Рідкісні – препарат для схуднення

Рідкісні – препарат для схуднення Рідкісні

Новинка вітчизняної фармакології – препарат Рідкісні – ліки нового покоління, які надають безпосередній вплив на центри регуляції ваги і насичення.

Дія Редуксин – подвійне. Перше їх них – зменшення

апетиту і створення почуття ситості на довгий час. Даний ефект допомагає знизити обсяг їжі, що з’їдається, що саме по собі запускає механізм зниження ваги. Другий ефект – підвищення кількості спалюваного організмом енергії, що також знижує масу тіла. Важливим аспектом вживання Редуксин є зниження ваги в оптимальних для схуднення кількостях – тобто не більше 1 кг на тиждень. Таке повільне і поступове зниження ваги – найбільш оптимально. Протягом часу прийому Редуксин людина звикає до зменшених обсягами їжі і надалі, після відміни препарату, придбані корисні харчові навички дозволяють не набирати вагу протягом досить тривалого періоду.

Препарат вживають 1 раз на добу, не зв’язуючи його з прийомом їжі. Такий спосіб не обтяжливий і швидко входить в звичку.

Основний елемент Редуксин – сибутрамін – не завдає шкоди здоров’ю навіть у разі тривалого прийому ліків і не викликає тяги або звикання.

Рідкісні корисний також своїм додатковим позитивним впливом на холестериновий, вуглеводний обмін і процеси утворення уратів.

Препарат має побічні явища. Вони полягають в наступному: відчуття спраги, порушення сну, гіпертензія, тахікардія. Всі ці порушення тимчасові, мало виражені і нетривалі. Відміни препарату вони не вимагають.

Рідкісні протипоказаний при тяжкій порушеннях функцій нирок і печінки, у тому числі їх недостатності, захворюваннях нервової системи, артеріальної гіпертонії в стадії декомпенсації, захворюваннях серцево-судинної системи, при глаукомі. Застосування препарату з іншими ліками центральної дії – заборонено.

Тільки консультація розумного і досвідченого лікаря фахівця дозволить вибрати оптимальний і безпечний спосіб схуднення. Саме лікар здатний об’єктивно і вірно оцінити результати проведених досліджень і підібрати дозу і тривалість терапії, індивідуальні та оптимальні для конкретної людини з конкретними захворюваннями.

Клінічні дослідження препарату в клініках Російської Федерації підтвердили його високу якість і безпеку для використання. Всі дослідження підтвердили його яскраво виражений очікуваний ефект, невеликий відсоток безпечних побічних дій, що не вимагають відміни терапії.

Препарат створений вітчизняної фарміндустрії, а це означає, то його ціна відносно низька, що дозволяє зробити процес лікування економічно вигідним.

Інші препарати для схуднення з цього розділу:

  • послаблюючi лiки для схуднення
  • рiдкиснi лiки для схуднення
  • чому не допомагає редуксин худнути

Comments are closed!

_0.31MB/0.01509 sec