Сережка для схуднення: самообман або самонавіювання

Сережка для схуднення: самообман або самонавіювання Чи справді ефективний метод «Золота сережка» для схуднення?

Сережки проти ваги

А ви чули, що існує сережка для схуднення? І це засіб вже використовується більше десяти років. На чому ж він заснований цей метод, який є авторським.

Кожен день тисячі людей сідають за комп’ютер, купують спеціальні друковані видання або вмикають телевізор в надії знайти відповідь на наболіле питання: «Як схуднути?». І найцікавіше, що всі знають, що потрібно займатися спортом, правильно харчуватися, відмовитися від шкідливих звичок.

Але це важко! А всім хочеться, не змінюючи свого способу життя, схуднути відразу і назавжди. І тому «борознити» простори ЗМІ з пошуком нових диво-засобів, які нас позбавлять від зайвих кілограмів, у той час як ми і далі будемо лежати на дивані, коли їмо улюблені тортики…

Доктор Мухіна Маріят Мурадаліевна є винахідником методу пролонгованої дії голки на певні точки організму. Цей метод був запатентований, і на сьогоднішній день Маріят Мурадаліевна є господинею профільних клінік у багатьох містах. Пацієнти звертаються в дані клініки з проблемою зайвої ваги, косметологічними питаннями, нікотиновою залежністю, для лікування стресу, неврозів та ін

Що таке сережка Мухіної

Так чи можливо схуднути за допомогою сережки? Що таке «голка Мухіної» і чи можна самим будинку практикувати даний метод?

Цікавий метод схуднення

Почнемо з того, що раз вже доктор Мухіна є рефлексотерапевтом, то розбиратися треба з самого початку. А саме: з визначення самого поняття рефлексотерапія. Щоб не забивати голову складними медичними поняттями, досить описати сенс. Рефлексотерапія (вона ж акупунктура, вона ж голковколювання і т. д.) – це вплив на певні точки в організмі.

Ця наука прийшла з Китаю, країни, де вчення про енергетичні каналах і точках досі є основним. Отже, точки розташовані уздовж цих самих енергетичних каналів.

А по каналах циркулює життєва енергія Ци. І, у разі, коли сталася якась поломка, і канал перестав правильно функціонувати, впливом на точки майстер здатний відкрити канал і налагодити роботу організму.

Після сеансів рефлексотерапії полегшуються болю, знижується артеріальний тиск, людина розслабляється. Фахівці стверджують, що здатні полегшувати і виліковувати всі захворювання.

Основні способи впливу на точки

    Натискання (акупрессура). Цей спосіб використовується при лікувальному масажі. Припікання і проколювання точок за допомогою стеблинок полину. Полин висушують і формують спеціальні «міні-сигарети», які підпалюють, тут же гасять і працюють з точками. Проколювання шкіри над точками за допомогою металевих голок. При цьому існує безліч варіацій. Наприклад, з пропущенням струмів, в комплексі зі спеціальними маслами і так далі.

По сьогоднішній день є прихильники, а є противники цього методу терапії. І при цьому, як біля одних, так і біля інших, є свої докази і дослідження.

Противники, а точніше ті, хто не вірить в метод лікування за допомогою голок, всі можуть пояснити з точки зору фізіології. Рефлексотерапевти стверджують, що за десять сеансів знімають будь-який біль. Однак, по-перше, симптом болю є тривогою організму.

Якась система організму потребує особливої??уваги. І поки ми не усунемо причину цього болю, знімати її навіть не безпечно. Адже людина не буде далі розбиратися, йому стало легше. Однак полегшити сильний біль, щоб вона не заважала нормально жити, необхідно. Наприклад, болю після травм.

Але чи справді вплив на точки прибирає біль? Противники стверджують, що вся справа в «перенесенні» роздратування. Впливаючи на будь-яку ділянку шкіри за допомогою голки, ми викликаємо больовий вогнище.

Нехай цей осередок дуже маленький, але сигнал про нього нейрони миттєво відправляють у головний мозок. І цей сигнал набагато швидше доходить, ніж монотонний і постійний «старий» сигнал про хронічного болю. Нова інформація на час заглушає стару біль, і людина забуває тимчасово про свою проблему.

Існують навіть цілі дослідження про плацебо-ефекту голковколювання. Бралася група людей, і їм проводилися процедури впливу на точки голками, однак точки ці вибиралися «навмання». І найцікавіше, що людям це допомагало. Йшла біль, людина розслаблявся, поліпшувалося настрій… Адже давно відомо, що якщо вселяти собі або іншим якусь думку, то рано чи пізно людина повірить у це. Так і в медицині. Якщо говорити собі: «я здоровий», адаптація та відновлення організму піде набагато швидше.

Проте судити може лише той, хто зазнав цей метод на собі.

Схуднення і голковколювання

Як виконувати голковколювання

Але раз вже ми торкнулися теми схуднення, то відвернемося від інших обіцянок рефлексотерапевтів. Отже, золота сережка для схуднення, як було написано вище, є винаходом доктора Мухіної.

Саме ця сережка (для схуднення, для лікування нікотинової залежності, і т. д.) грає роль тієї самої голки, яка впливає на енергетичні точки. При цьому її форма повторює ділянка каналу, та об’єднує дві основні точки, що відповідають за зниження апетиту. Серьга впроваджується в область козелка вуха, і залишається на певний період.

Про те, що в області вуха знаходяться важливі енергетичні області відомо давно. Деякі фахівці стверджують, що навіть вплив звичайних прикрас на мочку вуха може бути як позитивним, так і негативним.

Отже, доктор Мухіна запропонувала вводити в козелок вуха спеціальну голку-сережку. На сьогоднішній день існують навіть цілі ювелірні колекції таких сережок. Є моделі з підвісками, камінням, золоті і навіть чоловічі лінії.

Вважається, що сережка для схуднення допомагає впоратися з підвищеним апетитом. Людина менше їсть, а значить худне. І результати не змусять себе чекати. Вже за місяць з цим методом люди втрачають до десяти кілограмів.

Однак відгуки не всі позитивні. Справа в тому, що разом з сережкою пацієнт отримує на руки схему харчування. Доктор Мухіна, до речі, є дипломованим дієтологом.

Дотримуватися цього плану необхідно обов’язково. Основні вимоги – це виключення продуктів, що підвищують апетит, а також солодкого, мучного і жирного. Є думка, що ця дієта всього лише схема правильного харчування. Однак, присутність в плані харчування майонезу, цукрозамінників, смажених продуктів та інших недієтичних продуктів викликає сумнів скептиків. Є люди, які стверджують, що, дотримуючись таку дієту можна схуднути і без сережки.

До слова, такими продуктами є яблука, цитрусові, мінеральні води, солоності і так далі. Мухіна не дозволяє вживати злаки, горіхи, напівфабрикати. А щоб дієта не завдавала шкоди здоров’ю, обов’язковим пунктом є прийом комплексних вітамінів.

Фігура завдяки сережці

А ще особливістю дієти є те, що всі три денних прийому їжі включають в себе м’ясо або рибу. Білкові продукти тривалий час перетравлюються, і довше зберігається відчуття ситості.

Доктор Мухіна не стверджує, що лише одна сережка допомагає схуднути. Тільки в комплексі з дієтою і фізичним навантаженням. Тому, судити про те, чи ефективний її метод або працює просто налаштованість пацієнта, важко. Процедура, до речі не з дешевих. Тому, витративши кошти, людина себе мотивує в будь-якому випадку на схуднення.

Довіряти цьому методу чи ні, вирішує кожен самостійно. Але ви повинні розуміти, що, не докладаючи зусиль, ніяка мета не буде досягнута. А схуднення – це дуже важка праця, і впорається з ним тільки сильний і вольовий чоловік. А спосіб і метод завжди буде на ваш вибір.

Відгуки

Ну, і в довершення до всього написаного, думки людей, використовували цей метод:

    Людмила, 46 років: Мені сережка допомогла впоратися з проблемою зайвої ваги. Я скинула 25 кілограм. Дієта дуже легка, а ще я почала більше гуляти на свіжому повітрі, пішла в басейн. Тетяна, 35 років: я дійсно схудла за допомогою голки Мухіної, але для мене це було дуже складно. Я постійно хотіла їсти. Апетит не знижувався. Тільки через мотивації я обмежувала себе в їжі, але після курсу, я знову почала їсти ночами… Поліна, 20 років: мені дуже подобається ця сережка. Вона дуже стильна і красива. І я бачу результати. За місяць я схудла на 5 кілограм. Збираюся далі дотримуватися всіх правил і ставати стрункою і красивою!

Comments are closed!