Сережка для схуднення: відгуки, обговорення | Незвичайне схуднення

Сережка для схуднення: відгуки, обговорення | Незвичайне схуднення Сережка для схуднення: відгуки, обговорення

Рейтинг статті – 83/100. всього відгуків – 16

Бренд сережка для схуднення викликає інтерес вже кілька років. Інтрига в тому, що далеко

не естетична проблема зайвого жиру придбала “ювелірну” елегантність. При цьому “сережка” – не обман, чи не шахрайство, а дійсно хороший засіб для зниження ваги. Її технічні дані – розмір М-13, відповідність ТУ 9432-001-11597622-94. Використовується цей засіб в офіційних медичних центрах, дипломованими спеціалістами, які мають допуск до подібних процедур. Сережка для схуднення за кращими стандартами виготовляється з золота 750 проби, іноді несе на собі прикраси.

Як би не називали в рекламі цей метод: чарівна сережка, сережка для схуднення, або якось ще, у нього є, нехай менш привабливе, але більш точну назву – “китайська голка”. І вставляється вона навіть не в мочку, а в так званий “козелок” – виступ вушної раковини, прилеглий до скроні, і тому не дуже помітна. По виду це схоже чогось, (прошу вибачення), ніж прикрашають вуха африканські аборигени, тільки витонченіше і тонше.

Як працює сережка для схуднення?

Киньте думати, що голка – це панацея. Вона тільки частина, правда, найбільш наочна, методу, який отримав від неї свою назву. Перше, що треба сказати – сережка або голка “працює” за класичними законами рефлексії, адже вухо чи не саме благодатне місце для такого впливу. Ще, що важливо знати – як і всі засоби рефлексотерапії, сережка впливає на життєво важливі центри організму не тільки сама, а в комплексі з призначеними лікарем процедурами і режимами.

У методиках зцілення від зайвої ваги (а, в комплексі, і від інших аномалій) чого тільки немає – від космогенних залежностей людського організму до глибокого пошуку причин надмірної ваги за допомогою сучасного арсеналу засобів комп’ютерної діагностики.

В одному тільки сходяться древні мудреці та сучасні лікарі – у тому, що без пізнання глибоких коренів явища, просто встромляти голки в нервові центри може і простий фельдшер.

На сайтах приватних медичних послуг переконують, що якщо лікар – дієтолог не спробувала з’ясувати справжню причину надмірної ваги, то “це не лікар”. І запрошують до себе для повної перевірки діяльності головних органів – печінки, нирок, шлунка, кишечника і так далі.

Хто правий? Лікар поліклініки, який обмежується (з цілком зрозумілих бюджетним міркувань) загальним аналізом крові, і, якщо він в порядку, вирішує, що причина в переїданні і малорухомості. Або приватний лікар, який призначає повне обстеження, правда, за ваш рахунок? Це кожен вирішує сам для себе.

Проте, мабуть, приватні лікарі мають рацію, коли кажуть, що якщо не з’ясувати першопричину ожиріння, воно повернеться. І після того, як ви знову набрали вагу, залишається тільки другий варіант.

Але ось причини виявлені. Голка при відповідній дієті забезпечить зниження апетиту, а рефлексотерапія в необхідних вам точках плюс гомеопатія допоможуть вирівняти відхилення в роботі внутрішніх органів. В цілому, такий курс лікування в одному з московських медичних центрів обходиться в 4000 рублів. Але голку ви повинні купити самі, вона стоїть 4500-5500 рублів.

Придбати її можна в медичних центрах, де і будете її встановлювати. Бажано, щоб цим займався висококласний фахівець, який “не промахнеться” повз необхідних нервових центрів. В інструкції з встановлення “сережки” написано: “Одночасно визначається індекс маси тіла (ІМТ), процентний вміст підшкірного жиру, кісткової тканини, води і рівень інтенсивності метаболізму”. Це все для того, щоб підібрати відповідну дієту, яка разом з дією голки складе єдиний оптимальний комплекс для схуднення.

“Працює” сережка не більше півроку. І не всім вона підходить. У протипоказання булімія, вагітність, лактація, будь новоутворення, судоми, анемія. Також і серцево-судинна, ниркова, печінкова недостатність, гіпотиреоз у стадії декомпенсації, цукровий діабет 1 і 2 типу.

Сережка для схуднення – відгуки тих, що худнуть

Аня, Іркутськ . Все правильно, без поняття про те, чому товстієш, нічого не вийде. Багато пишуть, що сережка не допомогла, але ніхто не вказує, чи знайдена початкова причина набору ваги. Я в Москві прийняла курс обстеження, потім лікування акупунктурою і разом з сережкою це дало чудові результати.

Роман, Тула: Вважаю, що для чоловіка це не підходить. Ходити з цим на вусі – краще нехай живіт буде. А дружині раджу, але вона не вирішується.

Віра, Краснодар: Є у нас такий центр, там голка 5500 рублів коштує. Подруга, не знаю, пройшла обстеження, чи ні, але з голкою і з дієтою увійшла в норму. Правда, вона і зараз постійно зайнята собою, тренується, калорії вважає. молодець!

Ще цікаві методики позбавлення від зайвої ваги: ??

  • древні засоби схуднення

Comments are closed!