Секрет стрункості Юлії Меньшової

Секрет стрункості Юлії Меньшової Секрет стрункості Юлії Меньшової

30 Вер 2012 |

Багатьма обожнювана актриса і ведуча, а також мама двох дітей Юлія Меньшова в свої сорок з хвостиком може похвалитися прекрасною фігурою. З боку здається, що вона була такою завжди і ніяких зусиль до цього не докладала. Але ні, сама Юлія зізнається

– стрункість дістається їй вельми непросто.

У список обов’язкових щоденних занять актриси, поряд з турботою про сім’ю і роботою, входить строгий контроль ваги. Справа ускладнюється нелюбов’ю Меньшової до занять спортом (фізичні навантаження їй замінює напружений ритм життя), тому доводиться вдаватися до дієт.

За словами актриси, вона перепробувала на собі масу різних методик харчування і, можна сказати, експериментальним шляхом вирахувала для себе найбільш підходящий раціон. До цього переліку увійшли продукти, які виростають в і на землі (зернові, коренеплоди, овочі, ягоди, гриби, горіхи, бобові, їстівні трави). А ось від продуктів, багатих тваринним білком і жирами (м’ясо, ковбаси тощо яйця, молочні вироби), а також крохмалем, Юлія практично відмовилася, на час дієти вони взагалі під забороною. Заборонені солодощі, борошняне. Гідною заміною м’ясним і молочним продуктам в меню Юлії виступають соєві молоко, сир. Один раз на тиждень список дозволених продуктів доповнюється рибою, приготованою будь-яким з щадних способів. Крім того, Меньшова рекомендує не нехтувати вживанням протягом дня достатньої кількості води, а перед черговим прийомом їжі рекомендує випивати чашку зеленого чайка з додаванням невеликої порції медку. Усіх цих обмежень слід дотримуватися від місяця до двох (тут все залежить від кількості наявних надлишкових кіло), після яких потрібно поступово доповнювати раціон іншими продуктами, але ні в якому разі не переїдати і не зловживати тими, які входили до списку заборонених, готувати на пару, тушкувати, відварювати і запікати. Їсти на дієті і після краще часто, але помалу, не відхиляючись від режиму харчування.

Овочевий раціон, як відомо, корисний для травлення і норамлізаціі обмінних процесів. Зниження вживання тваринних жирів і білків сприяє нормалізації тиску. А найголовніше – таке харчування допомагає спалити зайві жири і продовжити життя.

Дуже гарною можливістю розвантажити організм, звільнити його від жирового баласту Юля вважає час дотримання посту. Будучи людиною віруючою, актриса намагається дотримуватися всі відповідні канони.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00503 sec