Сережка для схуднення: зниження апетиту – Золота голка для схуднення ціна – Центр естетичної медицини SlimClinic

Сережка для схуднення: зниження апетиту – Золота голка для схуднення ціна – Центр естетичної медицини SlimClinic Худеем за допомогою лікувальної сережки

Мати підтягнуту привабливу фігуру в наш прагнуть і молоденькі панянки, і зрілі жінки. Більш того все більше чоловіків починають замислюватися про позбавлення

від зайвої ваги, якщо такий є. І це абсолютно нормально.

Але часом буває, що і при дотриманні дієти і заняттях спортом 2-3 кг за місяць набігають. Чому так відбувається, дивуємося ми? Посилюється апетит! Причин декілька:

    стреси і різкі перепади настрою; кліматичні і погодні зміни; важкі життєві ситуації.

Не впадайте у відчай! Центр естетичної медицини Slimclinic пропонує унікальний спосіб, щоб скинути зайві кілограми і перестати одужувати – «Золота голка» . Він простий і безпечний. І коштує на порядок дешевше, ніж хірургічні процедури.

Золотий метод зниження ваги: ??як він допомагає?

Однією з переваг методу є простота його використання. Голку встановлюють в особливі точки на вушній раковині, які відповідають за метаболізм нашого організму (обмін речовин).

Основна властивість лікувальної сережки у вухо для схуднення – регуляція емоційно-харчової поведінки . включає:

    зниження апетиту; прискорення процесу насичення; прискорення розщеплення жирів.

Терміни носіння золотий голки для схуднення залежать від початкової ваги та інших показників, що визначаються на прийомі у лікар-голкорефлексотерапевт, наприклад, стану метаболізму в організмі і його інтенсивності.

В середньому для досягнення очікуваного результату буде потрібно від 1 до 6 місяців .

Незаперечний плюс методу золотий голки для схуднення – тривалість і стійкість ефекту! Пацієнти, які ним скористалися, стверджують, що крім позбавлення від зайвої ваги покращилися загальний стан здоров’я і зовнішній вигляд.

Можливості золотий голки

Золота голка для схуднення має ряд корисних характеристик:

    сприяє негайному зниженню ваги; прискорює обмінні процеси організму, в тому числі розщеплення жиру; покращує роботу шлунково-кишкового тракту; знижує рівень цукру в крові.

Як показує практика Центру Slimclinic, в середньому за місяць наші пацієнти втрачають від 4 кг . не докладаючи ніяких зусиль і не завдаючи шкоди своєму здоров’ю!

Протипоказання до «золотої голці»

Не варто забувати, що і до методу золотий голки для схуднення існують протипоказання. Це вагітність і період лактації, діабет, алергія на золото, ниркова та серцево-судинна недостатність.

Вартість послуги в SlimClinic

Фахівці нашої клініки розробили унікальну програму схуднення, що поєднує одночасно 2 методу – «Золоту голку» і иглорефлексотерапию. зухвалу зменшення загальної маси тіла на 5-10%.

Вартість лікувальної сережки для схуднення в комплексі з процедурою голкорефлексотерапії в цьому місяці становить 8940 рублів

Тоді як окремо її встановлення обійдеться в 6000 рублів .

  • сережка у вухо
  • голкі для зниженя апетиту

Comments are closed!

_0.31MB/0.00493 sec