Рідкісні лайт для схуднення. Відгук лікаря про Рідкісні-лайт

Рідкісні лайт для схуднення. Відгук лікаря про Рідкісні-лайт Рідкісні лайт для схуднення. Відгук лікаря про Рідкісні-лайт

admin 8 квітня 2012 · 188 comments

Даний засіб для схуднення з’явилося на прилавках магазинів відносно недавно – наприкінці 2011 року. Розгорнулася широка рекламна кампанія цього препарату, проте

у споживачів ще чи не накопичився достатній досвід його використання.

Спробуємо розібратися в цій новинці і скласти про неї власне враження.

Відразу варто обмовитися – ні в якому разі не плутайте Рідкісні лайт з просто Рідкісні. До складу звичайного Редуксин, який є лікарським препаратом для лікування ожиріння, входить сибутрамін – речовина, що знижує апетит, шляхом впливу на певні рецептори в мозку. Ця речовина має достатню кількість побічних ефектів і може призначатися тільки лікарем і, в основному, пацієнтам з порушеннями харчової поведінки. До них відносяться люди, які не можуть самостійно контролювати свій апетит, від чого сильно страждає їхнє здоров’я.

Рідкісні лайт є не ліками, а біологічно активною добавкою (БАД). Основне її становить – коньюгированного лінолева кислота (КЛК). Також до складу Редуксин лайт входить вітамін Е. Він відомий своїм захисним дією на мембрани клітин (антиоксидантні властивості).

За схуднення, точніше за регуляцію обміну жирів і вуглеводів . в цій добавці відповідає коньюгированного лінолева кислота. Результати досліджень американських учених показали, що КЛК допомагає глюкозі легше проходити в м’язову клітину . в якій вона використовується як паливо . а не перетворюється на зайвий жир.

Лінолева кислота належить до незамінним ненасиченим жирним кислотам. Вона міститься в червоному м’ясі, баранині, індички і деяких молочних продуктах. Але в більшій частині цих продуктів, крім незамінною жирної кислоти, міститься надлишок калорій і насичених жирів . яких уникають сидять на дієті. Тому з’явилися різноманітні добавки з лінолевої кислотою.

Фахівці називають дві часті причини труднощів у втраті ваги: ??гіперінсулінемія і брак КЛК.

Дослідження властивостей всіх ненасичених жирних кислот тривають, але основну роль у зниженні ваги відвели лінолевої кислоті з кількох причин:

1) Лінолева жирна кислота підвищує рівень обміну речовин.

Відомо, що надлишок вуглеводів (у тому числі глюкози), що надходять в організм, не використовується відразу на потреби клітин, а відкладається про запас. Частина з них запасається, перетворюючись на жири. Ці жири зберігаються в спеціальних клітках підшкірної клітковини – адипоцитах. Коли людина гладшає, збільшується кількість і розмір адипоцитів. Підвищений рівень обміну речовин сприяє “спалюванню” більшої кількості порцій глюкози в клітинах.

Як сказав один з американських професорів, що займався дослідженнями цієї проблеми, ” КЛК не примушує адипоцит, який вже збільшився, стати менше, але вона заважає маленькому адипоцитів стати більше “. Це твердження ясно дає зрозуміти, що добавка з КЛК допомагає запобігати надмірне накопичення жирової тканини, але не зменшує в обсягах вже відклався жир. Для цього необхідні низькокалорійна дієта і регулярні фізичні навантаження.

2) КЛК покращує ріст м’язової тканини.

Відомо, що м’язові клітини “спалюють” калорії. Тому, чим більше розвинена м’язова маса, тим менше у калорій шансів відкластися в жир.

3) Знижує рівень холестерину в крові.

При надмірній вазі зростає кількість шкідливих похідних жирів в плазмі крові, які ведуть до утворення холестеринових бляшок і попросту засмічують кровоносні судини. Ненасичені жирні кислоти відновлюють нормальний баланс похідних жирів в плазмі і знижують ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи.

4) КЛК знижує стійкість клітин до інсуліну.

Коли клітини перестають бути чутливими до інсуліну, його кількість в крові зростає і виникає гиперинсулинемия. А гиперинсулинемия веде до проблем зі зниженням ваги і до розвитку діабету.

5) За даними деяких досліджень лінолева кислота зменшує частоту алергічних реакцій і позитивно впливає на імунітет;

6) Доведені антиоксидантні властивості КЛК.

В результаті досліджень лінолева жирна кислота отримала багато позитивних характеристик і навіть була рекомендована, як компонент в лікуванні деяких захворювань (наприклад, цукрового діабету та гіпотиреозу).

Але в кожному разі, якщо у Вас є які-небудь проблеми зі здоров’ям, перед початком прийому потрібно проконсультіровться з лікарем.

Бажаючим спробувати цю добавку потрібно запам’ятати декілька рекомендацій.

перше, ефект лінолевої кислоти дуже індивідуальний. Тому, не можна спрогнозувати скільки кілограмів і за який термін може втратити худне людина, приймаючи цей БАД. У групі людей, яка отримувала цей БАД були й ті, хто втрачав 2-4 кг в тиждень, і ті хто втрачав ці ж кілограми, але за місяць. Були й ті, хто не зазначив якогось вираженого ефекту і втратив ті ж 2-4 кг за рік досліджень. Всі випробовувані перебували на низькокалорійній дієті.

друге . якщо Вам вдається худнути дуже швидко, “пригальмуєте”! У тиждень бажано втрачати не більш 2-4 кілограмів, тому що прискорене зниження ваги веде до накопичення жиру в печінці. Це погано впливає на її роботу.

третє, якщо Вам вдається скидати по 2-4 кілограма на тиждень тільки за допомогою дієти і вправ, не намагайтеся прискорити цей процес за допомогою добавок. Зазвичай, коли вага швидко скидається, людина не встигає перелаштуватися і прийняти нову дієту і спосіб життя. І тоді, через деякий час, зайву вагу повертається . і людина набирає навіть більше, ніж до схуднення.

Тому, наступного разу, коли Вашу увагу приверне багатообіцяюча реклама біодобавки, згадайте, що Рідкісні лайт і будь-який інший препарат з коньюгированной лінолевої кислотою – це не “чарівне” засіб для схуднення, а можливе додаток до правильної збалансованої дієти і фізичних вправ. Можливе, але не обов’язкове.

P. s. Купити Рідкісні лайт зі знижкою можна ТУТ.

Автор: Олександр Ачіновіч (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00500 sec