Рукавички для змішаних єдиноборств від Twins

Рукавички для змішаних єдиноборств від Twins Рукавички для змішаних єдиноборств від Twins

Понеділок, 14 жовтня 2013

Рукавички для змішаних єдиноборств – це найважливіший атрибут, якій допомагає максимально в бою і захищає від виникнення дрібних непотрібних

травм.

Яка буває екіпірування для змішаних єдиноборств?

Дану екіпіровку можна розділити на кілька груп. У кожну групу відповідно входить різний інвентар. Давайте розглянемо ці групи.

До першої групи належать рукавички для змішаних єдиноборств, до другої – захист, і, нарешті, до третьої – форма.

До першої групи (основний) можна віднести класичні рукавички для нанесення ударів, а також шінгарди – спеціальні рукавички без пальців, які призначені для ударних і борцівських дій. Бойові рукавички в змішаних єдиноборствах – це обов’язковий атрибут для змагань, а роблять їх спеціально з обрізаними пальцями, щоб зручно було робити захоплення, кидок, виконувати різні прийоми, які і застосовуються бійцями в якості основних бойових.

У другу категорію включимо фути, які застосовують, щоб захистити ноги бійців, однак під час бою фути майже не використовують. Також найважливішим елементів тренування є капи, які застосовують для захисту зубів, паху, вушних раковин. Всі елементи неймовірно важливі в єдиноборствах, адже отримати травму досить легко.

У третю категорію входить просто одяг для всіх – професійних бійців, простих любителів боксу. Або любителів зручного спортивного стилю. Екіпіровку, яку застосовують у єдиноборствах, найчастіше унікальне і оригінально стилізують, теж саме роблять і для форми!

Які рукавички для змішаних єдиноборств краще вибрати?

В світі змішаних єдиноборств довго правил хаос. З’являлися десятки брендів, які пропонували продукцію не кращої якості. Років десять тому все це припинилося завдяки появі високоякісних брендів, які показали всьому світу, що таке справжня екіпірування для єдиноборств.

Зараз ми можемо рекомендувати вам використовувати рукавички фірми Twins. Цей бренд прославився завдяки виготовлення та продажу амуніції для боксерів. Компанія займається виробництвом рукавичок, які дуже економічні, якісні і не поступаються провідним західним брендам, які коштують набагато дорожче, маючи подібна якість.

Рукавички для змішаних єдиноборств від цього виробника відрізняються високою якістю, зроблені з натуральної шкіри, дуже комфортно сидять, добре стягують зап’ястя і захищають руки від переломів. Візитною карткою рукавичок цього бренду є високоякісна ручна робота і унікальне увагу до деталей. Рукавички роблять в Таїланді – країні боксерів, вони популярні в усьому світі!

Сподобалася стаття? Чи не жадничай, поділися з друзями 🙂

  • боєві рукавиці без пальців

Comments are closed!

_0.31MB/0.00436 sec