Рідкісні (препарат для схуднення). Рідкісні-лайт. Відгуки

Рідкісні (препарат для схуднення). Рідкісні-лайт. Відгуки. Редускін для схуднення

В даний час на інтернет ресурсах став популярний препарат Рідкісні, відгуки про який можна назвати скоріше позитивними і хвалебними. У скептиків виникає цілком закономірне питання: ось взяли Рідкісні для схуднення і що потім? Невже бажання смачно поїсти пропадає раз і назавжди? У цьому твердженні буде сумніватися навіть самий довірлива людина, не кажучи вже про закінчених скептиках.

Але, Рідкісні (ціна на нього знаходиться в доступних межах) продають, відгуки про нього з’являються, значить, цей прецедент вимагає більш детального розгляду.

Для того, щоб визначитися, приймати Рідкісні або Рідкісні лайт, або обходити цей препарат десятою дорогою, необхідно ознайомитися з офіційними даними і фактами.

Що таке Рідкісні?

Рідкісні для схуднення – це сибутрамін або анорексигенний лікарський препарат, який використовується медиками в процесі лікування ожиріння в рамках комплексної підтримуючої терапії. З великої кількості різноманітної інформації про Рідкісні, звернути увагу, перш за все, необхідно на наступні факти.

Дослідження препарату

Дослідження, які були проведені в рамках лінії Dutch Belted на кроликах, для тварин створили такі умови, при яких рівень активних метаболітів сибутраміну AUCs в п’ять разів перевищував звичайний рівень (наприклад, такий, який спостерігається при використанні МРДЧ), спостерігалося наступне: у потомства ло1ораторних кроликів стали спостерігати аномалії у фізичному розвитку, частіше стали спостерігатися видоизменении у формах вушних раковин, хвостів, деформувалися кістки, мочки вух і будова мордочок.

З обережністю!

Дуже обережно слід призначати Рідкісні на тлі гіпомагніємії та гіпокаліємії, а також при порушеннях роботи нирок і печінки легкої та середньої тяжкості. Жінкам під час прийому Редуксин слід подбати і про прийом адекватних і надійних засобів контрацепції.

Сьогодні у вільному продажу (за рецептом лікаря) продається препарат Рідкісні, ціна на нього досить невисока, але варто подумати про наслідки, до яких може привести прийом цього неоднозначного лікарського препарату.

Наслідки:

Це важливо! Прийом даного препарату можливий тільки за призначенням лікаря і лише в критичних випадках, коли інші методи, спрямовані на зниження маси тіла, не діють. При цьому лікар-дієтолог повинен мати досвід роботи з цим препаратом. Приймати Рідкісні і Рідкісні лайт необхідно виключно в рамках комплексної програми боротьби з ожирінням. Що це означає? А то, що приймати Рідкісні для схуднення і при цьому залишити життєвий уклад колишнім – це означає тільки нашкодити своєму організму. Спочатку потрібно змінити звички в харчуванні, свій життєвий уклад, збільшити фізичні навантаження, разом з дієтологом розробити відповідну дієту, і тільки на тлі такої комплексної терапії під керівництвом лікаря можна приймати цей препарат.

Comments are closed!