Роза Сябитова показала змарніле тіло | Фоторепортажі

Роза Сябитова показала змарніле тіло | Фоторепортажі Роза Сябитова показала змарніле тіло

Зовсім недавно, тих хто знайомий з телесвахой Розою Сябітової, вразило її чудове позбавлення від зайвої ваги.

У Мережі було багато домислів з цього приводу. Частенько,

від критично налаштованих дам, можна було почути, що на “картинці”, за допомогою макіяжу та одягу, може виглядати сильно похудевшей будь-яка, реальне ж стан речей можна дізнатися тільки побачивши Сябітову негліже. Вони вимагали мало не ню фотографій від ведучої.

І ось нарешті, їх сподівання збулися. Скандальна сваха, яка ніколи не відрізнялася скромністю, опублікувала свою фотосесію в купальних нарядах. Фото повинні з’явиться в наступному номері журналу Андрія Малахова “Старх” виходить у друк 13 серпня. Але у нас вже є можливість на власні очі побачити перетворення “сірого метелика” в “метелика”. (Нагадаємо, Роза Сябитова крім свого худения зробила і операцію по збільшенню грудей)

Як схудла Роза Сябитова

Прочинилися і таємниця позбавлення від жирових запасів Рози Раіфовни. Виявляється вона худла в рамках спільного проекту журналу “Старх” і дієтолога Маргарити Корольової – «Худеем разом зі« Старх ».

На Заході часто використовується подібний метод реклами, коли відомі медіа особистості починають худнути на якийсь методиці за участю ТБ каналу або друкованого органу. Для дієтолога та ЗМІ це реклама, для знаменитостей можливість отримати якісну допомогу безкоштовно, а для читачів стимул зайнятися собою. Всі у виграші.

Ось і в акції «Худнемо разом зі« Старх », брали участь зірки з різних тв каналів: Роза Сябитова (Перший канал,« Давай одружимося! “), Юлія Куварзіна (СТС, серіал« Вороніни »), Ольга Гаджіенко (ТНТ, «Дому-2») та співачка Маргарита Суханкіна з групи «Міраж». Проект розпочався в лютому, і найкращий результат показала Юлія Куварзіна, яка позбулася 20 кг. Правда чарівна пампушка з “Вороніних”, мала і найбільший надлишок на початок експерименту.

Схуднення учасниць трималося на двох китах – раціоні харчування, що виключає цукор, сіль, борошняне, жирне, кетчупи і підливи, та інтенсивних тренуваннях. Також проводилися розвантажувальні дні. (В основному на рисі, але наприклад, Роза Сябитова “розвантажується” на шоколаді.) Сам режим виглядав, як дробове часте харчування з дводенним чергування білкових і вуглеводних днів.

Роза Сябитова з усіх видів фізичного навантаження вибрала танці, запавши на уроки Євгена Папунаішвілі. Пізніше правда змінивши їх на Зумбо.

Деякі складнощі у Рози Раіфовни виникли в сім’ї, як вона сама розповідає: “Прийшовши з тренування додому, я зустріла незадоволену дочка яка дорікнула мене, що вже котрий тиждень у нас в холодильнику порожньо. Свою їжу я готую в пароварці, відразу розкладаю в контейнери і забираю, на весь день, з собою. А донька, виходить, голодує. “

Але з часом і вони були вирішені. Роза спокійно готувала звичайну їжу дитині, сама не відчуваючи до неї ніякої тяги.

“Я винесла зі свого схуднення важливу думку”, – ділиться Сябитова. – “Худнути треба в комплексі, тільки дієти мало. Потрібно і на процедури ходити і спортом займатися. Ще дуже важливий настрій: якщо мучишся, шкодуєш себе, мучиш організм – нічого не вийде. Треба отримувати задоволення від процесу схуднення.”

“Я не відразу зрозуміла це”, – продовжила Роза Сябитова. – “Але як тільки спіймала хвилю, справу відразу пішло в гору. До речі, для підняття настрою допомагають танці. Я побувала на уроці Папунаішвілі всього один раз, але цього було достатньо, щоб зарядитися на заняття танцювальним фітнесом.”

Роза Сябитова хоче наростити попу

(додано 15.08.2012.)

Як вже говорилося, фотосесія похудевшей Рози Сябітової була опублікована в журналі “Старх”, а разом з ним і інтерв’ю телесвахі, яке ми коротенько і переказуємо:

– Мені важливі не власні відчуття, а її вигляд в дзеркалі. Нещодавно дивилася старі фото, я там така жахлива бабища, жила і не могла зрозуміти, чого це нормальні мужики проходять мимо. Раніше я не розуміла що значить насолоджуватися своїм тілом, ходити без бюстгальтера йди одягати топ з відкритими плечима.

– Яка була реакція колег?

– Тільки позитивна. Я навіть не могла знайти противників, коли це було потрібно для одного ток-шоу. Першою зраділа моїм змінам Лариса Гузєєва, що особливо приємно. Адже вона природжена красуня, а тепер і я увійшла в цю когорту.

– Як до Вашого нового виду відносяться незнайомі чоловіки?

– Я ще ходжу в спеціальному післяопераційному білизна, тому зміни не так помітні. Ось місяця через три-чотири готуюся ловити захоплені погляди. Хочу відзначити, що поштовхом до зміни грудей послужило моє схуднення. Якби не воно, то навряд чи б зважилася.

– Щоб ще хотіли ви змінити у своїй зовнішності?

– Перша думка прийшла до мене після операції, коли я глянула в дзеркало: “Ще б попу наростити!”. Дізналася у лікуючого лікаря, він сказав, що якщо зможу, як мінімум місяць не сідати на неї, то ніяких проблем немає. Тому я вирішила спочатку спробувати підкачати дупу тренуваннями, а вже потім, якщо не вийде. Взагалі я не збираюся зупинятися. Зроблю ще підтяжку обличчя, сховаю вени на ногах, можливо займуся губами.

Відео похудевшей Рози Сябітової в купальнику Сябитова продовжує працювати над тілом

(додано 15.01.2013.)

Зазнавши безліч трансформацій, неабияк схуднувши і розтасувати силікон з природничих опуклостям тіла, Роза Сябитова схоже прийшла до консенсусу сама з собою. Інакше, чим можна пояснити що з’являються з лякаючою періодичністю, в Мережі, фотографії оголеного тіла 51-річної жінки.

Цього разу Роза вирушила на новорічні канікули в Таїланд, де не забула знятися в бікіні під час риболовлі.

– На риболовлі в Таїланді, – коротко прокоментувала телеведуча, заодно повідомивши, що збирається і на шоу трансвеститів.

І знову Роза Раіфовна у пластичного лікаря

Буквально днями, в цей четвер, Сябитова знову відвідала Андрія Іскоренева – пластичного хірурга робив їй груди, за парою-другий укольчиків.

(додано 15.04.2013.)

  • Як насолоджуватись своїм тілом

Comments are closed!

_0.32MB/0.00792 sec