Сечогінні засоби для схуднення

Сечогінні засоби для схуднення Сечогінні засоби для схуднення

В даний час багато людей намагаються скинути зайву вагу. Хтось із них сидить на виснажливих дієтах, хтось займається фітнесом і бігом, а хтось застосовує популярні сечогінні засоби

для схуднення. Застосування таких на сьогоднішній день вважається одним з найбільш загальноприйнятих.

Секрет цього методу полягає в тому, що при споживанні жирної, солоної або солодкої їжі рідина затримується в організмі, а сечогінні засоби для схуднення допомагають її виводити.

На сьогоднішній день найбільш затребуваним продуктом з цієї серії є чай для схуднення, вважається ефективним засобом у боротьбі із зайвою вагою. Але справа в тому, що чаї просто очищають ваш організм, зменшують кількість рідини, але не розщеплюють жир.

Плюси і мінуси вживання діуретиків

Жирові відкладення складаються більш ніж на 90% з води, і 1 грам вуглеводів може затримати до 4 грамів води.

Сечогінні засоби (діуретики) швидко виводять зайву рідину з організму, прибираючи при цьому кілька кілограмів. Таким чином, можна зменшити набряклість у всіх органах і тканинах.

Але разом з цим сечогінні засоби змушують надмірно працювати нирки і разом із зайвою рідиною виводять з організму корисні мінеральні речовини. Тим більше, що схуднення цим методом недовговічне, так як з сечогінними з організму виходить тільки рідина а не жир.

Через тиждень після призупинення користування ними водний баланс в нашому організмі відновиться, і кілограми відповідно повернуться. А ось неприємні наслідки у вигляді обезводнення або недолік важливих корисних речовин в організмі залишиться.

Класифікація сечогінних препаратів

Сечогінні препарати поділяються на дві категорії – натуральні та хімічні. Для виготовлення натуральних сечогінних засобів (настоїв і відварів а так само чаїв) вживаються коріння, листя і ягоди рослин.

Натуральні сечогінні засоби можна вживати з величезною користю для організму. Настої і відвари виводять з організму зайву воду, а також токсини, які накопичуються в тканинах через порушення ниркової діяльності. Найбільш приємним це плодоніжки вишень, кріп, хвощ, березовий сік, листя та бруньки берези, кукурудза, бузина, ріпчаста цибуля, а також всілякі чаї для схуднення на натуральній основі.

Хімічними вважаються такі сечогінні засоби, які створені штучним шляхом. Їх основна функція полягає в лікуванні хвороб, при яких надлишок рідин загрожує здоров’ю. Такі препарати повинні бути виписані лікарем і приймати їх можна тільки під медичним контролем.

Отже, якщо ви вирішили вживати популярні сечогінні засоби для схуднення, ви повинні розуміти, що ці препарати не позбавлять вас від жирових відкладень, так як зниження ваги в цьому випадку відбувається тільки за рахунок виведення зайвої води з організму. Шкода, що не всі розуміють, що сечогінні засоби активізують психологічну і навіть фізичну залежність. Тому рекомендуємо вам з усього розмаїття купувати якісні натуральні продукти без вмісту в них ароматизаторів і стабілізаторів.

На підставі всього вищесказаного можна зробити невтішний висновок – вживання популярних сечогінних засобів для схуднення – безглузда, непотрібна і небезпечна думка.

  • настій цибулі для схуднення
  • цибуля для похудання
  • настій цибулі для похудання
  • цибуля для схуднення
  • швидкі та якісні методи для похудання
  • настій з ріпчастої цибулі для похудання відгуки
  • настій з цибулі для похуданя
  • чи можна схуднути вживаючи настій з цибулі
  • уднення на настою цибулі?
  • Бруньки вишні для похудан

Comments are closed!

_0.31MB/0.00569 sec