Рум’яна STELLARY З принтом PRINTED BLUSHER – «Новинка! Персикові рум’яна! щоки – персик! Матові, без блискіток і іншої фігні! + + + Фото »| Відгуки покупців

Рум’яна STELLARY З принтом PRINTED BLUSHER – «Новинка! Персикові рум’яна! щоки – персик! Матові, без блискіток і іншої фігні! + + + Фото »| Відгуки покупців Новинка! Персикові рум’яна! щоки – персик! Матові, без блискіток і іншої фігні! + + + Фото

Румяшкі Стеллара я купила чисто випадково. Купувала в Магніт-косметик, довго ходила між стелажів, перемазаний напевно всі наявні, спробувавши на руці і щоках)))

У підсумку до мене підійшла консультант і запропонувала подивитися рум’яна нової фірми Стеллара, сказала що дуже стоїть косметика у них. Спробувала на руці і о диво! Самі класні рум’яна з усіх наявних! Їх ціна 370 рублів.

1. Дизайн простий, без новоротов, як я люблю. Немає непотрібних мені дзеркал, пушків зверху. Є маленька пензлик, при бажанні її можна вийняти.

2. Площа рум’ян велика . Не розумію як можна користуватися рум’янами розміром з 5 рублів, як наприклад Буржуа. У мене навіть кисть в 2 рази більше. Як фарбуватися пензлем з комплекту я теж не знаю, така міліпузечка, а щоки-то у мене ого-го!

3 Головне достоїнство-колір! Знайти персикові матові рум’яна без блискіток, шиммера та інших сверкалок завдання ой яка нелегка! Дуже багато рум’ян продається якихось дивних незрозумілих кольорів з блискітками розміром з рисинку. Ці дуже красивого персикового кольору, додають обличчю свіжість. У мене відтінок 01 – персикова фантазія.

4. Рум’яна з принтом . Це красиво, на застосуванні ніяк не позначається. Кисть у мене широка, всі кольори перемішуються. Плямами не прикрашає, як я боялася.

5. Насиченість у них нижче середнього. Переборщити з ними на щоках практично неможливо.

6. Стійкість середня . Вже точно не на весь день. У мене все рум’яна тримаються від сили 3-4 години, потім їх як корова злизала.

7. Так як я люблю природний нюдовий макіяж, то часто проходжу пензлем з рум’янами по очах замість тіней, виходить дуже миле і свіже личко. Маленькій пензликом в комплекті робити це ще зручніше, тому я її ще не викинула.

А взагалі я вже давно не користуюся тими пуховки, які йдуть в комплекті з пудрами і рум’янами, тк у мене є велика супер кисть, що служить мені вірою і правдою вже багато часу (читати далі про мега кисть)

Висновок: рум’яна хороші, якщо додати їм стійкості – будуть безцінні. В цілому, напевно продовжу знайомство з цією косметикою. З чуток, вона продається тільки в Магніт-косметик.

Comments are closed!