Секрети спокушання від Kishe – Будь Альфою

Секрети спокушання від Kishe – Будь Альфою Секрети спокушання від Kishe

(7 голосів)

Зовсім недавно Kishe у своєму новому кліпі на пісню «танцюватись», зняв відразу 25 штук красивих дівчат, а скільки дівчат за своє життя зняв ти? Внемли чоловічим секретам

успіху серед представниць прекрасної статі, якими з нами люб’язно поділився виконавець.

1. Будь у формі

Насамперед переглянь кліпи Kishe, а потім глянь в дзеркало і подумай – виглядаєш ти в розстебнутій сорочці так само класно, як він? Якщо на цей рахунок є деякі сумніви у вигляді пивного мозоля, почуй рецептом гарної форми від Kishe, в якому є щось спільне з програмою легендарного тренера Джима Джонса, що рекомендує голлівудським зіркам біль від вправ і дієти. Як не дивно, Kishe примудряється тримати форму навіть без походів у спортзал, але неухильно дотримуючись при цьому свої власні дієві правила.

«Три-чотири рази на тиждень я займаюся плаванням. Бити людей не люблю, але, може, найближчим часом додам грушу і спаринги раз на тиждень. Плавання добре тим, що в цей момент ти відпочиваєш мізками – поки пливеш кілометр, нічого не існує, немає телефонних дзвінків. Звичайно, прес це не накачає – для цього потрібні спеціальні регулярні вправи, які я роблю вранці. Крім того, я віджимаюся на брусах. Мені вистачає цього, щоб прийти в спокійний стан, тому я не качаюсь в залі. Мій комплекс дає рівне дихання, тонус м’язів і до того ж є хорошою профілактикою від болю в хребті. Крім того, щоб тримати форму, потрібна дієта. Добре не їсти того, чого не радять дієтологи. Солоне, жирне, смажене і солодке потрібно мінімізувати, відмовитися від кетчупів, майонезів та інших смакових присадок. Замість цього – більше фруктів, вівсяна каша з ранку, омлет. І, звичайно ж, ніякої їжі на ніч дивлячись. Хоча і я можу, прийшовши в 3:00 ночі з запису в студії, напасти на холодильник. Але після такого найближчу пару місяців потрібно тримати себе в руках ».

2. Будь в темі

Ще один реальний рада від Kishe: щоб ти не робив, будь в темі. Дівчата не люблять лузерство і любітелілей, вони чомусь завжди вважають за краще кручених профі. І якщо ти їм станеш, то й у тебе з’явиться шанс потискати гарячу штучку начебто Юлії Кавтарадзе, як це робив Kishe у своєму кліпі «Тонка нитка».

«Я вважаю, що потрібно робити свою музику і нікого не слухати. Але коли ти розумієш, що це вже не хобі, і йдеш в музику з головою, то, відповідно, починаєш замислюватися про кількість концертів, продаваемости квитків, зборі роялті та інші речі, які повинні приносити проекту фінансовий плюс, щоб дозволити йому далі існувати. Гроші потрібні, щоб знімати кліпи, платити танцюристам, музикантам і щоб самому було на що жити. Зараз ефір забитий ніякої фонової музикою, крізь яку дуже важко пробитися. Треба не здаватися і конкурувати з нею. Шоу-бізнес – це світ конкуренції. Відповідно, з просто творчої людини я перетворююся на свою другу особистість – продюсера. Звичайно, іноді і я можу дати слабину. Ненавиджу слово депресія, але от іноді ввечері буває таке: «Як же все заїло». Але вранці ти прокидаєшся і кажеш собі: «Слухай, ну а як інакше? Інакше ніяк! Це твоя справа. Ти його любиш? Так. Давай, роби. Все, пішов! »

Проект Kishe існує вже десять років. Мій дебют на сцені відбувся в 2003 році. 6 грудня 2013 цій даті буде присвячений великий перформанс в клубі Forsage, де відбудеться презентація абсолютно нового треку “танцювати”, а також прозвучать усі головні хіти. Це, звичайно ж, в першу чергу, «Титри» – трек, який показав, хто такий Kishe. «Тонка нитка», відома по гарячому кліпу з Юлією Кавтарадзе, а також «Місто» і «На грані». Ну і все інше, необхідне для гарного лайв-шоу: круті музиканти, класні танцювальні номери і яскраві костюми. А в 2014 році ми плануємо влаштувати красиву і потужну презентацію нового релізу – з концертом і туром по основних містах. Прийшов час виходити з клубів на великі майданчики ».

3. Будь реальним

В епоху тотального залипання громадськості в соціальних мережах Kishe рекомендує щось абсолютно протилежне: проводити в них трохи менше часу, і якщо вже і робити це, то тільки по справі. «Якби в моїй шкурі побували мої недоброзичливці з Інтернету, у них би рука не піднялася навертати віртуальні какашки. Хейтер можуть поберегти свої сили. Не подобається Kishe? Давай, до побачення! Я роблю свою справу для аудиторії, яка любить мої пісні. Якщо вас вони не влаштовують – просто йдіть, і щоб із вами Сила. У соціальних мережах я спілкуюся останнім часом тільки з тими людьми, які дійсно є моїми друзями в реальному житті. У новому треку “танцювати” я як раз акцентував увагу, що, крім соціальних мереж і величезної кількості часу, який витрачають там люди, в житті є ще інші речі. Крім того, не варто забувати, що Мережі зроблені, щоб заробляти на вас гроші. Реклама, розкрутка сторінок, накручені і купуються лайки – це світ грошей, в якому справжнє спілкування займає 10%. З іншого боку, цим зараз живе світ. Технології Інтернету присутні і в моєму житті. Але почасти я вважаю, що старе добре телебачення ще буде жити якийсь час. А пряме безпосереднє спілкування – це взагалі штука, необхідна всім ».

Автор Павло Лужецький

Comments are closed!

_0.31MB/0.02485 sec