Риба тріска – «Хочеш схуднути – тріскаються тріску! + фото страви» | Відгуки покупців

Риба тріска – «Хочеш схуднути – тріскаються тріску! + фото страви» | Відгуки покупців Хочеш схуднути – тріскаються тріску. + Фото страви

Доброго всім вечерочка!

Сьогодні хочу розповісти про одну зі своїх найулюбленіших мешканок моря і мого столу – тріску.

Біологія:

Тріска це житель вод Атлантики і Тихого океану.

Видобувається багатьма країнами, у тому числі і Російським промисловим флотом. Середня тріска 50-80 см в довжину, проте бувають екземпляри і до 150 см.

На ринки і в магазини тріска надходить в декількох видах:

1. Цілісна охолоджена. Чи не патраний, з головою і печінкою (.). Термін реалізації такої рибки 12-36 годин. Такі екземпляри йдуть зазвичай на ресторани за ціною порядку 350-450 рублів за кг. Проте якщо Ви живете в приморському районі – можна домовитися з місцевими рибалками і за набагато меншу суму

2. Охолоджена патраний, з головою або без. Можна знайти на рибних ринках. Термін реалізації у такої риби – 2-3 дні. Але часто вона лежить і по 5-7 днів. Головне – температура зберігання.

3. Цілісна заморожена – бачила вкрай рідко, намагаюся такі зразки не брати, бо не відомо – що всередині (((

4. Стейки заморозка. Не погано, але можна тільки обсмажити, котлет зі стейка НЕ??накрутити)

5. Замороження напівтушки. Це мій фаворит! Половина риби (поздовжня розрізання), без голови і хребта. Я беру такі половинки у нас по 120-140 рублів за кг.

У чому ж користь тріски?

Тріска напевно найбагатша на вітаміни і корисні хімічні елементи рибка. Саме з тріски, точніше з її печінки видобувають медичний риб’ячий жир і популярний антисклеротический препарат Омега-3. Вона так само містить вітамін В12 (відповідає за згортання крові і її оновлення), вітамін В6 – зміцнює нейронні процеси в мозку (простіше кажучи – лікує нерви), вітамін РР – основна профілактика захворювань шлунка і кишечника. Тріска містить вітаміни А, В, і С, кальцій, цинк, фосфор, калій і йод.

Тріска – низькокалорійна риба:

Вода – 81.1 г

Білки – 16,0 г

Жири – 0.6 г

Вуглеводи – 0г

Холестерин – 40г

Ненасичені жирні кислоти – 0,1 г

Калорійність – 69 ккал

Не дарма багато азіатські і європейські дієти рекомендують їсти саме цю рибу!

Треску можна вживати в безлічі видів – тушковану, смажену, варену, у вигляді котлет і рибних кульок. На природі тріска відмінно звучить запеченої на каменях або на грилі.

Comments are closed!