Рідкісні і Рідкісні Лайт для схуднення – застосування, інструкція, відгуки

Рідкісні і Рідкісні Лайт для схуднення – застосування, інструкція, відгуки Рідкісні і Рідкісні Лайт для схуднення – застосування, інструкція, відгуки Рідкісні Інструкція

Рідкісні – це засіб для схуднення. яке не так давно з’явилося на фармацевтичному

ринку. Оскільки питання “ як схуднути? ” завжди вважався актуальним, і ідеального засобу для досягнення цієї мети ще не придумали, то інтерес до препарату виник задовго до його випуску, з того моменту, коли з’явилася перша інформація про нього.

Форма випуску

Препарат випускається у формі капсул 10 мг і 15 мг.

Склад

До складу препарату входить сибутрамін, який застосовується в комплексній терапії при лікуванні ожиріння. Цим препарат і відрізняється від Редуксин Лайт – той містить кон’югованих лінолеву кислоту і є нешкідливою харчовою добавкою.

Показання

Основне показання до застосування: комплексна терапія ожиріння.

Протипоказання

Вкрай небажано приймати лікарський засіб при порушенні ритму серця. при ішемії, при декомпенсованій гіпертензії. при психічних розладах.

Призначення з обережністю

З обережністю потрібно призначати препарат на тлі таких станів як гіпокаліємія та гіпомагніємія, а також при порушенні функцій печінки і нирок. Особливе вказівку для жінок: при застосуванні кошти потрібно ретельно стежити за контрацепцією.

Побічні явища

Небезпека сибутраміну: у деяких пацієнтів з лабільністю психіки, незалежно від наявності серцево-судинних захворювань, тривалий ( в перебігу більш ніж двох років ) прийом препарату може призвести до суїцидальних тенденцій.

Дозування

1 капсула на добу ( початок терапії – 10 мг; при поганій переносимості – зниження дозування вдвічі ). Якщо з початку лікування пройшов місяць, і маса тіла не знизилася на 5%, то дозування можна збільшити на 5 мг. Тривалість лікування не повинна перевищувати 90 днів у тих пацієнтів, організм яких недостатньо реагує на лікування, внаслідок чого зниження маси тіла на 5% не спостерігається.

Загальна тривалість лікування не повинна перевищувати двох років.

Особливості препарату

    Дія препарату призводить до зниження слюнообразованіе, а це шкодить зубам, на яких зрештою утворюється карієс. Препарат може спровокувати появу кандидозу. і деяких періодонтальних захворювань. На тлі прийому засоби для схуднення потрібно знизити до мінімуму вживання алкоголю. При роботі, яка вимагає посиленої концентрації уваги, наприклад, при водінні автотранспорту – препарат приймати небажано. Приймати Рідкісні можна виключно після консультації з лікарем. Як правило, лікарі призначають його в тих випадках, коли інші заходи щодо зниження маси тіла не виправдовують себе. Не можна приймати препарат і при цьому не коригувати харчова поведінка – це тільки погіршить ситуацію. Спільно з дієтологами потрібно підібрати раціон харчування. розробити комплекс відповідних фізичних навантажень, змінити харчові звички. Цей препарат має сенс приймати тільки у складі комплексної терапії.

Рідкісні Лайт

Оскільки у складі Редуксин міститься речовина сибутрамін, яке має великий список побічних реакцій, то він відпускається в аптеках тільки за рецептом лікаря. Тому був розроблений Рідкісні Лайт, який продається без рецепта, оскільки в його складі містяться абсолютно безпечні речовини. На відміну від Редуксин, він є БАДом.

Форма випуску та зміст

Препарат Рідкісні Лайт випускається у формі капсул. Капсульная оболонка складається з наступних допоміжних речовин: желатин, вода очищена, гліцерин, лимонна кислота. Одна капсула містить 500 мг кон’югованій лінолевої кислоти.

Що допоможе схуднути?

Важливим помічником у боротьбі із зайвою вагою є лінолева кислота, яка відноситься до групи незамінних жирних кислот. Незамінними вони є тому, що людський організм не виробляє ці кислоти самостійно – він отримує їх тільки ззовні. Рідкісні Лайт бере участь у формуванні відчуття голоду, і при його надходженні в організмі включається своєрідний індикатор насичення. Сучасні способи зберігання продуктів, методи їх приготування, процес консервації – все це порушує процеси метаболізму. Відчуття насичення з’являється набагато пізніше, ніж належить. Потрібне для повноцінного травлення кількість продуктів вже з’їдено, а людина все ще відчуває почуття голоду і продовжує їсти, що призводить до споживання зайвої кількості їжі. У свою чергу, це є причиною появи зайвої ваги.

Більшість лікарів-дієтологів позитивно відгукуються про використання добавки Рідкісні Лайт. Завдяки лінолевої кислоті, що знаходиться в кон’югованому стані, організм фізіологічно правильно розподіляє енергію і корисні речовини. Створюються сприятливі енергетичні умови, і відбувається нормалізація роботи всього організму за рахунок правильного вивільнення жирових відкладень.

Застосування

Для досягнення хороших показників схуднення препарат потрібно приймати протягом двох місяців. Супроводжувати прийом препарату повинна збалансована дієта. Лікар-дієтолог допоможе скласти її таким чином, щоб знизити вміст продуктів, в яких присутня лінолева кислота. Це робиться для того, щоб організм отримував дозоване, а не надмірна кількість лінолевої кислоти. Добове дозування Редуксин Лайт – дві капсули під час їжі, щодня, протягом двох місяців, як доповнення звичного раціону харчування. Щоб підтримати позитивний результат, рекомендується системно приймати препарат і циклічно повторювати курс застосування через рівні проміжки часу, три – чотири рази на рік.

Навіть у початковій стадії курсу вже з’являться результати у вигляді зменшення жирового прошарку і одночасного збільшення м’язової маси. Формування спортивного силуету відбувається саме за рахунок згорання жиру, що знаходиться в м’язах.

Фармакокінетика

Щоб прискорити процеси згоряння жиру, потрібно поєднати правильний раціон харчування з фізичними вправами. Фізичні навантаження допоможуть позбутися від жиру на стегнах, талії, животі. Біч сучасних чоловіків – «пивний животик», який утворюється від непомірного вживання пива на тлі гіподинамії та генетичної схильності до повноти.

Застосування препарату дозволяє запобігти вторинне відкладення підшкірного жиру, і допомагає уникнути поворотного ефекту. Це відбувається через міститься в ньому лінолевої кислоти. Натуральна лінолева кислота міститься в м’ясі і молоці, в рослинних маслах. Промисловий видобуток цієї речовини здійснюється з сафлорового масла. Кон’юговані лінолева кислота, потрапляючи в організм, активізує ферментацію, завдяки чому жир переробляється, а також блокує процес нового накопичення підшкірного жиру. Відбувається поліпшення обміну речовин, який, по суті, є нічим іншим, як здатністю організму спалювати отримані калорії, витягуючи з цього потрібну для підтримки життєдіяльності енергію. Прискорення спалювання калорій призводить до того, що запасні жирові відкладення перестають бути непотрібним органічним баластом і поступово втягуються в метаболічний процес.

Додаткова отримана енергія використовується організмом для зміцнення м’язових тканин і для синтезу білків.

Показання

    Зниження маси тіла при ожирінні і супутніх йому захворюваннях ( серцево-судинних, ендокринних, травних ).

Протипоказання

    Дітям до 18 років. Вагітним жінкам. Годуючим жінкам.

Дозування

Пити по 1 – 2 капсули БАДа під час прийому їжі, протягом двох місяців. Повторний курс можна здійснити після перерви в 2 – 3 місяці.

Оптимальна доза лінолевої кислоти для отримання максимальної ефективності від Редуксин Лайт становить 2,5 г на добу – це відповідає 4 – 6 капсулам препарату на добу.

Побічні ефекти

При правильному дозуванні – не встановлені. БАД вважається абсолютно нешкідливим.

Ціна

Упаковка Рідкісні Лайт 625 мг, містить 30 капсул, коштує приблизно 30 – 35 доларів. Упаковка Рідкісні 10 мг, містить 30 капсул, коштує 50 – 60 доларів; упаковка 15 мг 30 капсул – 70 – 80 доларів.

Аналоги

Аналог Редуксин Лайт: КЛК 1000.

Аналоги Редуксин: Линдакса, Голдлайн, і Мерідія ( остання вилучена з аптек у країнах Європи і заборонена до вживання ).

Де купити?

Обидва засоби для схуднення – ліки і БАД – продаються в аптеках. Однак без рецепта лікаря можна придбати тільки Рідкісні Лайт.

Відгуки

Алла, 29 років.

Ще два роки тому прочитала в Інтернеті про те, що збираються випустити новий засіб для схуднення, називається Рідкісні Лайт. Ось недавно, нарешті, воно з’явилося. Ну що сказати, лікар попереджав, що дія індивідуальна. Поки вийшло скинути всього 3 кг за 2 місяці – це зовсім мало. Мабуть, доведеться коригувати дієту і збільшувати фізичне навантаження.

Катя, 34 роки.

В наших аптеках купа засобів для схуднення, я вирішила випробувати Рідкісні Лайт, разом мінус 4 кг за 2 місяці. Зроблю перерву, і знову буду пити капсули, бо поки результат мене не влаштовує.

Марина, 27 років.

У мене були великі проблеми зі здоров’ям і самопочуттям, тому що у мене серйозне порушення ваги – близько 30 кг зайвої ваги. Через це серце страждало. Нещодавно лікар запропонувала застосувати Рідкісні. Але вона чесно попередила, що є деякі нюанси: препарат, якщо не дотримуватися дієти, призведе до ще більшого набору ваги. Тепер постійно стежу за своїм раціоном, це важко. Але мінус 10 кг мене вже замотивований на подальше схуднення.

Лара, 32 роки.

Я пила Рідкісні Лайт, у мене особисто пішло 6 кг за півтора місяці, і я хочу ще мінімум п’ятірку скинути. Хоча мене і попередив доктор-дієтолог, що це зовсім не чарівна пігулка, і вона буде діяти тільки, якщо дотримуватися правильного харчування і займатися фізичними вправами.

Наташа, 27 років.

Мене радує, що немає особливих протипоказань та всяких побічних неприємностей від цього БАДа. А то раніше пила одні таблетки, від них так здоров’я підірвалося і в підсумку кілограми повернулися. Тільки місяць пройшов, як почала пити Лайт, подивлюся потім, який результат.

Олена, 32 роки.

У мене сестрі призначили Рідкісні. Вона за кілька місяців змогла схуднути на 13 кг, але потім кинула приймати препарат, і буквально за 3 місяці назад повернулося вже 15 кг!

Автор: Радзиховська А. А.

Comments are closed!