Реолекс – легкий спосіб скинути вагу | Японською компанією Shimizu Chemicals для контролю маси тіла розроблений препарат Реолекс (Rheolex), одержуваний з бульб рослини конняку за унікальною сучасною технологією. За допомогою препарату Реолекс ви зможете ефективно схуднути без стресів, ні в чому собі не відмовляючи, не знижуючи калорійності харчування і не завдаючи шкоди здоров’ю

Реолекс – легкий спосіб скинути вагу | Японською компанією Shimizu Chemicals для контролю маси тіла розроблений препарат Реолекс (Rheolex), одержуваний з бульб рослини конняку за унікальною сучасною технологією. За допомогою препарату Реолекс ви зможете ефективно схуднути без стресів, ні в чому собі не відмовляючи, не знижуючи калорійності харчування і не завдаючи шкоди здоров’ю. Реолекс – легкий спосіб скинути вагу Відгуки про Реолекс

15 квітня 2013 in Без рубрики | Залишити коментар

Хто винен, що в мене зайві 15 кг? Любов до цукерок і тортів, сидячий спосіб життя? Що тепер гадати? Головне, зрозуміти, що робити?

Голодування і жорсткі дієти відкинула відразу, вже пробувала, нічого у мене не вийде. Як тільки проголодаюсь, починає хворіти і крутитися голова, це у мене з дитинства. Значить, голодної мені бути не можна. Чим же наповнити шлунок, щоб і ситого бути, і не поправлятися? І тут я побачила програму про Реолекс. Це якраз для мене: не хімія, і виробництво японське, а японцям я звикла довіряти. Почитала відгуки про Реолекс, багато негативних. Але я сама працюю в рекламі і тому помітила дивну закономірність: кожен другий негативний відгук кінчаються закликом купити не Реолекс, а щось інше і тут же послужливо наводиться телефон. адреса і т. д. Коротше, конкуренти намагаються привернути до себе увагу за рахунок відомого кошти! Друга група негативних відгуків про Реолекс від тих, хто чекає дива і не хоче зрозуміти, що як в анекдоті, «перш ніж просити Всевишнього про виграш в лотерею, треба хоча б купити лотерейний квиток»! Я маю на увазі, що треба хоча б трохи рухатися і поступово змінювати раціон.

Це, звичайно, недостатньо, адже ще стільки ж залишилося, так що замовлю ще. Самий приємний результат, що пропало постійне відчуття голоду і я різко скоротила перекушування печивом, цукерками, булочками і т. д.

Наталія, 38 років.

Як правильно відмовлятися від частування

Я знаю, що можу витримати на будь-якій дієті стільки, скільки потрібно, щоб розтанули зайві кілограми. Це дуже легко, якщо на очі не будуть потрапляти шкідливі продукти і шкідливі люди. Від шкідливих продуктів позбутися легше – сплануйте меню на тиждень вперед і закупити потрібні вам продуктами, так щоб холодильник був повний. Замість кафе вирушайте в кіно або в парк. Обід на роботу приносите з дому.

Складніше впоратися з шкідливими людьми. Кожен, хто сидів на дієті, знає, що під час вашого шляху до стрункої фігури вам буде потрапляти безліч спокусників. Колега на роботі принесе торт, щоб відзначити день народження. Бабуся неодмінно захоче, щоб ви спробували пиріжки, спечені спеціально для вас. Подруга, у якої немає жодного зайвого грама, розповідатиме вам, що дієти шкідливі, треба жити і ні в чому собі не відмовляти.

Психологи відзначають, що люди, які пробували схуднути, але не змогли, підсвідомо хочуть, щоб навколо них були такі ж невдахи. Так їм простіше виправдати власне слабовілля. Будьте наполегливі у своєму прагненні схуднути і, можливо, ви зможете переманити на свою сторону ваших колишніх противників.

Особливо важко сперечатися з родичами. По-перше, спільні трапези – це майже єдиний спосіб поспілкуватися з рідними, так що зустрічатися за столом доведеться, не пропускати ж бабусин день народження через дієти. По-друге, все навколо великі експерти з правильного харчування і неодмінно захочуть поділитися з вами власним досвідом, як тільки дізнаються, що ви не їсте олів’є, тому що худнете.

Будь-який спір – це боротьба, тільки словесна.

Є груба бійка – так б’ються маленькі діти і вуличні хулігани.

У вигляді слів виглядає так: «А чому ти торт не їж?» – «Тому що в цьому торті немає нічого корисного, тут тільки жир і цукор. І даремно ви собі третій шматок поклали, вам з вашою фігурою і близько до їжі підходити не можна. Ідіть краще побігайте або поприсідайте ».

Такий спосіб годиться, якщо ви більше не хочете спілкуватися з цією людиною. Більше вас сюди не покличуть, будьте впевнені.

Є карате – жорстока бійка, з відпрацьованими прийомами.

У цьому виді спорту у відповідь на запрошення на шашлики ви відповідаєте – «Звичайно, прийду, приємно буде побачитися, тільки я на дієті. Шашлик я не їм, мені приготуйте запечену сьомгу і салат з огірків і зелені, не кладіть масло і сіль, тільки лимонним соком полийте ».

Наступний вид єдиноборств – ушу – це не бійка, швидше, повільний танець з повільним відходом від теми.

– Підемо в кафе пообідаємо?

– Ти в кафе хочеш?

– Так.

– А що там робити?

– Я м’яса хочу, і поїсти смачно.

– А я не хочу, там накурено.

– Так ми знайдемо зал для некурящих.

– Там все одно пахне.

– Звідки ти знаєш?

– Економлять на вентиляції, напевно.

і т. д. і т. п.

Кращий спосіб відстояти свою думку і не посваритися з опонентом – психологічне айкідо – такий вид єдиноборства, коли боєць використовує силу нападника. В айкідо не вчать нападати, тільки захищатися. Не сперечайтеся, але намагайтеся відволікти співрозмовника.

Принцип психологічного айкідо – погоджуватися.

– Покласти тобі олів’є?

Всі ми знаємо, що в гості потрібно приходити на ситий шлунок. Дотримуйтесь цього правилу і вам буде легко відмовитися від зайвих солодощів і жирності.

Якщо психологічно прийоми не допомагають, і вам важко утриматися від смачного, руки так і тягнуться за наступною порцією, то є дуже простий спосіб: купити Реолекс і випити один пакетик Реолекса перед тим, як вирушати в гості. Реолекс – це японське розчинне харчове волокно. Він зменшує апетит і виводить з організму консерванти, барвники, важкі метали. А ще знижує холестерин і цукор крові. Якщо випити його за 30-40 хвилин до їжі, то ніяка трапеза не стане перешкодою для здоров’я. Реолекс обволікає частинки їжі, запобігаючи їх контакт з травними ензимами, жир і цукор не всмоктуються, а виводяться назовні. Ціна Реолекса – ціна вашого ідеального ваги!

  • замовити реолеск
  • Реолекс яка ціна
  • Як погадати на 15 кілограми і які дієти і

Comments are closed!