РЕКОМЕНДУЄМО! Як схуднути? З чорним гумором по темі зайвої ваги і схуднення. :: PSYlive. ru :: Психологія

РЕКОМЕНДУЄМО! Як схуднути? З чорним гумором по темі зайвої ваги і схуднення. :: PSYlive. ru :: Психологія

РЕКОМЕНДУЄМО! Як схуднути? З чорним гумором по темі зайвої ваги і схуднення.

З чорним гумором по темі.

Зайва вага. найважливіше питання, порівнянний тільки з питанням устрою Всесвіту. За сумісництвом предмет бурхливих

срач між різного толку лікарями і вченими, так як ні ті ні інші не можуть прийти до єдиної думки.

Насправді, справа не зовсім в жирній їжі, малорухливому способі життя, та генетичної схильності. Перш за все слід провести обстеження на предмет порушення функцій ендокринної системи та обміну речовин. Отримувати жири можна в якій завгодно кількості. При нормальному функціонуванні, зайві жири виводяться з організму, але якщо щось не так, то вони залишаються в твоєму тлінному тілі.

У тебе можуть бути які завгодно худі батьки, ти можеш взагалі не їсти жирну їжу, не курити, не пити алкоголь, але бути потворно жирним. Як таке можливо? Так-так, горезвісний обмін речовин. Значить жири не засвоюються, а вуглеводи виходять. Це відбувається в переважній більшості випадках через порушення функцій ендокринної системи.

речі, порушення функцій ендокринної системи може працювати і в зворотний бік. Ви напевно має серед своїх знайомих людини, який жере як слон, а худий як сірник. Це теж ненормально, і теж треба звертатися до лікаря. Людей віком до 25 років це не стосується – ще не закінчився процес росту організму, і прискорений обмін речовин – норма.

Далі. Існує горезвісна>. Це не захворювання і не порушення функцій організму, це саме те, що передається у спадок. З цим простіше. На початковій стадії це можна виправити за 2-3 місяці відвідуючи спортивний зал з мінімальними навантаженнями.

Сісти на дієту: не їсти нічого, що містить прості вуглеводи, насичені жирні кислоти і трансізомери оних, харчуватися лише їжею з білка і клітковини, можна стати на час вегетаріанцем. Фейл цього методу в тому, що після голодування організму потрібно більше харчуватися. І зайва вага набирається ще швидше.

    Треба нарешті правильно харчуватися . Не їсти всяку гидоту типу (чіпси, сухарики, бомж-пакети, пельмені, сосиски і т. п .). Не їсти мучного та солодкого за 3-4 години до сну (адже ми знаємо, пухлячок, як ти любиш врізати пару кілограмів смачної нямки перед сном, і запити це літром кока-коли). Пити побільше води (бажано відфільтрованої, а й кип’ячена зійде). Чи не класти в чай??/ кава 5 ложок цукру, і не сипати в нямку 2 кілограми солі. Взагалі величезне в солі в їжі призводить до набряків, тому обмежуй. І взагалі побільше супів, і трохи менше бутербродів.

Вважати калорії . Дізнатися, скільки кілокалорій на кожному продукті нескладно – Гугл в допомогу, та й на продуктах пишуть.

Обмежити добове споживання до 2000, одночасно поступово піднявши фізичне навантаження до спалювання 3000 ккал на добу і процес піде. Мій приятель так скинув 35 кг за 1,5 року (з 107 до 72 кг), тому рекомендує. Також варто пам’ятати, що калорія калорії ворожнечу. Одна справа – картопля, борошно і цукор . а інше – шматок нежирного м’яса.

Більше займатися фізкультурою, проводити 100500 годин на тренажерах, бігати підтюпцем і взагалі вести здоровий спосіб життя. У теорії, метод корисний, хоча якщо ти важиш більше 100, то бігати не варто – суглобам прийде звездец. Перейти океан на лижах.

Звернення до професійного дієтолога, який спеціальним приборчиком виміряє параметри твого тіла на предмет співвідношення в ньому м’язів, жиру, води, кісток і гівна. Виходячи з вимірів, результатів аналізу крові, а також твого, віку, зросту і ваги, дієтолог призначить тобі курс лікування у вигляді т. зв. >, Інакше кажучи, вкаже, скільки і чого тобі жерти в день, причому не тільки не більше, але й не менше.

Це не дієта в розумінні Cosmo, а збалансований раціон, але не тіште себе ілюзією, товстун, – ЖРАТЬ менше і відмовитися від гамбургерів, снікерсів, бомж-пакетів та іншої смачної нямки все одно доведеться, а от ПИТИ доведеться більше (як мінімум 2 літри води на добу). Даний спосіб не швидкий, але вірний: 4 кг на місяць будуть регулярно виходити з твого пухкого тіла, оголюючи (з часом) довгоочікувані кубики.

Крім того, жерти при такому способі хочеться набагато менше, ніж при дієті, а отже, і шанс зірватися надалі зменшується.

Найняти психолог-куна (працює в тандемі з дієтологом), щоб підтримати на перших порах нестійку психіку.

Можна нічого не робити Перетворити видатне пузо з недоліку в гідність. Деякі зазвичай так і роблять, якщо немає бажання возитися з лікарями. Також ще 500 років тому на портретах часто можна було побачити дуже товстих людей (картини Рубенса, наприклад). >, Принаймні в цій країні як товстуни, так і товстухи не особливо довше страждають невинністю, ніж їх стрункі однолітки.

Однак не сподівайся, що це дозволить тобі закрити очі на посаджені легені і серце, а часто і печінку. Ну, а якщо ти нажерся свої кілограми саме на фастфуді, та ще запиваючи пивом і при цьому курячи по три пачки, екстермінатус твоєї мерзенної прогнилої отруєної тушки стрімкіше і неотвратимее в 9000 разів, ніж у випадку чистого переїдання, без супутніх.

Бігати за кожним йдуть тролейбусом, хапатися за будь-яку мало-мальськи корисну фізичну роботу, копати, тягати і носити тяжкості, завжди і скрізь поспішати, не чекати> і бігти по сходах і взагалі всіляко витягати з знущань над собою символічний, але втішний затишок, що зробить цей метод самим ненапряжних. Навіть якщо не дуже схуднеш – як мінімум, м’язи розвинуться під стать вазі, в тому числі і серце, і легені, і, природно, вся>, що позитивно позначається не тільки на здоров’я, але і на зовнішності (так-так, дівчата, на товсту круглу тугу дупу знайдеться 3.5 бажаючих, а на товсту плоску в’ялу дупу – жодного).

Захворіти на рак, схуднути до потрібної ваги, потім вилікуватися (якщо вийде).

Винайти машину часу, зробити обрізання, перенестися в 1944 рік і вибити у профспілок Третього Рейху путівку в Бухенвальдский або Освенцимський санаторій.

Банально не жерти. Спочатку поступово скоротити порції до мінімуму і потім є ще менше мінімуму. Ніякого хліба і цукру. Забудь про них. Багато пити і не їсти після 6. Якщо приспічило і шлунок зводить від голоду затрамбувати пару яблук, залити ще літром води і насолоджуватися приємним відчуттям голоду.

Рекомендується в день тренування більш-менш ситно пообідати і з’їсти мисочку гречки перед тренькой, щоб були сили.

Забути про те, що написано вище.

Шутка.

хаває як звичайно, не змінювати свій розпорядок, тільки з одним “але”. Обід повинен бути останнім прийомом їжі. Тобто після 14 або 15 нуль нуль, навіть якщо календар Майа продовжать на 100 500 років, кризи більше ніколи не буде – нічого не жерти!

Результат перевищить всі ваші очікування. Дискомфорт будете відчувати тільки перші 5-7 днів. І ніяких голодних припадків, депресії, недоїдання – нічого не буде. Буде тільки гастрит, а згодом виразка шлунка.

Comments are closed!