Реолекс (реалекс, rheolex): як швидко схуднути без дієт Швидке схуднення Схуднути легко Як схуднути без дієт / Реолекс

Реолекс (реалекс, rheolex): як швидко схуднути без дієт Швидке схуднення Схуднути легко Як схуднути без дієт / Реолекс Розрахувати курс препарату:

Якщо ви хочете, але не знаєте, скинути вагу . розгубилися від великої кількості спокусливих пропозицій і чудодійних рецептів, якщо не вистачає сили волі сісти на чергову

дієту для схуднення, то кращий варіант для вас – таке засіб для схуднення . при якому не доведеться різко міняти свій раціон. Безпечний і для здоров’я, і??для психіки спосіб схуднення вже кілька тисячоліть практикують в Японії, використовуючи в їжу рослина конняку (Amorphophallus konjak). Унікальні речовини, що входять до його складу, потрапляють в шлунок, створюють відчуття наповненості і знижують апетит, запобігаючи переїдання і допомагаючи скинути зайву вагу.

Японською компанією Shimizu Chemicals для контролю маси тіла розроблений препарат Реолекс (Rheolex, реалекс), одержуваний за унікальною сучасною технологією з бульб рослини конняку. За допомогою Реолекса ви зможете схуднути без стресів, не завдаючи шкоди здоров’ю.

Продукти “PROPOL ®” і “RHEOLEX ®” складаються з надмолекулярної глюкоманнана високого ступеня очищення, високоякісного глюкоманнана з максимально високим молекулярною вагою в природі. Глюкоманнан – це гідроколлоідальний полісахарид, одержуваний з бульб декількох видів рослини Amorphophallus Konjac, K. Koch. Цей багаторічний бульба росте виключно в Азії і спеціально вирощується в Японії.

Як схуднути без дієт і таблеток

Увага! Відкрито відділ консультацій та інформації в Москві. Наша адреса: ул. Вятская, д. 70. Попередній запис на консультацію з проблем зайвої ваги по телефону +7 (495) 777-02-24 . Ми працюємо з 10 до 19 годин щодня.

RHEOLEX ® (Реолекс, реалекс) – як схуднути швидко і легко При регулярному вживанні допомагає ефективно і без шкоди здоров’ю позбутися зайвої ваги . зменшує обсяги проблемних зон.

2. Налагоджує правильну роботу кишечника.

3. Прийом RHEOLEX ® веде до помітного зниження рівня глюкози і холестерину в крові .

4. Реолекс адсорбує шкідливі для організму речовини – важкі метали, харчові барвники, токсини і так далі, запобігаючи їх всмоктування в кишкової стінки, забезпечуючи виведення шкідливих речовин з організму .

5. Реолекс помітно оздоровлює кишкову флору, в 10 разів зменшуючи вміст патогенної флори в кишечнику, і підвищує імунітет .

6. Покращує самопочуття .

7. Володіє дуже низькою калорійністю .

Показання до застосування RHEOLEX ® (Реолекс, реалекс):

Як харчова добавка для зниження маси тіла Для зниження рівня глюкози в крові при цукровому діабеті обох типів Як проносний засіб при хронічних запорах Як засіб допоміжної терапії та для профілактики атеросклерозу та ішемічної хвороби серця Для стимуляції роботи кишечника Для зниження рівня холестерину і вільних ліпідів у крові Як засіб допоміжної терапії при демпінг-синдромі Для лікування і профілактики кишкового дивертикульозу Для лікування і профілактики хвороби Крона

Спосіб вживання:

Розчинити 1 пакетик RHEOLEX ® (2 грами) в стакані води до повного розчинення, почекати 10 хвилин, періодично помішуючи. Випити густу гелеобразную рідина перед прийомом їжі. За бажанням, RHEOLEX ® також може бути доданий в рідку їжу (соки, суп, каша, варення тощо) безпосередньо.

Стандартна доза для дорослих: один пакет RHEOLEX ® (2 г) з кожним прийомом їжі 3 рази на день (добова доза: 6 г на день). Для досягнення більш швидкого ефекту добову дозу можна збільшити до 10 г на день.

Обов’язково проконсультуйтеся у фахівця по телефону +7 (495) 777-02-24.

Зауваження: в рідкісних випадках індивідуальної гіперчутливості при прийомі великих доз RHEOLEX ® можуть спостерігатися епізодичні проноси. У таких випадках рекомендується зменшити рекомендовану дозу вдвічі, до тих пір, поки організм не адаптується до продукту.

Багато наших клієнтів скаржаться, що не можуть знайти сайт по Реолекс, при цьому вони набирають назву всіма можливими способами: rhealex, realex, reolex, rialex, Реалекс, Ріалекс, Ріолекс, Ріалакс, Реалакс, крім правильного написання Реолекс (Rheolex) . Будьте, будь ласка, уважніше!

RHEOLEX ® (глюкоманнан) Shimizu Chemicals

Безбарвні волокна з бульб рослини конняку (Amorphophallus konjak) в Японії почали вживати в їжу вже більше 1500 років тому. І донині конняку залишається одним з найулюбленіших і популярних страв японської кухні, особливо високо цінуємо за його корисні для здоров’я якості. І не дивно – адже при щоденному вживанні конняку швидко і без побічних ефектів налагоджує регулярну роботу кишечника, стабілізує вагу, покращує загальне самопочуття, володіючи при цьому низькою калорійністю.

Сьогодні конняку входить до складу популярного японського страви о-ден.

Це набір приготованих на пару овочів: обов’язково конняку + морква, редька, корінь лотоса і варені яйця (+ іноді тофу та рибні палички).

Борошно, зроблена з конняку, відмінно підходить для приготування лапші. Часто його разом з іншими вареними овочами подають на завтрак. Варений конняку називають вже “конняку-ноніцуке”. Також популярна коржик, спечена з борошна, яку готують з кореня цієї рослини.

Особливою любов’ю у дітей користуються солодощі на основі конняку. Благодаря своїм желюючий властивостями конняку добре підходить в якості основи при виготовленні різного роду солодощів, наприклад, мармеладу.

конняку додає об’єм основних страв і солодощів, він досить стабільний і не додає зайвого присмаку в еду. Самі японці історично використовували чудо-коренеплід, враховуючи саме ці його властивості.

конняку містить рослинну клітковину, яка корисна для здоров’я, в його складі багато кальцію.

У сучасній літературі японців відбилася традиційна любов до цієї рослини.

Останнім часом японськими вченими було встановлено, що своїми корисними властивостями бульби рослини конняку зобов’язані міститься в них речовині – розчинні харчові волокна глюкоманнану .

З хімічної точки зору глюкоманнан представляє собою довгу полисахаридную молекулу з чергуються ланками D-манози і D-глюкози. Глюкоманнан має унікальну властивість: він здатний поглинати рідини в 200 разів більше, ніж його власна вага, перевершуючи за своїми адсорбуючим властивостям всі інші відомі розчинні харчові волокна .

Викликаючи почуття наповненості шлунку, глюкоманнан зменшує апетит, нормалізує кількість споживаної їжі і запобігаючи переїдання.

Крім цього, глюкоманнан має здатність зв’язувати жири, холестерин . важкі метали, харчові барвники і т. д. запобігаючи їх всмоктування в тонкому кишечнику і забезпечуючи, таким чином, виведення шкідливих речовин з організму. Крім свого очищаючого організм дії, прийом глюкоманнана призводить до зниження рівня глюкози, холестерину і вільних тригліцеридів в крові, що робить його ефективним засобом для лікування і профілактики цукрового діабету і атеросклерозу .

PROPOL ® – це природний глюкоманнан високого ступеня очищення (98% чистоти), одержуваний з бульб Amorphophallus konjak за унікальною технологією, розробленою японською компанією ShimizuChemicals.

Клінічні випробування, проведені в різних країнах світу, показали, що PROPOL ® має високу ефективність і тому рекомендується для використання в якості біологічно активної добавки при лікуванні і профілактиці цілого ряду захворювань. PROPOL ® з успіхом застосовується в програмах по зниженню ваги, для стимулювання роботи кишечника при хронічних запорах, при лікуванні цукрового діабету обох типів, а також як допоміжний засіб при лікуванні і профілактиці різних захворювань серцево-судинної системи, включаючи ішемічну хворобу серця і атеросклероз.

У Росії препарат продається під назвою Реолекс (RHEOLEX ®, реалекс).

  • таблетки для схуднення rheolex шкода

Comments are closed!

_0.32MB/0.00458 sec