Ріанна після закінчення дієти продовжує худнути | Новини на Gazeta. ua

Ріанна після закінчення дієти продовжує худнути | Новини на Gazeta. ua Ріанна після закінчення дієти продовжує худнути 7

Фото: Фото: Reuters

Відома Барбадоська виконавиця Ріанна різко схудла, що відзначили багато світські хронікери. Однак артистка зізналася, що дієту закинула, але вага продовжує знижуватися.

Смаглява

красуня Ріанна ніколи не відрізнялася худорбою. Швидше навпаки – її округлі форми зводили з розуму добру половину чоловічого населення планети. Артистка була обличчям багатьох відомих брендів одягу, а на сцену виходила виключно у відвертих нарядах. Проте останнім часом світські хронікери відзначили дивовижну стрункість виконавиці, яка буквально кидалася в очі через невластивих дівчині стильних суконь в підлогу, які вона обирала для виходів на заходи.

Тоді-то Ріанна і зізналася, що три місяці сиділа на спеціальній голлівудської дієті. Ось тільки зараз вона її закинула, а вага все одно продовжує зникати. З чим це пов’язано, незрозуміло, заявила артистка, яку така швидка втрата маси тіла явно турбує. 23-річна співачка припустила, що всьому виною напружений графік роботи. Але навіть це не може бути причиною, адже тепер Ріанна їсть все, ні в чому себе не обмежуючи.

ФОТОРЕПОРТАЖ . Ріанна змінила сексуальні вбрання на військову форму

Варто відзначити, що артистка абсолютно не приховує свій секрет схуднення. Персональну дієту для Ріанни розробив її тренер Харлі Пастернак. Дієта складається з п’яти прийомів їжі на добу і занять спортом по п’ять-шість днів на тиждень. Тренування складаються з п’яти циклів тривалістю по п’ять хвилин.

Батько Ріанни Рональд Фенті дуже задоволений тим, що його дочка схудла. Як з’ясувалося, раніше він висловлював своєму чаду свої побоювання з приводу її все округляти форм. Йому здавалося, що вона злегка розповніла. Однак на недавній премії “Греммі” Рональд Фенті із задоволенням відзначив, що Ріанна знову в прекрасній формі і повернула свої колишні розміри. Але якщо артистка продовжить в тому ж темпі втрачати вагу, її батькові варто всерйоз потурбуватися здоров’ям своєї знаменитої дочки.

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Alt + A

Comments are closed!

_0.31MB/0.00807 sec