Ролики для схуднення: набір вправ для ефективного схуднення

Ролики для схуднення: набір вправ для ефективного схуднення Катання на роликах допомагає скинути зайву вагу

Їзда на роликах – відмінний спосіб провести час весело і з користю для здоров’я. Роликові ковзани не тільки допоможуть Вам поліпшити роботу серцево-судинної системи, але і зроблять Ваше тіло більш витривалим. Навіть якщо Ви займаєтеся іншими видами спорту, катання на роликах поліпшить м’язову витривалість і дозволить організму звикнути до важкої роботи протягом тривалого періоду. Крім того ролики можуть допомогти нам у боротьбі із зайвими кілограмами.

Схуднення на роликах

Групи м’язів, які працюють при катанні на роликах

При катанні на роликах для схуднення задіюються в основному м’язи нижньої частини тіла, але крім них навантаження випробовують і м’язи преса, спини і рук.

Нижня частина тіла

Специфічні руху при катанні вимагають активної роботи м’язів нижньої частини тіла, включаючи м’язи стегна, чотириголового м’яза, литкових і сідничних м’язів. Щоб спалювати калорії, ноги повинні постійно бути в русі. Чим швидше Ви рухаєтеся, тим більше калорій Ви спалюєте. Щоб активно навантажити ноги, рекомендується почати з катання в майже вертикальному положенні протягом хвилини або двох, а потім провести наступні 30 хвилин катання в похилій позиції.

Верхня частина тіла

Під час катання на роликах для схуднення Ви використовуєте свої руки, щоб зберегти рівновагу і щоб захистити себе у випадку зіткнення або падіння. Також під час руху ролери часто розмахують руками в такт ногам, що дозволяє спалити більше калорій, тому в роботу включаються м’язи рук. Такі махи руками допомагають привести в тонус плечові м’язи.

Ядро або корсетні м’язи

Руху роллера залежать від роботи основних корсетних м’язів, які дозволяють йому утримуватися вертикальному положенні і тримати рівновагу при катанні на ковзанах. Ці м’язи включають м’язи черевного преса, косі м’язи живота і нижні м’язи спини. Коли ролер переміщається в положення зігнувшись, весь його вага спирається на нижню частину спини і нижні м’язи тіла. У результаті ці м’язи стають сильнішими.

Як скинути вагу, катаючись на роликах?

Катаючись на роликах можна легко скинути вагу

Ролики для схуднення – один з кращих способів спалити калорії швидко. Статистика говорить, що людина вагою 70 кілограм, який катається на ковзанах 20 хвилин при помірної інтенсивності, може спалити 147 калорій. А значить можна втратити 9 кілограм всього за три місяці щоденних катань на роликових ковзанах.

Крок 1 Крок 2

З’ясуйте для себе, яким чином Ви збираєтеся реалізувати бажане спалювання 800 калорій в день. Якщо ви важите 70 кілограм, то година катання дозволить спалити близько 450 калорій. Решта 320 калорій можна скоротити з Вашого раціону. Ви також можете «викочувати» на ковзанах всі 800 калорій і зовсім не обмежувати себе в їжі. Кількість горючих калорій безпосередньо залежить від Вашої ваги. Людина вагою 90 кілограм може спалити 590 калорій за годину катання з помірною швидкістю, в той час як людина, яка важить. наприклад, 55 кілограм витратить тільки 354 калорії, катаючись з тією ж інтенсивністю.

  • ролики для схуднення
  • схуднення на роликах
  • їзда на роликах відгуки
  • катання на роликах калорії
  • катання на роликах фігура
  • чи допомагає катанея на роликах схуднути
  • чи допомагає катання на коньках схуднути?
  • Чи допомагає катання на роликах похудати
  • чи допомагають роліки схуднути
  • чи можна похудати за допомогою роликів?

Comments are closed!