  • ціни собак породи шарпей
  • Чим лікувати хелікобактер у щенка чау чау
  • шарпей погано бачить
  • Щеня Шарпєй
  • що робити коли шарпей не бачить

Comments are closed!