Рідкісні: таблетки для схуднення – allWomens

Рідкісні: таблетки для схуднення – allWomens Рідкісні: таблетки для схуднення

Дуже часто в друкованих, електронних ЗМІ та на телебаченні з’являється інформація про препарати з чудодійними властивостями, які допомагають скинути зайві кілограми. Переважна їх більшість є біологічно активним

добавками, або БАД. Не всі знають, але не всі добавки безпечні для здоров’я людини і, до речі, не всі дозволені до вживання лікарями. Ожиріння вже давно вважається хворобою, а значить, для її лікування необхідні спеціальні лікарські засоби, які допоможуть зняти цю недугу. Про один такий засобі мова піде в сьогоднішній статті «Рідкісні – таблетки для схуднення».

Серед незаборонених до вживання засобів для лікування серйозного захворювання, пов’язаного із зайвою вагою, мається препарат сибутрамін. Елементи сибутраміну входять до складу дуже багатьох досить відомих засобів для зниження ваги. Саме, напевно, відомий засіб для схуднення з нині існуючих, – це засіб Меридіа німецького виробництва. Не поступається йому за своїми якостями російський аналог, який називається Рідкісні. Цей препарат набагато дешевше популярного імпортного кошти, а ось за ступенем ефективності він нітрохи не гірше.

Вплив Редуксин, як і багатьох його аналогів, направлено на відділи головного мозку людини, які відповідають за регулювання почуття голоду. Препарат штучно викликає ефект абсолютної ситості організму, тому що страждає ожирінням хворий з’їдає набагато менше, ніж зазвичай. Якщо якийсь час приймати ці ліки, то зовсім скоро можна виявити, що перекусити ситної булочкою зовсім немає бажання, а на роботі, Ви, нарешті, почали працювати, а не розпивати чай з колегами.

Почуття голоду перестає Вас постійно переслідувати, що характерно для звичайної дієти. Якщо Ви вирішили приймати Рідкісні для схуднення, то він допоможе Вам змінити звички прийому їжі, а коли припиніть прийом препарату, то нові звички, швидше за все, залишаться з вами, причому надовго, що сприятиме збереженню ваги в нормі.

речі, це не все. Таблетки Рідкісні розганяють обмінні процеси, нормалізує в крові рівень глюкози, холестерину, змушуючи людський організм збільшити витрату енергії.

Звичайно, препарат має і побічні ефекти. Може виникнути відчуття сухості в роті, почастішати пульс, порушитися сон, незначно підвищитися тиск, іноді може виникати нудота. У більшості своїй всі ці неприємні ефекти скоро проходять, тому скасовувати препарат не потрібно.

Варто відзначити, що швидкий і значний ефект від прийому Редуксин не настає. Для того, щоб зміни Вашого тіла стали помітними, його необхідно приймати близько 3-х місяців. Але не варто розчаровуватися: препарат діє повільно, але дуже вірно. У тиждень він допоможе зняти до 1 кілограма зайвої ваги. Чим меншу масу Вам потрібно прибрати, тим більше помітне буде результат. Найбільшого ефекту можна досягти, врегулювавши свій раціон, включивши в нього овочі, фрукти. Можна підключити і невеликі фізичні навантаження на організм. Але якщо Ви збираєтеся заїдати Рідкісні тортами і здобними булками, лежачи в кріслі перед телевізором, то краще не починати його приймати, бо чудес не буває – Ваш колишній вагу залишиться з Вами.

Схема прийому Редуксин дуже зручна. Препарат потрібно приймати 1 раз на добу не залежно від прийомів їжі протягом дня. Коли згадали про препарат, тоді й прийняли. Виробники випускають Рідкісні у вигляді зручних для прийому блакитних або синіх капсул. Упаковка Редуксин розрахована на прийом протягом одного місяця.

Напевно, прочитавши все вищесказане, Ви вже приготувалися бігти за Рідкісні в найближчу аптеку. Не потрібно поспішати. Необхідно пам’ятати, що Рідкісні – таки ліки, яке краще приймати за рекомендацією лікаря. А лікарі призначають прийом Редуксин тільки людям, які мають зайву вагу, починаючи з другого ступеня. В аптеці Вам продадуть ці таблетки для схуднення тільки за рецептом, але якщо поїздити по аптечним пунктам, напевно, можна знайти й такі, де рецепт не буде потрібно. Але чи є необхідність ризикувати своїм здоров’ям?

Рідкісні володіє цілим рядом протипоказань. Його не можна приймати людям, страждаючим нирковою та печінковою недостатністю, гіпертонією, захворюваннями нервової системи. Безсумнівно, якщо у Вас є подібні проблеми, потрібно проконсультуватися з лікарем про доцільність прийому препарату Рідкісні. Часто проблеми зайвої ваги виникають після пологів у жінок. Необхідно пам’ятати, що під час вагітності та лактації жінки повинні обмежитися в прийомі яких би то не було лікарських засобів. Те ж саме можна сказати і про прийом Редуксин. Не ризикуйте своїм здоров’ям і здоров’ям малюків.

При виборі засобу для зниження ваги, звичайно, варто звернутися до Рідкісні, але не можна забувати, що цей лікарський засіб, тому перед прийомом слід обраться за консультацією до лікаря.

Автор: Воронецький Олег Володимирович

Comments are closed!