Рисова дієта позбавить від шлаків, токсинів і зайвої ваги

Рисова дієта позбавить від шлаків, токсинів і зайвої ваги Рисова дієта позбавить від шлаків, токсинів і зайвої ваги

Існує багато різних монодиет, в яких є один головний продукт, що становить основу харчування на певний період часу. Серед тих, що худнуть такі дієти дуже популярні, оскільки саме вони дають можливість скинути досить багато зайвої ваги за кілька днів або тижнів.

Але такі системи живлення мають свої особливості, оскільки вживаючи тільки один продукт, худнуть часто забувають про те, що організм потребує і в інших мікроелементах, вітамінах і речовинах.

Дієта на основі рису допомагає скинути зайву вагу і очистити організм від непотрібного баласту. Близько чотирьох кілограмів за тиждень йдуть без сліду. Крім того, рис дуже добре поєднується з багатьма іншими продуктами. Тому меню, де головним компонентом служить рис, можна придумати дуже різноманітні і, головне, смачні. Така дієта переноситься легко і безболісно.

Рис, залежно від типу обробки, буває неочищеним, білим шліфованим, бурим, білим полірованим. Неочищений і бурий рис вважаються найкориснішими серед інших видів. Звичайно ж, краще брати для дієти саме їх. Такі види рису містять велику кількість корисних речовин і вітамінів. Вони якнайкраще зможуть дати худне людині все необхідне для правильного функціонування організму і зігнати кілька кілограм за короткий час.

Рисових дієт теж існує багато, тому вибирати є з чого. Ми пропонуємо вам одну з найбільш простих і оригінальних.

П’ять склянок – оригінальна рисова дієта

Дієта з досить смішною назвою «п’ять склянок» підходить для тих, хто в першу чергу хоче очистити організм від накопичених токсинів, від зайвої непотрібної рідини, яка є баластом для організму.

Її суть в тому, що в п’ять склянок кладуться по дві ложки з гіркою рису, заливається все це склянкою чистої холодної води.

Те, що знаходиться в стаканчиках, настоюється близько чотирьох днів – причому кожен день воду необхідно міняти.

На п’ятий день: з самого ранку натщесерце з’їдається рис з першого стаканчика, після чого туди знову насипається рис і заливається водою. Стакан з новим рисом ставиться в чергу останнім.

І таку процедуру треба повторювати щодня впродовж двох тижнів. Тобто, кожен сніданок замінюється стаканчиком вимоченого рису. Після рису нічого не їсти до обіду і не пити протягом години.

Comments are closed!