Рис для схуднення | Світ схуднення

Рис для схуднення | Світ схуднення Рис для схуднення

Рис є основою раціону багатьох країн сходу, і при цьому мало хто може поскаржитися на проблеми із зайвою вагою. У рисової крупі міститься величезна кількість корисних речовин і їх зміст збалансовано. Незважаючи на те, що вміст крохмалю і білків в рисі пристойне, дієтологи

рекомендують використовувати рис для схуднення в якості основи для різноманітних дієт.

Як правильно готувати рис для схуднення

Включаючи рис до складу дієти, важливо знати, як правильно його приготувати, адже традиційний спосіб приготування не підходить. Перед тим як варити рис, його необхідно кілька разів промити і залишити у воді на кілька годин. За цей час з нього вийде весь крохмаль, і структура рису буде нагадувати губку, яка, проходячи через травну систему, вбере в себе всі шлаки, і виведе їх з організму. Варити рис потрібно без додавання солі, як варіант, можна приготувати рис в пароварці . але теж попередньо замочивши його.

Варіанти дієт на основі рису

Видів рису існує дуже багато – довгий, круглий, нешліфований (буре), дикий, але найбільш підходящий рис для схуднення – бурий, в оболонці якого містяться цінні біологічно-активні речовини. Саме цей вид рису повинен складати основу раціону в період схуднення.

В даний час дієтологами розроблено безліч рисових дієт, і кожен зможе вибрати найбільш оптимальний для себе варіант. Найжорсткіша – триденна рисова монодієта, протягом цих трьох днів крім вареного рису можна вживати лише воду або зелений чай, природно без цукру, і декількох кілограм як і не було.

Більше щадні дієти передбачають вживання крім рису свіжих овочів і нежирного м’яса (риби) в малих кількостях, таких дієт дуже багато.

Рисові сніданки для очищення і схуднення

Не могла природа придумати кращої чистки для людського організму, ніж рис, для схуднення і очищення – це просто ідеальний продукт. Для рисових сніданків потрібно взяти рис (стільки столових ложок, скільки повних років), промити, засипати в скляний посуд, залити кип’яченою водою і поставити в холодильник. Щоранку потрібно варити одну ложку цього рису, з’їдати натщесерце, і після нічого не їсти і не пити близько двох годин. Воду в банку змінювати потрібно щоранку. Снідаючи таким чином, ми запускаємо природні процеси очищення організму, що в свою чергу призводить до зниження ваги. Продовжувати доти, поки рис у банку не закінчиться. На час такого варіанту дієти потрібно обмежити вживання шкідливих продуктів і не їсти ввечері.

Прийнявши рішення схуднути за допомогою рису, важливо пам’ятати, що до дієти необхідно підготуватися, тобто за декілька днів переглянути свої гастрономічні звички. Виходити з дієти потрібно так само поступово, щоб результат зберігся на довгий час.

Використовуючи рис для схуднення, можна привести в порядок не тільки вагу, але й істотно поліпшити стан здоров’я, адже він очищає травну і сечостатеву системи, покращує стан шкіри, одним словом, омолоджує організм, з якого боку не глянь.

  • як бистро приготувати рис
  • диэти як запарити рис
  • запарити рис
  • нешліфований рис для схуднення
  • Рис з варенням для схуднення
  • рису стільки ложок скільки є років
  • скільки варити рис для схуднення
  • чи можна схуднути вживаючи рис натощак
  • як вживати рис для дієти
  • як готувати рис щоб швидко похудати

Comments are closed!

_0.31MB/0.00430 sec