Рельєфний прес від Каті Усманова

Рельєфний прес від Каті Усманова. Дієта, яку Я схудла на 17 кілограм!

Добрий день.

Дуже рада бачити Вас серед читачів мого сайту.

Поспішаю поділитися з Вами приємною новиною, як я легко і просто схудла. І для Вас це буде приємною несподіванкою! Коли Ви спробуєте і зрозумієте як це здорово, коли розумієш, що одяг раптово стала тобі велика?

Спочатку зайва вага не здавався мені проблемою. Ну що значить один або два кілограми? Це здавалося мені такою дрібницею, на яку ніхто не звертає уваги. Але чоловік вже давно «жартував» наді мною, називаючи то «булочкою», то «пишечкою». Якщо колись це і були невинні жарти, то з часом вони ставали все більш злими і образливими.

Під кінець він прямо заявив, що я більше не залучаю його. Він купив мені абонемент в спортивний клуб і змушував ходити туди 3 рази на тиждень. Тільки біда в тому, що чим більше я займалася, тим сильніше втомлювалася і тим сильніше мені хотілося їсти.

І як то чоловік заявив, що йому все набридло і зібрав речі. Я залишилася одна, і зрозуміла що повинна Всім довести що я можу похудеть. Мне здавалося що я перепробувала всі дієти. Ви знаєте скільки їх друкують в різних журналах, книгах і т. д. Я вже якось за інерцією продовжувала пробувати різні непотрібні дієти. Серед інших дієт мені попалася одна унікальна методика і я за звичкою вирішила спробувати, чи не покладаючи на неї великих надій. Зазвичай я виділяла 3 тижні на нову дієту і якщо не помічала ніяких результатів, то сміливо переходила до наступної. Коли я помітила, що через 3 тижні скинула 17 кг, я була просто вражена. У мене склалося стійке відчуття, що довгий час цю дієту не оприлюднювали, як ніби вона була засекречена. Але факт залишається фактом – раніше ця дієта не була надбанням громадськості.

Методика насправді дуже проста. Суть в тому, що індивідуально для Вас підбирають ті продукти, від яких вам слід відмовитися. Це буде один або два продукти, причому не ті, про які ви подумали. Цій дієті дуже легко дотримуватися, через тиждень я навіть перестала відчувати, що собі в чомусь відмовляю.

Дієта, яку приховували від Вас

Щоб скласти свою персональну дієту Вам потрібно відповісти на кілька запитань (вік, зріст, вага і т. д.). Потім Вам потрібно ввести свій номер телефону, щоб отримати смс з кодом доступу. Робиться це для того, щоб користувалися тільки для себе, а не передавали один одному, тому що дієта підбирається індивідуально. Так, і не забудьте підтвердити код, який прийде до вас на телефон. Тепер я її раджу всім своїм подружкам, колегам по роботі. Загалом, я повністю задоволена своїми результатами, вірю і у Вас все вийде. Я повернула собі колишню форму і успішно її поддержіваю. Ето ні з чим не порівнянне відчуття – знову ловити на собі захоплені погляди чоловіків.

  • як для Каті схуднути
  • мантри для того щоб схуднути для початківців

Comments are closed!