Ренді Кутюр: дієта і програма тренувань бійця ММА |

Ренді Кутюр: дієта і програма тренувань бійця ММА | Ренді Кутюр: дієта і програма тренувань

Герой нашого сьогоднішнього випуску легендарний боєць змішаних єдиноборств. має приголомшливу форму в свої 49 років, 5-разовий чемпіон UFC – Ренді Кутюр. В даному статті

ми розповімо про деякі подробиці його дієти і тренувального процесу

DS – довідка:

Ренді “The Natural” Кутюр (Randy Couture):

  Вік – 49 років Зріст – 185 см Вага – 93 кг. Стойка – ортодокс Досягнення в MMA: боїв – 30, перемог – 19, нокаутом -7 чемпіонства: 3 рази – UFC Heayweight Champion, 2 рази – UFC Light Heayweight Champion

Дієта Ренді Кутюр

Відразу варто сказати, що, всупереч моді в ММА. Кутюр не є вегетаріанцем. Як відомо, Кутюр виступав у двох вагових категоріях, відповідно і різні завдання з харчування стояли в залежності від категорії. У теж час ми знаємо його як людину, що має хорошу фігуру і форму, незалежно від того, в якій ваговій категорії він бореться. Харчування є для нього дуже важливою частиною підготовчого процесу. Коли стоїть завдання набрати вагу, то Ренді особливо не обмежує себе в їжі.

Особливістю харчування Кутюра є, так звана, лужна дієта, спрямована на підтримання низького рівня кислотності в організмі, що дає високу швидкість відновлення організму і високу працездатність. На “UFC All Access”, коли він готувався до бою з Габріелем Гонзаго Ренді уникав молочних продуктів, цукру, алкоголю, кофеїну, що-б знизити кислотність організму і зменшити болі в м’язах, тобто мінімізувати, так званий, лактатний ацидоз або “крепатуру”. З тієї ж причини він є багато зелених овочів. Також частиною лужної дієти є велика кількість в раціоні горіхів, квасолі і інших бобових, риби. За словами самого Кутюра, лужна дієта дає йому можливість швидко відновитися після важких загальнофізичних занять, що дуже важливо з урахуванням її віку.

При підготовці до боїв у важкій вазі він їв багато м’яса з овочами, як і становила основу його раціону.

З харчових добавок Ренді споживає лляне масло.

Ось деякі поради з лужної дієті від Ренді Кутюр:

  Почніть день кілька разів на тиждень зі свіжих або приготованих на пару овочів: огірки, капуста, брокколі, шпинат, зелений перець, або хоча-б додавайте ці продукти до звичайного Вашого сніданку Скоротіть кількість червоного м’яса і птиці. Не переживайте з приводу білка. Їжте мигдаль і інші горіхи, злаки і рибу вони цей недолік компенсують. Пийте багато води. Потреба у воді у кожної людини різна, тому орієнтуйтеся на відчуття. Вживайте багаті на воду продукти (ох, скоро кавуни почнуться – ред.) Приберіть по максимуму продукти містять цукор. Уважно читайте етикети – ви здивуєтеся як багато продуктів містять цукор. Содова найбільший джерело цукру і мого болю относіттельно Вашого фізичного стану)

Я намагаюся дотримуватися цього в 80% часу, і дієта стає особливо суворої за 10 тижнів до бою. Особливу подяку я висловлюю Доктору Райану Парсонсу, який надав мені свої рекомендації з харчування, а також хіропрактики і спортивному масажу.

Тренування

Не будемо обговорювати техніко-тактичні тренування Ренді Кутюр, оскільки це тема окремої розмови. Торкнемося фітнес і загальнофізичних занять.

Напередодні бою я Гонзаго у Ренді було п’ять-шість тренувань на тиждень з чергуванням ударних і грепплінгових сесій. 3 рази на тиждень у нього були силові тренування і тренування для досягнення потрібних фізичних кондицій. Такі сесії складаються з 5 раундів по п’ять хвилин з 25 секундними перервами для моделювання змагальної навантаження. Ці сети включають в себе кардіо вправи, вправи з вагами, на витривалість і пліометріческіе вправи, що дозволяє досягти ефекту реального бою і підвищити потрібні фізичні показники. Також в його комплекс входять вправи зі штангою з відносно не великими вагами з кількістю повторень 8-9 разів і без відпочинку між підходами.

Іноді в тренувальну програму Ренді Кутюр включає не зовсім стандартні для ММА вправи. Наприклад, перед боєм з Джеймсом Тоні Ренді отримав травму щиколотки, що істотно обмежило його можливості в тренуваннях. І він, що-б не втратити кондицій, включив в програму підготовки вправи на батуті.

У ті ж дні, коли у нього немає тренувань Кутюр робить піші походи з дружиною, що також дозволяє спалювати велику кількість калорій.

Висновки:

Ренді Кутюр, безсумнівно, обдарований дуже хорошими генами, але, в теж час, він проводить у тренуваннях майже все своє життя. Безумовне його шлях дуже важкий для наслідування, але в теж час хочеться вчиться на його прикладі, що-б бути сильним і здоровим і досягати найвищих успіхів у житті та спорті. А його знання і досвід, в будь-якому випадку, будуть корисні кожному, адже, як ми знаємо “Чемпіонів роблять деталі!”

Фотографії з тренувань Ренді Кутюр

 • Тренування бійця мма
 • ????????? ????????
 • програма тренувань мма
 • програма тренувань чемпіонів юфс
 • Програма тренуваня бійців UFC
 • техніка підготовки бійців ММА
 • Тренувальна програма для бійця ММА
 • тренування бійця мма
 • тренування ренді кутюра
 • физычни вправы в ММА

Comments are closed!

_0.31MB/0.00388 sec