Рисова дієта. Як схуднути на рисі. Відгуки про рисової дієті

Рисова дієта. Як схуднути на рисі. Відгуки про рисової дієті Рисова дієта. Як схуднути на рисі. Відгуки про рисової дієті

Рисова дієта – це Проста дієта. причому, одна з найпопулярніших і найдешевших. Рис – дуже корисний продукт: у ньому

багато амінокислот, фосфору, заліза, кальцію, йоду і вітаміну В. Рис покращує розумову діяльність, сприяє хорошій роботі кровоносної системи і шлунку. Існує кілька видів цієї дієти, найпоширеніша відноситься до монодієти.

Монодієти увазі вживання протягом усього дня якогось одного продукту (в даному випадку – рису). Рисова дієта досить жорстка і підійде не всім.

Требуется просто відварити один стакан рису і розтягнути його на весь день. При цьому рис повинен бути без масла і солі, яка зазвичай затримує в організмі зайву рідину. Дотримуватися такої дієти можна не більше трьох днів поспіль.

Існує думка, що перед вживанням рис слід вимочувати 4 дні і з’їдати без варіння. Таким чином з організму виводяться токсини, нормалізується обмін речовин, запобігає поява набряків, очищаються печінка і нирки. Завдяки рисовій дієті за три дні можна стати легше на 4-5 кг.

Інший вид рисової дієти припускає додавання фруктів і овочів в рис. Спробуйте в процесі приготування покласти в блюдо кукурудзу або зелений горошок. Можна також додати рибу або пісне м’ясо. Слід вживати 0,5 кг рису на добу, а добавок до нього має бути не більше 200 м. Якщо не можете впоратися з відчуттям голоду, то перекушуйте фруктами, але їх кількість не повинна перевищувати 0,5 кг. На цій дієті сидять 7-10 днів, і повторювати її можна не частіше ніж раз на два місяці. Так Ви можете скинути 3-4 кг, а, може, і більше – кількість втрачених кілограмів залежить від того, наскільки калорійної була ваша їжа до початку схуднення.

Можна зварити склянку рису і з’їсти його протягом дня, запиваючи яблучним соком. Дозволяється також з’їсти 2-3 яблука. Така дієта повинна тривати не більше трьох днів.

Якщо Вам вдасться роздобути сірий неочищений рис, то він підійде просто чудово. У ньому більше вітамінів, і він смачніший. Втім, через брак сірого згодиться і білий рис.

При всіх перевагах рису не забувайте про те, що в ньому дуже мало калію, тому, щоб не спровокувати недолік цього мікроелемента у Вашому організмі, намагайтеся вживати препарати калію протягом усього похудательной марафону.

Також, перед тим як сідати на будь-яку дієту, не полінуйтеся проконсультуватися з лікарем.

Відгуки про рисової дієті ви можете почитати на нашому форумі. Там же ви зможете залишити і свої. Читати відгуки >>

Comments are closed!

_0.31MB/0.00452 sec