Рекомендована дієта при лікуванні паразитів

Рекомендована дієта при лікуванні паразитів. Лікування: описторхоза, лямбліозу, аскаридозу, ентеробіозу Рекомендована дієта при лікуванні паразитів.

Дієта – це прості рекомендовані правила, які створюють умови, що погіршують

розмноження паразитів і тим самим дозволяють Вам провести лікування від паразитів максимально ефективно.

Газовані напої, що містять барвники.

На другому етапі прийому програми GelmoStop (етап дегельмінтизації – 30 ДНІВ) також не можна:

Спиртне;

Інші фармпрепарати, що не призначені інфекціоністом.

Є, звичайно, один мінус такого режиму харчування – паразитам доведеться дуже нелегко. І Я впевнений в тому, що їм буде краще здатися і покинути Ваш організм, ніж боротися з вами. Я, звичайно, розумію, що Ви вже звикли до них і Вам буде їх не вистачати. Тому вибір за Вами.

Якщо ви плануєте доповнити курс прийому «GelmoStop» гомеопатичними засобами, то проконсультуйтеся у Вашого лікаря на предмет їх сумісності з комплексом «GelmoStop». У більшості випадків ми рекомендуємо використовувати «GelmoStop» як самостійний засіб лікування паразитів.

Необхідно також стежити за регулярним випорожненням кишечника.

Якщо є труднощі в опорожнении жовчного міхура (тяжкість в правому боці, нудота) і погано очищається кишечник, потрібно раз на тиждень проводити тюбаж . Натщесерце випивається 25% розчин серокіслой магнезії (50-100 мл) або 30-50% розчин сорбіту / ксиліту. Потім необхідно рясне пиття кип’яченої води протягом 2 наступних годин. Після звільнення кишечника протягом дня розвантажувальна дієта.

Тюбаж дітям краще робити без сірчанокислої магнезії, а з мінеральною водою без газу, плюс – таблетка “Но-шпи” для зняття спазму жовчовивідних шляхів.

При запорах у дітей з важким перебігом захворювань використання чаю «Атлант плюс» небажано.

Потрібно намагатися вибудовувати режим щоденного випорожнення кишечника. Для стимуляції повного спорожнення кишечника доцільно використовувати такі прийоми:

Натщесерце випивати півсклянки води вранці, а також за 10 хвилин перед їжею, що дозволяє запустити перистальтику. Крім того, доцільно додавати в їжу, звичайні висівки 2-3 рази на день (можна висівковий хліб), обов’язково свіжу капусту, буряк і моркву (потерті на крупній тертці).

В силу анатомічних особливостей будови травного тракту під час випорожнення кишечника необхідно приймати позу навпочіпки. Це створює підвищений внутрішньочеревний тиск, який допомагає правильно і повністю опорожняться кишечнику. Крім того, для поліпшення роботи кишечника можна використовувати «Гепатохолан».

Маленьким дітям замість води корисно давати пити чай «Діоніс», який підвищує місцевий імунітет кишечника, покращує мікрофлору, по 50 мл 2-3 рази на день.

Всі перераховані препарати входять до складу програм «GelmoStop» і «GelmoStop-mini». Виняток – чай??«Діоніс», який також можна замовити на нашому сайті разом з будь-якої з антипаразитарних програм на “сторінці замовлення “(Розділ:” Додаткові продукти “).

Замовити «GelmoStop» або «GelmoStop-mini» можна тут >>>

Якщо для оцінки результатів лікування Ви планується проведення діагностики на наявність паразитів в організмі до або після використання курсу «GelmoStop», важливо:

не їсти за 2 години до діагностики;

не вживати спиртне напередодні;

не брати фармпрепаратів напередодні.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00699 sec