Роздільна дієта на 90 днів: меню, рецепти, відгуки худнуть

Роздільна дієта на 90 днів: меню, рецепти, відгуки худнуть 90-денна дієта роздільного харчування

Яка дівчина не хоче скинути пару зайвих кілограмів особливо в розпал літнього сезону? Ось, правда, влітку так не хочеться в чомусь себе обмежувати! Однак, зовсім не обов’язково

голодувати і відмовлятися від всього смачненького – програма роздільного харчування, розроблена Мойцей Поляншек і Бредою Хорбат, дозволяє отримувати задоволення від їжі і при цьому худнути, поєднуючи довгостроковий результат і легкість дотримання дієти.

Меню 90-денної дієти роздільного харчування

Принцип роздільного харчування досить часто використовується для дієт, націлених на схуднення, творці цієї 90 денної програми пішли далі, запропонувавши розділяти їду по днях, тобто протягом дня можна їсти тільки певну групу продуктів.

У цієї дієти найкращі відгуки: схуднення (до 20 кілограмів за 90 днів) відбувається за рахунок зміни метаболізму, більше того знижується кров’яний тиск і відступає більшість хвороб, пов’язаних із зайвою вагою. Можливо, через 90 днів ви захочете повністю перейти на такий спосіб харчування.

Меню роздільної дієти досить приємне і підходить навіть любителям солодкого, проте, як і в будь-який інший дієті, тут є свої обмеження, які необхідно строго дотримуватися, не можна пропускати день або якось по-іншому порушувати цикл. Перед початком харчування позбудьтеся від тих продуктів у вас вдома, які не входять в меню роздільної дієти (список буде наданий нижче).

Меню базується на чотириденному циклі, який постійно повторюється. Кожен день цього циклу містить певний тип продуктів, але сніданок завжди являє собою фрукти та / або фруктові соки без додавання цукру.

1й день – продукти, багаті протеїном – Білковий День

Основна їжа – м’ясо та молочні продукти, яйця та птиця. М’ясо може бути смаженою або вареною. Дозволені салати з оливковою олією. Так само дозволені супи, але без використання макаронів або картоплі. В обід і вечерю можна з’їсти шматок цільнозернового хліба.

2й день – продукти, багаті крохмалем – Овочевий День

Будь-які поєднання овочів. Також в цей день можна їсти рис у вареному або смаженому вигляді. Порції повинні бути невеликими, але з використанням якомога більшої кількості інгредієнтів. Салати. В обід і вечерю дозволяється цільнозерновий хліб.

третій день – продукти, багаті вуглеводами – Смачний День

Напевно, саме приємне меню: борошняні десерти, а також макарони і піца. Однак єдиний дозволений соус – томатна паста. У цей день дозволяється низькокалорійне морозиво, гіркий шоколад, низькокалорійні бісквіти, пироги і печиво.

4й день – продукти, багаті вітамінами – Фруктовий День

Фрукти в будь-яких кількостях. Єдине правило – не змішувати кислі і солодкі фрукти.

Таблиця продуктів для роздільної дієти на 90 днів

Загальні правила:

  • роздільне харчування відгуки
  • дієта 90 днів відгуки
  • 90 денна дієта відгуки
  • 90 денна дієта роздільного харчування рецепти
  • роздільне харчування 90 днів відгуки
  • дієта на 90 днів відгуки
  • дієта 90 днів
  • 90 денна дієта роздільного харчування
  • як схуднути за 90 днів
  • 90 днів роздільного харчування

Comments are closed!