Родимки: користь чи шкода | Ідеальна фігура для вас!

Родимки: користь чи шкода | Ідеальна фігура для вас! Родимки: користь чи шкода

Родимки – як багато в цьому слові… Для когось слово «родимка» – порожній звук, а для когось – дуже болюча тема. Ті, у кого їх практично немає, не відчувають з цього приводу жодних емоцій, а от що робити тим людям, у кого рахунок на родимки, родимі

плями . йде на багато десятків і навіть сотні?

Так, одна-єдина акуратна родимка (мушка) на щоці, як, наприклад, у актриси Мерилін Монро, може викликати заздрість у жінок зводити з розуму багатьох і багатьох чоловіків по всьому світу. А коли ці родимки не тільки на щоці, але ще шиї, спині, грудях, животі, по всьому тілу, і, найголовніше, їх кількість продовжує зростати? А адже може рости не тільки їх кількість, але і «якість» – родимка завбільшки з п’ятак і навіть більше, та ще й з зростаючими волоссям на додачу – видовище, м’яко кажучи, неестетіческое.

Так що ж робити з родимками і чи є від них хоч якась користь? Раніше беззастережно вважалося, що родимки (невуси) – це вади розвитку шкіри, ніяких корисних функцій вони не мають. Але це ще не найстрашніше, найстрашніше те, що родимки можуть викликати рак шкіри. Особливо, перебуваючи, тривалий час влітку на яскравому, активному сонці. Сонячні промені можуть провокувати мутацію і переродження родимок в доброякісні, і навіть злоякісні пухлини (меланома). Саме тому не рекомендується перебувати на сонці перший час більше п’ятнадцяти хвилин в день, причому зіграти краще всього в ранкові – до 11-00 і вечірні – після 16-00 години.

Це, в першу чергу, відноситься до людей з білою, світлою шкірою, і, подвійно, – до людей з великою кількістю родимок. Так що, – невже все так погано, – і немає ніяких переваг перед «щасливими» володарями родимих??плям?

Ні, не все – говорять англійські науковці. Вони стверджують, що володарям великої кількості родимок забезпечено міцне здоров’я і довголіття. Вчені провели лонгітюдние дослідження і стверджують – родимки приносять організму більше користі, ніж шкоди. У чому ж, на думку англійських фахівців, полягає користь від родимок?

У дослідженні, проведеному вченими Королівського коледжу в Лондоні (Великобританія), взяли участь 1200 однояйцевих близнюків жіночої статі у віці від вісімнадцяти до вісімдесяти років.

Результати експерименту показують, що носії великої кількості родимих??плям (понад сто), старіють значно повільніше, ніж їх однолітки і виглядають набагато молодше свого фізичного (біологічного) віку. Крім того, родимі плями припускають гарний розвиток м’язів і внутрішніх органів – серця, очей, нирок.

Ця, на перший погляд, незрозуміла річ пояснюється вельми просто – організм людей зі значним числом родимок набагато ефективніше виробляє білі кров’яні тільця з дуже великими теломерами. Теломери – це частини молекули ДНК, за допомогою яких вона відтворюється, і запобігають її дегеративні зміни .

«Вчені раніше мало часу приділяли так званим рідних плям, – розповів керівник експерименту, генетик Тім Спектор. – Однак, науці давно були відомі факти про те, що люди, на тілі яких налічується велика кількість родимок, виглядають найчастіше значно молодше свого реального віку. Причиною цього є швидке поділ клітин людського організму, відповідальних за вироблення темного пігменту. Це явище притаманне дитячому віку, і з часом воно припиняється. Однак у деяких людей зростання родимок продовжується і в зрілому віці ».

В результаті відкриття також статистично підтверджені дані про те, що люди з великою кількістю родимок в два рази менше схильні до захворювання остеопорозом, і, крім того, виглядають, в середньому, на сім років молодше, ніж їх однолітки

Вас також зацікавить:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00678 sec